Pomóż orzełkom wyjechać na letni obóz piłkarski

fot. Damian Miroński

Drużyna młodzików starszych Orłów Kazimierz w ramach zimowych przygotowań rozegrała dziś o godzinie 11:00 na swoim boisku mecz towarzyski z liderem Wojewódzkiej Ligi Młodzików Młodszych – Puławiakiem. Po wyrównanym pojedynku, z wieloma niewykorzystanymi sytuacjami i niedokładnościami minimalnie lepsi okazali się goście. Opiekun niebiesko-żółtych planuje latem nagrodzić swój zespół za wkładany w treningi i mecze trud, odciążając nieco finansowo rodziców małych piłkarzy.

Orły Kazimierz – Puławiak Puławy 5:6

Dominik Miroński (2), Mateusz Górski (2), Bartosz Dzikowski – ?, ?, ?, ?, ?, ?

Trener Damian Miroński rozpoczął jakiś czas temu internetową zbiórkę pieniędzy na wakacyjny wyjazd swojego zespołu na obóz sportowy do Lidzbarka Warmińskiego. Założony do osiągnięcia cel to zebranie 5 000 zł. Nie jest to całkowity koszt wyjazdu i pobytu, ale bardzo wyraźnie pomoże w ich sfinansowaniu (swój udział w kosztach będzie mieć też oczywiście klub KKS Orły). Udział w obozie będzie nie tylko aktywnym wypoczynkiem i nagrodą za całoroczną pracę, ale i elementem przygotowań do nowych rozgrywek, bowiem w sezonie 2019-20 obecni młodzicy – wiceliderzy swojej ligi – będą już rywalizować w kategorii trampkarzy młodszych.

Wesprzeć naszych zawodników i podziękować za walkę i emocje, jakie generują w rozgrywkach ligowych może każdy – wystarczy wejść na stronę zrzutka.pl i przelać dowolną, choćby symboliczną kwotę. Dziękujemy za każdą pomoc!

Link do serwisu, dzięki któremu możesz pomóc Orłom: https://zrzutka.pl/gewkz7