Magnuszewski trenerem Radomiaka

Prowadzący dotychczas puławską Wisłę Jacek Magnuszewski został trenerem trzecioligowego Radomiaka Radom. Zastąpił na tym stanowisku Marcina Jałochę, który przeniósł się do Puław. Nowy szkoleniowiec radomian podpisał z klubem roczną umowę z opcją przedłużenia.

Magnuszewski pracował w Wiśle jako pierwszy trener nieprzerwanie przez ostatnie dwa i pół roku, od stycznia 2012, utrzymując ją na szczeblu II ligi. Wcześniej opiekował się "Dumą Powiśla" w latach 2003-05 (w 2004 awans do IV ligi), 2009 (awans do III ligi) i tymczasowo w 2011. W 2005 znalazł się w czwartoligowych Czarnych Dęblin, a w latach 2006-2009 trenował kazimierskie Orły. Poprowadził je w 90 meczach ligowych klasy okręgowej, z czego 40 wygrał, 13 zremisował i 37 przegrał. Bilans bramek to 150 do 137.

Źródło: lubgol.pl/transfermarkt.pl/własne