Informacje

Stal Poniatowa

Stal Poniatowa

Miejski Klub Sportowy Stal Poniatowa

Adres

11 Listopada 21
24-320
Poniatowa
Lubelskie

Kontakt




Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Druga drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
B - Klasa Lublin gr. II Sezon 2019/2020
B - Klasa Lublin gr. II Sezon 2018/2019
Stal Poniatowa Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
LL TR ST gr I sezon2013/2014
Puchar Polski (okręg lubelski) Sezon 2019/2020
Puchar Polski (okręg lubelski) Sezon 2015/16
IV liga lubelska Sezon 2015/2016
Klasa Okręgowa Lublin Sezon 2015/2016
Klasa Okręgowa Lublin Sezon 2014/2015
Klasa Okręgowa Lublin 2017/2018
Klasa Okręgowa Lublin 2019/2020
Klasa Okręgowa Lublin 2018/2019
Klasa Okręgowa Lublin 2016/2017
Puchar Polski okręg lubelski 2017/2018
Puchar Polski okręg lubelski 2016/2017
Pierwsza drużyna Seniorzy
Pierwsza drużyna (żeńska) Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
III Liga Kobiet Lubelska sezon 2014/2015
A1 Junior starszy U19
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin: A1 Junior Grupa 1 Sezon 2015/2016
Lublin A1: junior Grupa 1 Sezon 2015/16
B2 Junior młodszy U16
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin: Liga Jr Mł gr. I Sezon 2016/2017
Lublin: Liga Jr Mł gr. I 2014/2015
Lubelska Liga Juniorów Młodszych gr. II 2017/2018
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin C1 Trampkarz grupa 2 sezon 2016/2017
C1 Trampkarz starszy II U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin C1 grupa 1 2018/2019
C2 Trampkarz młodszy U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin C2 Trampkarz Grupa 1 sezon 2017/2018
Lublin C2 Trampkarz Grupa 1 sezon 2015/2016
Lubelska Liga Trampkarzy Młodszych C2 gr.I sezon 2014/2015
D1 Młodzik starszy U13
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin: D2 Młodzik grupa 1 sezon 2017/2018
Lublin D1 Młodzik Grupa 1 2017/2018
D2 Młodzik młodszy U12
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
LLMM D2 GRUPA 1 sezon 2016/2017
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. IV (lubelska) 2019/2020
D2 Młodzik "Puchar Prezesa PZPN GR D" 2019/2020
Lublin D2 grupa 1 2018/2019
Lubelska Liga Młodzików Młodszych D2 gr. I 2015/2016
Lubelska Liga Młodzików Starszych D1 gr. I 2014/2015
Lubelska Liga Młodzików Młodszych D2 gr. I 2014/2015
E2 Orlik młodszy U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lublin: E2 Orlik Grupa 5 2018 jesień
Orlik młodszy Druga runda jesień 2016 2016

Data powstania

01.05.1951

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

Oficjalna strona młodzieżowego zespołu juniorów młodszych słynnego klubu MKS STAL Poniatowa.

"Kiedy wychodzimy na boisko, mamy coś do udowodnienia"

Opis klubu dodany przez:

Rok założenia: 1951 (jako RKS Stal, potem MKS Stal)

Stadion: Miejski (pojemność - 1 500 miejsc); rezerwy na boisku bocznym

Prezes: Janusz Jakubczyk

Trener: Adrian Kowalski (I drużyna, od lipca 2019), Wojciech Waśko (II drużyna)

   

1955 - B-klasa (awans)

1956 - A-klasa

1957 - A-klasa

1958 - A-klasa (awans)

1959 - Klasa okręgowa

1960 - Klasa okręgowa

1961 - Klasa okręgowa

1962 - Klasa okręgowa

1962/63 - Klasa okręgowa (spadek)

1963/64 - A-klasa (awans)

1964/65 - Klasa okręgowa

1965/66 - Klasa okręgowa

1966/67 - Klasa okręgowa

1967/68 - Klasa okręgowa

1968/69 - Klasa okręgowa

1969/70 - Klasa okręgowa

1970/71 - Klasa okręgowa - 2. miejsce

1971/72 - Klasa okręgowa (awans)

1972/73 - III liga

-

1982/83 - Klasa okręgowa (awans)

1983/84 - III liga - 3. miejsce

1984/85 - III liga - 4. miejsce

1985/86 - III liga - 12. miejsce (spadek)

1986/87 - Klasa okręgowa (awans) 

1987/88 - III liga - 14. miejsce (spadek)

1988/89 - Klasa okręgowa

1989/90

1990/91

1991/92

1991/92 - Klasa okręgowa - 4. miejsce

1992/93 - Klasa okręgowa - 5. miejsce

1993/94 - Klasa okręgowa - 6. miejsce (awans)

1994/95 - IV liga - 11. miejsce

1995/96 - IV liga - 15. miejsce

1996/97 - IV liga - 15. miejsce

1997/98 - IV liga - 13. miejsce (spadek)

1998/99 - Klasa okręgowa - 4. miejsce

1999/00 - Klasa okręgowa - 4. miejsce

2000/01 - Klasa okręgowa - 2. miejsce

2001/02 - Klasa okręgowa - 1. miejsce (awans)

2002/03 - IV liga - 16. miejsce (spadek)

2003/04 - Klasa okręgowa - 2. miejsce

2004/05 - Klasa okręgowa - 3. miejsce

2005/06 - Klasa okręgowa - 1. miejsce (awans)

2006/07 - IV liga - 3. miejsce

2007/08 - IV liga - 1. miejsce (awans dzięki reformie o dwa szczeble po barażach)

2008/09 - II liga (trzeci szczebel) - 17. miejsce (spadek)

2009/10 - III liga - 11. miejsce

2010/11 - III liga - 15. miejsce (spadek)

2011/12 - IV liga - 14. miejsce

2012/13 - IV liga - 7. miejsce

2013/14 - IV liga - 15. miejsce (spadek)

2014/15 - Klasa okręgowa - 8. miejsce

2015/16 - Klasa okręgowa - 3. miejsce

2016/17 - Klasa okręgowa - 4. miejsce

2017/18 - Klasa okręgowa - 5. miejsce

2018/19 - Klasa okręgowa - 7. miejsce

   

II drużyna

1963/64 - Klasa B - 1. miejsce (awans)

-

1966/67 - Klasa B - 1. miejsce (po rundzie jesiennej)

-

1976/77 - Klasa A

-

1978/79 - Klasa B

-

2006/07 - Klasa A - 2. miejsce

2007/08 - Klasa A - 6. miejsce

2008/09 - Klasa A - 3. miejsce

2009/10 - Klasa A - 3. miejsce

2010/11 - Klasa A - 5. miejsce

2011/12 - Klasa A - 14. miejsce (wycofanie po jesieni)

-

2016/17 - Klasa B - 7. miejsce

2017/18 - Klasa B - 7. miejsce

2018/19 - Klasa B - 9. miejsce

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości