Młodzi od "Biby" zabiegali Orły

Młodzi od "Biby" zabiegali Orły

Ligowy obrazek z Tomaszowic, maj 2019 (fot. Fb Powiślaka II)

W rozegranym w piątkowe późne popołudnie na boisku w Bochotnicy meczu kontrolnym miejscowe Orły uległy reaktywowanemu niedawno Powiślakowi II Końskowola 2:3. Dla gości, prowadzonych podobnie jak przed rozwiązaniem zespołu rezerwowego dwanaście miesięcy temu przez trenera Michała Bickiego, była to pierwsza wygrana po "odrodzeniu"; pięć dni wcześniej ulegli u siebie Ciecierzynowi 3:4.

 W piątek wynik spotkania otworzyli gospodarze, a stało się to za sprawą grającego w linii obronnej Dawida Guza. Później niestety mający więcej sił i zasobów ludzkich końskowolanie odrobili straty i wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Rozmiary naszej porażki zmniejszył po wyłuskaniu piłki rywalowi Bartłomiej Hemperek.

Orły Kazimierz – Powiślak II Końskowola 2:3 (1:1)

Guz 6, Hemperek 88 – Bielawski 10 g, Reniuszek 65, Sadurski 86 k

Orły: Lis – Żybura, Miturski, Guz, Błaziak – Berliński – Zyska, Hemperek, Miroński, Zawiślak – Borowski. Grali ponadto: Hinz, Bonecki, Lasota.

  

 Już za tydzień powracamy do formalnej rywalizacji – w niedzielę o godzinie 18:00 w Garbowie Orły zagrają z miejscowym Zawiszą w ramach I rundy okręgowego Pucharu Polski.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości