Pierwsze mecze, pierwsze bramki

fot. BKS Lublin

Najmłodsza drużyna Orłów ma już za sobą debiutancki występ w rozgrywkach LZPN. W dzisiejsze popołudnie prowadzeni przez Damiana Mirońskiego żacy (roczniki 2008, 2009 i 2010) wzięli udział w turnieju rozgrywanym na przyszkolnym orliku przy ul. Rycerskiej w Lublinie.

W rywalizacji wzięło udział pięć zespołów (nie stawiła się Tęcza Bełżyce). Spotkania rozgrywano w wymiarze dwa razy po osiem minut w składach siedmioosobowych (podobnie jak u młodzików, tak i tu nie mieliśmy zmienników...) Na początek Orły uległy Motorowi, następnie zremisowały z Krężnicą Jarą, minimalnie, jednym punktem - choć było już 0:3 - przegrały z BKS, a na koniec, siadając kondycyjnie, wysoko z Unią Wilkołaz.

Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin - Orły Kazimierz 2:0

Orły Kazimierz - LZS Krężnica Jara 2:2 Niezabitowski, Wojtanowicz

BKS Lublin - Orły Kazimierz 3:2 Niezabitowski (2)

Unia Wilkołaz - Orły Kazimierz 4:0

Skład Orłów: Walewski - M. Iwaszko, Walencik, Wójcik, Śpiewak, Wojtanowicz, Niezabitowski

Tej jesieni naszym Orlikom pozostały do rozegrania jeszcze dwa oficjalne turnieje - za tydzień i za dwa, z tymi samymi rywalami.