Kto górą w derbach?

Meczem z KS Góra Puławska nasze Orły zakończą rozgrywki ligowe sezonu 2010/2011. Oprócz faktu, iż jest to spotkanie derbowe, zawody będą miały jeszcze inny wymiar. Oba zespoły walczą bowiem o trzecie miejsce w końcowej tabeli.

I jedni, i drudzy mają na swoim koncie po 40 punktów.Trzecie miejsce zajmiewięc zwycięzca tego starcia.Przy ewentualnym podziale punktów na podium mogą stanąć Wilki (które jadą do Nałęczowa) i Stal II (ta z kolei zmierzy się w Górze z Żyrzyniakiem).

Klub Sportowy Góra Puławska jest dość młodym klubem, więc historia pojedynków między nim a kazimierzanami jest krótka. Spotkaliśmy się na boisku dotąd trzykrotnie - w sezonie 2009/10, w Bochotnicy, bramki nie padły, natomiast mecz wyjazdowy został zweryfikowany jako walkower dla Orłów (na boisku 2:2). Jesienią, w bieżących rozgrywkach, ulegliśmy 0:2, po trafieniach Pawła Czekaja i Darka Migdala.

Nasi niedzielni goście mają taki sam bilans rozstrzygnięć jak nasza drużyna: odnieśli do tej pory 12 zwycięstw (najwyżej - 12:1 z Porajem), zanotowali 4 remisy (m. in. 1:1 w Nałęczowie, co z czymś nam się kojarzy) i ponieśli 5 porażek (najdotkliwsza - 0:8 w Gołębiu). W bramkach 68 do 30.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszych piłkarzy podczas ostatniego w tym sezonie już meczu. Pora wydaje się być zachęcająca - niedziela, godzina 17.

XXII kolejka (ostatnia, mecze w niedzielę o 17):

Żyrzyniak Żyrzyn-Stal II Poniatowas. Tokarski

w Górze Puławskiej