Kurs na Kowalę

Już tylko pięć spotkań pozostało do rozegrania pierwszej drużynie kazimierskich Orłów. W niedzielę, w samo południe, wezmą udział w meczu dwóch najsłabszych ekip trwającego sezonu, a rywalem "żółto-niebieskich" będą Smoki z Kowali. W jesiennej potyczce kibice nie oglądali bramek, jak będzie w rewanżu?

Do dorobku Draco wiosną wpadły cztery punkty, a więc tyle, ile Orły zgromadziły przez cały rok. Kowalanie zwyciężyli mianowicie Poraj 2:1 i zremisowali 2:2 z Drzewcami. W pierwszej rundzie z kolei wygrali dwa razy - walkowerem z Puławiakiem i 5:1 z Garbarnią.

Dotychczasowe mecze Orły - Draco (od 1995):

1995/96: 0:3, 3:1 (?, ?, ?)

1996/97: 4:0 (?, ?, ?, ?), 0:3

2010/11: 4:0 (Marcinkowski, M. Pięta, Ziomka, R. Ciucias; mecz w Górze Puławskiej), 4:2 (M. Matyjaszek, Ziomka, D. Miroński, samobójcza)

2011/12: 7:0 (Starczynowski 2, D. Miroński 2, Rybkowski 2, Wanicki), 4:1 (Rybkowski, Wanicki 3)

2012/13: 0:0.

Bilans dostępnych wyników: 6 wygranych Orłów, 1 remis, 2 wygrane Draco, bramki 26:10.

XXIII kolejka:

KS Góra Puławska-Amator Rososz-Leopoldów niedziela, 15

KS Drzewce-Wisła II Puławy sobota, 12

Żyrzyniak Żyrzyn-Wilki Wilków niedziela, 16

Poraj Kraczewice-Wiking Leśniczówka niedziela, 17

Mazowsze Stężyca-Garbarnia Kurów niedziela, 13

Draco Kowala-Orły Kazimierz niedziela, 12

Bobry Karczmiska-Puławiak Puławy niedziela, 14

----------------------------------------------------

Jutro w Garbowie w szranki z Zawiszą staną trampkarze starsi, a stawką spotkania będzie czwarta lokata w tabeli na finiszu rozgrywek.W sobotę i niedzielę od ligowej piłki odpoczną za to nasi młodzicy.