Drugi udany rewanż za ligę

fot. SKS Leokadiów (fb)

W rozegranym w piątkowy wieczór na bocznym boisku MOSiR w Puławach spotkaniu sparingowym piłkarze Orłów Kazimierz ulegli występującemu w tej samej grupie B-klasy Leokadiowowi 0:2. Dla drużyny strażaków – do której powrócił ostatnio jej dawny gracz i szkoleniowiec Jacek Banaś – małą satysfakcją jest kolejny, po grudniowym 5:1, odwet za listopadową porażkę w grze o ligowe punkty.

Orły miały w piątek utrudnione zadanie, na mecz stawiło się tylko jedenastu piłkarzy (reszta chora), spośród których nie wszyscy tworzą na co dzień pierwszy skład. Gra towarzyska, ale walka zacięta, o czym świadczy kontuzja nogi Michała Berlińskiego (dzielnie dograł mecz do końca) i podejrzenie złamania nosa u Bartosza Nogasa. Sytuacji mieliśmy wiele, na pewno więcej od rywali, lecz oprócz dobrej postawy ich bramkarza zawodziła nas skuteczność.

Orły Kazimierz – SKS Leokadiów 0:2 (0:1)

? 20, ? 87

Orły: Lis – zawodnik testowany I, Miturski, Berliński, Błaziak – Hinz – Zyska, Hemperek, Nogas, T. Bulzacki – Miroński.