Pierwsze 3 punkty

W dzisiejszym meczu Orły Kazimierz pokonały po wyrównanym spotkaniu zespół Wilki Wilków 4:3. Bramki dla naszego zespołu strzelali: 15'Marcinkowski M., 62'87'Matyjaszek D., 75'Ciucias R. Dla Wilków strzelali: Daczka, Krzak oraz samobój.

Skład: Pięta Wojciech, Kwaśny Artur, Kusyk Kamil, Skowyra Łukasz, Grykałowski Grzegorz, Miturski Marcin (62'Ciucias Rafał), Pięta Maciej, Ziomka Paweł, Wolszczak Paweł, Matyjaszek Dawid, Marcinkowski Mateusz

Na bocznym boisku w Bochotnicy zawodnicy obu ekip mieli trudne zadanie. Boisko było grząskie, trudno było po nim biegać. Lepiej do takich warunków przyzwyczaili się gospodarze, którzy od początku próbowali atakować. Na samym początku mecz był bardzo szybki, akcja za akcję lecz to gospodarze pierwsi trafili do bramki, po złym ustawieniu naszych obrońców, sytuację sam na sam wykorzystał Marcinkowski, lecz parę minut później sędzia podyktował dla nas rzut karny, faulowany był Krzak. Do piłki podszedł Daczka i pewnie strzelił. Remis. Potem znów mecz toczył się w szybki tempie lecz to "Orły" miały lekką przewagę. Druga połowa zaczęła się dobrze dla "Wilków". W 59 min. faulowany w polu karnym był Woś, arbiter znów wskazał na wapno. Tym razem strzelił Krzak. 3 min. później znów błąd obrońców i Matyjaszek wygrywa pojedynek z Jaroszem. W 71 min. dość łatwa sytuacja, lecz nieporozumienie bramkarza z obrońcą sprawiło to, że znów wyszliśmy na prowadzenie, ale już 4 min. "Orły" wyrównały tym razem za sprawą Ciuciasa. Zawodnicy po tych bramkach opadli z sił, wydawało się, że mecz się zakończy remisem, to w 87 minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Matyjaszek i nasi zawodnicy niestety musieli zejść z boiska przegrani. Pogratulujmy chłopakom za walkę na trudnym terenie. Za tydzień, w niedzielę o godz. 16:00 w Opolu Lubelskim na stadionie miejscowego "Opolanina"(ul. Kolejowa) "Wilki" zagrają z "Bobrami" Karczmiska. Serdecznie zapraszamy.

źródło: własne /lkswilki.futbolowo.pl