Pora na Amatora

W pierwszych czterech spotkaniach rundy wiosennej Orły ugrały jeden punkt. Już w niedzielę w poszukiwaniu pierwszego w sezonie zwycięstwa "żółto-niebiescy" udadzą się do Rososzy, gdzie zmierzą się z miejscowym Amatorem.

Leopoldowianie po spadku z "okręgówki" również na jej zapleczu nie spisują się na miarę oczekiwań kibiców. Obecnie okupują dziesiątą pozycję w tabeli z dorobkiem 17 punktów. Zwyciężali cztery razy(wliczając walkower):z Wisłą, Bobrami i dwie kolejki temu z Porajem na jego boisku 6:1. Poza tym wiosną ulegli Mazowszu 2:3, Garbarni 1:4 i Żyrzyniakowi 0:2.

Dotychczasowe mecze Orły - Amator:

2008/09: 3:1 (Kowalik, Marcinkowski 2), 3:1 (M. Berliński, Kowalik, Sikora)

2009/10: 8:0 (Marcinkowski, Wolszczak, M. Berliński, R. Kamola, J. Grykałowski 2, Tomaszewski 2), 1:3 (M. Berliński)

2012/13: 3:3 (Starczynowski, Miturski, Rutkowski).

Bilans: 5 meczów, 3 wygrane Orłów, 1 remis, 1 wygrana Amatora, bramki 18:8.

XX kolejka (niedziela):

Draco Kowala-Wilki Wilków 15

Amator Rososz-Leopoldów-Orły Kazimierz 14:30

Garbarnia Kurów-Puławiak Puławy 15

Wiking Leśniczówka-Bobry Karczmiska 12

Wisła II Puławy-Mazowsze Stężyca 16

KS Góra Puławska-Poraj Kraczewice 15

KS Drzewce-Żyrzyniak Żyrzyn 16

---------------------------------------------

Na nasz stadion zapraszamy w sobotę o 16, kiedy to młodzicy młodsi rozegrają mecz z Puławiakiem. Rywal jest wymagający, utrzymuje drugą pozycję w lidze, a jesienią wygrał 7:2. Wcześniej, bo o 11, w spotkaniu sąsiadów w tabeli trampkarze Orłów zostaną ugoszczeni w Dęblinie. Pół roku temu było 4:4, choć przegrywaliśmy już 1:3. Czarni jeszcze nie stracili punktów na własnym terenie...