Oświadczenie Rady Drużyny

fot. Magda Piwońska

Jak nie od dziś wiadomo zainteresowanym, nasz klub boryka się z problemami finansowymi, do których doszły ostatnio problemy kadrowe. Przez większą część zakończonej niedawno rundy frekwencja zawodników na treningach była niska, a w końcówce rundy już wręcz fatalna - przychodziły maksymalnie 4 osoby, a na mecze jeździliśmy w 14 osób, z czego 2 to bramkarze.

Tę nieudaną rundę mamy na szczęście już za sobą, lecz jej zakończenie nie było jednoczesnym końcem kłopotów naszej drużyny. Kilku zawodników oświadczyło już, że kończy swoją przygodę z piłką; inni z kolei zamierzają przejść do innych zespołów. Na chwilę obecną w zasadzie nie mamy kim przystąpić do gry w rundzie wiosennej. Pamiętamy, że podobna sytuacja w Orłach miała już miejsce w sezonie 2012/13, kiedy walcząc z problemami personalno-finansowymi spadliśmy z hukiem do B-Klasy.

W obliczu przedstawionej wyżej sytuacji, zapraszamy wszystkich chętnych futbolistów czerpiących przyjemność i pasję z grania w piłkę w serdecznej atmosferze na nasz pierwszy trening przed rundą wiosenną, którzy odbędzie się 16 stycznia (informacja o miejscu zostanie podana po Nowym Roku). Po kilku pierwszych treningach powinna wyjaśnić się kwestia naszego przystąpienia lub nie do rundy wiosennej. Wszystko w rękach obecnych zawodników oraz ewentualnych nowych twarzy.

Orły do boju!

RADA DRUŻYNY SENIORÓW