Klapa w Poniatowej

Pierwszej w rundzie wiosennej porażki doznały kazimierskie Orły. Na poniatowskim obiekcie mocno osłabieni brakiem kilku podstawowych graczy przegraliśmy z zespołem rezerw Stali w stosunku 1:4.

Jak podaje strona stalowcy.com to nasza drużyna przeważała przez większą część meczu, szczególnie w pierwszej połowie, ale nie potrafiła przebić się przez obronę gospodarzy i na poważnie zagrozić bramce Zakrzewskiego. Stal grała swoją solidną piłkę i spokojnie, cierpliwie, podobnie jak w meczu z Hetmanem, wypunktowała gości.

Pierwsza bramka padła w 15. minucie po akcji Wojewódki i Potapczuka. Wyrównaliśmy minutę później po samobójczym uderzeniu głową Damiana Pluty. Potem mogliśmy wyjść na prowadzenie, ale nasz napastnik przegrał w pojedynku sam na sam z golkiperem Stali. Po przerwie przewagę osiągnęli poniatowianie, konsekwentnie realizując swoje założenia i strzelając kolejne bramki.

Orły są zespołem, który smaku porażki w rundzie rewanżowej zaznał jako ostatni. Tym samym nie ma już w lidze niepokonanych wiosną drużyn. Najbliższa okazja do poprawienia dorobku w najbliższą sobotę - ogodznie 11 podejmiemy drużynę Bobrów z Karczmisk.

28.05.2011r., 17:00 w Poniatowej.

KS ,,Stal II" Poniatowa - KKS ,,Orły" Kazimierz Dolny 4 : 1(1:1)

Bramka dla Orłów:17'- samobójcza Damiana Pluty.

Bramki dla Stali II:Wojewódka 15',55'; Gorczyca 59'; Potapczuk 80'.

Skład drużyny:D. Kołcz - M. Miturski, K. Kusyk, K. Nastaj, G. Grykałowski - R. Cywka, A. Rutkowski, R. Lubicki, P. Partyka (60'- R. Wanicki), Sł. Radzikowski - D. Miroński.

Żółta kartka:A. Rutkowski.