Puchar Starosty

Tylko juniorzy puławskiej Wisły zagrają w tegorocznej edycji Turnieju o Puchar Starosty Powiatu Puławskiego. Jest to złamanie kilku letniej tradycji jaką mieliśmy do tej pory, kiedy to prestiżowe zawody były dobrym przetarciem dla Dumy Powiśla przed początkiem treningów.
Tym razem sztab szkoleniowy Wisły postanowił nie brać udziału w tych rozgrywkach do turnieju wystawiając tylko zespół juniorów Wisły.
Młodzi puławscy zawodnicy trafili do Grupy B gdzie zmierzą się z seniorami Orłów Kazimierz, Hetmana Gołąb i reaktywowanego w tym roku Puławiaka Puławy. Zasady rywalizacji są proste. Z każdej grupy awansuje po jednej drużynie, które 24 stycznia rozegrają pomiędzy sobą finał.
Początek zmagań w wiślackiej grupie 17 stycznia. Miejmy nadzieję, że młodzi piłkarze Dumy Powiśla godnie zaprezentują się w tym turnieju i kolejny Puchar zostanie w Puławach.
Wszystkie mecze zostaną rozegrane na Orliku przy I Liceum Ogólnokształcącym im. A.J. Czartoryskiego w Puławach.Grupa A(mecze 16.01.2010):
Powiślak Końskowola
KS Wola Czołnowska
KS Drzewce
KS Markuszów

Grupa B(mecze 17.01.2010):
Wisła Puławy (juniorzy)
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
Puławiak Puławy

Grupa C(mecze 23.01.2010):
KS Góra Puławska