Klasa A ze sponsorem tytularnym

Lubelski Związek Piłki Nożnej poinformował we wtorek o podpisaniu przez zarząd obowiązującej od 1 lutego do 31 grudnia 2021 umowy z firmą "TOMADEX" s.c., na mocy której rozgrywki klasy okręgowej, klasy A i klasy B prowadzone przez LZPN i jego trzy lokalne oddziały w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu będą nosiły w rundzie wiosennej sezonu 2020/21 oraz rundzie jesiennej sezonu 2021/22 marketingowe nazwy „KEEZA” Klasa Okręgowa, „KEEZA” Klasa A oraz „KEEZA” Klasa B.

 W ramach zawartej umowy kluby biorące udział w tych rozgrywkach otrzymają vouchery, które będą mogły wymienić na produkty marki KEEZA. Kluby klasy okręgowej otrzymają vouchery o wartości 1000 zł, kluby klasy A – vouchery 500 zł, a kluby klasy B – 300 zł. Dodatkowo wszystkie kluby otrzymają 50% rabatu (w stosunku do cen katalogowych) na zakup produktów z kolekcji KEEZA For All.

 Tomadex S.C. z siedzibą w Aleksandrowie Łódzkim produkuje akcesoria kibicowskie od 2004, współpracuje z wieloma klubami i związkami sportowymi. Firma jest właścicielem i producentem marki odzieży sportowej KEEZA, wytwarzającej profesjonalną odzież sportową dla zawodowców i amatorów (m.in. stroje piłkarskie, koszykarskie i siatkarskie, torby sportowe, getry piłkarskie, kurtki sportowe i bieliznę termoaktywną). Nasz region jest kolejnym, w którym marka ta w ostatnim czasie rozpoczęła tytularny sponsoring lokalnych rozgrywek: od sierpnia dotyczy to łódzkich i wrocławskich okręgówek, od października niższych lig szczecińskich, a od stycznia lig krakowskich, toruńsko-bydgoskich i kilku podokręgów Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

Źródło: LZPN/keeza.pl.