Podobnie punktowo, ale lepiej stylowo

Jeden punkt (plus trzy za mecz nieodbyty) ugrał dziś na boisku przy ul. Rumiankowej w Kraśniku najmłodszy zespół Orłów, a więc żacy. Trenerzy naszych przeciwników chwalili niebiesko-żółtych za spory postęp poczyniony od zeszłej niedzieli, a wydaje się nam, że wiosną będzie jeszcze lepiej...

Organizatorem turnieju była Unia Wilkołaz, a do rywalizacji znów stanęło tylko pięć ekip (zabrakło Krężnicy). W pierwszym spotkaniu Orły przegrały z gospodarzami, tracąc jedyną bramkę w ostatniej minucie meczu. W kolejnym uległy BKS-owi 0:3 - choć w pierwszej połowie to podopieczni Damiana Mirońskiego mieli widoczną przewagę, to nie potrafili jej udokumentować, a to po zmianie stron srodze się zemściło... Następnie uległy Tęczy 0:5 i bezbramkowo zremisowały z Motorem.

Orły Kazimierz - Unia Wilkołaz 0:1 (0:0)

BKS Lublin - Orły Kazimierz 3:0 (0:0)

Orły Kazimierz - Tęcza Bełżyce 0:5

PN Motor Lublin - Orły Kazimierz 0:0

Orły Kazimierz - LZS Krężnica Jara 3:0* walkower

Orły w składzie: Walewski - Walencik, M. Iwaszko - Wojtanowicz - Wójcik, Niezabitowski, M. Kuś oraz Zakiewicz i Śpiewak