Psuli nam nerwy nie tylko do przerwy

Sensacyjnym podziałem punktów zakończył się mecz między rezerwami Cisów Nałęczów a kazimierskimi Orłami. Co gorsza, remis jest wynikiem sprawiedliwym.

O grze gości często decydowała przypadkowość, chociaż byli bliscy zdobycia gola na samym początku meczu. Kazimierzanie bardzo łatwo tracili piłkę w środku pola,a jeśli już przedarli się w pole karne Cisów, kończyło się na niecelnych strzałach lub brakiem zdecydowania na uderzenie.

Nałęczowianie niespodziewanie, chyba także dla siebie, wyszli na prowadzenie w 16. minucie po prostym błędzie obrony Orłów. Naszym zawodnikom ciężko było biegać w upalnej temperaturze.Byli częściej w posiadaniu piłki,lecz mało z tego wynikało. Najlepszym na boisku po raz kolejny był niezastąpiony Kamil Kusyk, który pewniezastopowywał akcje gospodarzy i inicjował własnej drużyny. Nasi rywale byli bliscy drugiego trafienia, precyzyjny strzał głową w górny róg bramki sparował jednak za boisko Damian Kołcz.

Końcówka drugiej połowy była waleniem głową w mur. Nie mogliśmy zakończyć ofensywy celnym uderzeniem, a jeśli piłka leciała w światło bramki, to zbyt wolno, by mogła zaskoczyć golkipera miejscowych. Cisy ruszałyz kontratakami skrzydłami;nie spieszyły się zbytnio z rozgrywaniem akcji. Dopięliśmy swego dopiero w 90. minucie. Rzut karny pewnie wykorzystał Sławomir Radzikowski i tym samym, po klęsce Stali w Końskowoli, jesteśmy jedyną niepokonaną drużyną w rundzie wiosennej. Jeśli można za coś pochwalićnaszzespółpo tym meczu, to za grę do końca. Po raz kolejny okazało się, że ambicją można wiele zdziałać.

22.05.2011r., niedziela, 17:00, w Nałęczowie

KS ,,Cisy II" Nałęczów - KKS ,,Orły" Kazimierz Dolny 1 : 1 (0:1)

Bramka dla Orłów:90 '- Sł.Radzikowski /karny/.

Skład drużyny: D. Kołcz - M. Miturski,K. Kusyk, K. Gembal, K. Nastaj - M. Pięta, G. Grykałowski, Sł. Radzikowski, R. Cywka (60'- P. Partyka) - D. Miroński (46'- A. Rutkowski), P. Ziomka.

Żółta kartka:M.Pięta (4) - pauza w meczu ze Stalą II Poniatowa.

Widzów: ok. 40 (ok. 10 Orłów).