Przełamanie młodzików.

Młodzicy młodsi Orłów Kazimierz wygrali zaległy mecz z 18 kolejki spotkań z MKS-em Ryki 3:1. Była to pierwsza wygrana Orłów od 8 (!) spotkań. W pełni zasłużone środowe zwycięstwo zapewniło naszej drużynie 5 miejsce w tabeli na koniec rozgrywek.  Wracając do samego meczu to gospodarze mieli od początku do końca zdecydowaną przewagę na placu boju. Brakowało niestety szczęścia i zdecydowania pod bramką rywala. Najbliższy zdobycia gola był  w 25 minucie Hubert Grzegorczyk lecz refleksem popisał się bramkarz Ryk. Dwie minuty później po błyskotliwie przeprowadzonej lewą stroną boiska szarży sfaulowany został Michał Żur. Etatowy wykonawca rzutów wolnych w osobie Dominika Mirońskiego nie zmarnował dogodnej szansy. Do przerwy minimalne prowadzenie Orłów. W drugiej połowie ataki kazimierzan nasiliły się. W 35 minucie Krzysztof Kozak idealnie dograł do Wojciecha Zachaja który w sytuacji sam na sam podwyższył wynik. W dalszej fazie gry Orły zepchnęły ryczan do głębokiej obrony, marnując przy okazji mnóstwo okazji. Rywal był natomiast w tym zakresie skuteczny i w 47 minucie nieoczekiwanie zdobył kontaktową bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Nasz zespół nie pozwolił jednak gościom na więcej, a w 52 minucie rezultat spotkania ustalił Amadeusz Pawłowski po podaniu Wojtka Zachaja. W sobotę o godzinie 11.00 w ostatnim meczu sezonu Orły zagrają w Bochotnicy z GKS Abramów.

W niedzielę o 13.00 również w Bochotnicy pierwszy turniej drugiej serii wiosennej rozegrają żacy.

Orły Kazimierz - MKS Ryki 3:1 (1:0) D. Miroński 27', W. Zachaj 35', A. Pawłowski 52' - 47'

Skład Orłów:  P. Bieniek - D. Miroński, M. Włodek, K. Lasota, B. Dzikowski, M. Zachaj, K. Kozak, M. Żur, W. Zachaj - A. Pawłowski, M. Walencik, M. Zakiewicz. M. Adamczyk, M. Suszek, H. Grzegorczyk, J. Żur