Orlicy zakończyli cykl na drugim miejscu. Wygrana młodzików w derbach.

Bardzo udanie zaprezentowali się orlicy młodsi kazimierskich Orłów w rundzie jesiennej obecnego sezonu. W drugiej serii turniejowej (sumują się wyniki z trzech turniejów) zajęli drugie miejsce - najlepsze jak do tej pory. Ustąpili tylko PN Motorowi Lublin. W swych meczach zanotowali 9 zwycięstw, 2 remisu i 4 porażki. W sobotnie zawody w Radawcu rozpoczęły się dla naszej najmłodszej orlej ekipy od pechowej porażki z Sygnałem Lublin 0:1. Pomimo wyraźnej przewagi i wielu sytuacji podbramkowych dla Orłów to lublinianie okazali się niezwykle skuteczni (wykorzystali jedną z dwóch jakie mieli). W kolejnym meczu było już lepiej bo 5:1 z gospodarzami  -Sokołem Konopnica (po 2 golach M. Banaszka i trafieniach P. Szymczyk, M. Górskiego i samobójczej). Z PN Motorem Lublin wynik niemal odwrotny i nieco ospała gra zakończyła się wysoką porażką 0:5. Z Orlikiem Lubartów znowu przewaga była po naszej stronie lecz zabrakło szczęścia pod bramką rywala. Mecz zakończył się remisem 1:1 po golu M. Banaszka. W ostatniej grze z Hetmanem Gołąb przyszła pewna wygrana 3:0 a bramki strzelali M. Górski, J. Małecki i S. Rozwód.

Wyniki turnieju: Orły Kazimierz -Sygnał Lublin 0:1, Sygnał Lublin - Hetman Gołąb 3:0, PN Motor Lublin - Hetman Gołąb 2:1, Orlik Lubartów-Sokół Konopnica 3:1, Orły Kazimierz - Sokół Konopnica 5:1 (2 gole M. Banaszek, M. Górecki, P. Szymczyk, samobójcza), Sygnał Lublin - Sokół Konopnica 2:0, Motor - Orlik Lubartów 1:1, Orły Kazimierz- PN Motor Lublin 0:5 , PN Motor Lublin - Sygnał Lublin 4:1, Hetman Gołąb - Sokół Konopnica 1:1, Orły Kazimierz - Orlik Lubartów 1:1 (gol M. Banaszek), Hetman Gołąb- Orlik Lubartów 1:0, PN Motor Lublin-Sokół Konopnica 6:2Orły Kazimierz - Hetman Gołąb 3:0 (gole M. Górski, J. Małecki, S. Rozwód), Orlik Lubartów - Sygnał Lublin 3:3,

Skład Orłów: M. Górecki, F. Mitura, S. Rozwód, E. Pałac, M. Banaszek, P. Szymczyk, M. Górski, D. Krawiec, J. Małecki, J. Podrażka, A. Zagozdon

6 Sokół Konopnica  3 8:42

W niedzielne przedpołudnie młodzicy starsi naszego klubu podejmowali z kolei w derbowym starciu sąsiadów z Końskowoli. Orły chciały powetować sobie niespodziewaną wpadkę sprzed tygodnia z Baranowa, zwycięstwo dawałoby natomiast gościom drugie miejsce w tabeli kosztem naszych. Mecz rozpoczęły idealnie Orły. Już w 33 sekundzie Krzysztof Kozak podaje do Wojtka Zachaja, a jego strzał z narożnika pola karnego znajduje drogę do siatki. W 8 minucie mamy już 2:0. Ponownie Wojtek. Z rzutu rożnego wrzucał Dominik Miroński i bezbłędną główką nasz kapitan przepędził dręczące go od 3 meczów zmory nieskuteczności. Gdy wydawało się że kolejne bramki dla kazimierzan są tylko formalnością przebudził się Powiślak. W ciągu dwóch minut goście wyprowadzili dwie skuteczne kontry i w 17 minucie było 2:2. Odpowiedź Orłów była natychmiastowa. Pół minuty po stracie bramki Orły odzyskały prowadzenie. Do końca pierwszej połowy trwała twarda walka, ale gole już nie padły. Drugą odsłonę lepiej rozpoczął Powiślak. W 31 minucie doprowadził do wyrównania. W dalszej części meczu Orły szukały kolejnych bramek, a Powiślak nie będąc dłużny kontratakował. Więcej z gry mieli jednak gospodarze. Po trzykroć oko w oko z bramkarzem końskowolan stanął Wojtek. Niestety brakowało szczęścia. W 39 minucie wreszcie się udało. Po obronionym strzale Wojtka skutecznie dobił Krzyszof Kozak. Ten sam zawodnik ponownie ucieszył kibiców w 49 minucie tym razem głową dobijając próbę wymienionego wcześniej kolegi. Ostatecznie wynik 5:3 dla Orłów odzwierciedla przebieg boiskowych wydarzeń. Trzeba jednak przyznać, że Powiślak Końskowola zaprezentował się bardzo dobrze zwłaszcza w ofensywie. Gra była bardzo zażarta, momentami twarda o czym zwłaszcza przekonali się nasi Mikołajowie Zachaj i Włodek. Wygrana umocniła Orły na drugim miejscu w tabeli. Z tydzień w niedzielę wyjazd do Michowa.

Orły Kazimierz - Powiślak Końskowola 5:3 (3:2) W. Zachaj 1', 8', K. Kozak 17', 39', 49' - 15', 17', 31'

Skład Orłów S. Podrażka, D. Miroński, M. Włodek, K. Lasota, B. Dzikowski, M. Zachaj, K. Kozak, W. Zachaj, P. Bieniek, P. Araucz, M. Zakiewicz, M. Czapla, W. Syta, M. Suszek