Minimalna porażka trampkarzy

Najmniejszej z możliwych porażki doznali w sobotę trampkarze starsi Orłów. W przedostatniej kolejce rozgrywek ulegli na własnym boisku Zawiszy Garbów 0:1. Mecz był dość wyrównany, a sytuacji bramkowych nie było zbyt wiele. W pierwszej połowie najbliżej szczęścia po stronie gospodarzy byli Wojciech Zachaj i Krzysztof Kozak. Niestety obydwaj przegrali z bramkarzem gości niewykorzystując idealnych okazji sam na sam odpowiednio w 13 i 30 minucie. Goście poważniej zagrozili nam w 24 minucie gdy po groźnej kontrze Szymon Podrażka pewną interwencją zażegnał niebezpieczeństwu. Orły próbowały narzucić swój styl gry, dłużej utrzymywały się przy piłce ale grający defensywnie goście nie dawali się złamać. Zawisza dysponując naprawdę szybkimi zawodnikami ofensywnymi nastawił się na kontrataki  mądrze się broniąc. Do przerwy 0:0. Druga połowa zasadniczo nie różniła się od pierwszej. Orły atakowały głównie, a Zawisza szukał przejęcia piłki i kontry. I znalazł. W 53 minucie niepotrzebna strata piłki w lewej części boiska kończy się dla Orłów utratą bramki. Jak się okazało był to jedyny gol spotkania. Do końca gospodarze dążyli do zmiany niekorzystnego rezultatu ale się nie udało. Za tydzień Orły w ostatnim meczu sezonu zmierzą się na wyjeździe z LKS-em Kamionką (niedziela godz. 13.00).

Orły Kazimierz - Zawisza Garbów 0:1 (0:0) Bramka M. Krzyżanowski 53'

Skład Orłów: S. Podrażka - D. Miroński, K. Lasota, B. Dzikowski, M. Włodek, P. Bieniek, M. Suszek, W. Zachaj, K. Koza, M. Górski, K. Koza, K. Frąg, F. Ciupa