Młodzicy się przełamali!

Pierwsze punkty i od razu trzy wywalczyli dziś w Bychawie nasi młodzicy młodsi. Wychowankowie Grzegorza Starczynowskiego skruszyli Granit, wygrywając 5:2 i opuścili ostatnie miejsce w tabeli na rzecz pokonanych. W niedzielę trampkarze nie dali szans Amatorowi.

Spotkanie młodzików było popisem przede wszystkim Michała Pawłowskiego, który czterokrotnie wpisał się listę strzelców. Naszej drużynie do rozegrania pozostało jeszcze tylko zaległe spotkanie z Serokomlą Janowiec. O terminie poinformujemy.

Granit Bychawa - Orły Kazimierz 2:5 (1:3)

Gole dla Orłów: Michał Pawłowski cztery, Mikołaj Borkowski.

Mecz w Rososzy miał, jak można się było spodziewać, jednostronny przebieg i zakończył się wysokim triumfem gości. Najwięcej bramek (trzy) zaliczył Patryk Sulima, którego jesienny dorobek strzelecki zamknął się w 15 trafieniach. Ciekawe, na którym miejscu plasuje się nasz zawodnik w klasyfikacji wszystkich strzelców ligi...

Amator Rososz-Leopoldów - Orły Kazimierz 0:6 (0:3)

Gole dla Orłów: Patryk Sulima 4', 40', 42', Krzysztof Giza 14', Marcin Gazda 52', 56'.