Rywal z wyższą klasą

fot. Żyrzyniak Żyrzyn (fb)

W trzecim w nowym roku meczu kontrolnym rozegranym przez kazimierskie Orły zespół niebiesko-żółtych uległ w piątkowy wieczór na boisku MOSiR w Puławach występującemu ligę wyżej Żyrzyniakowi 1:7.

Podobnie jak do gry z Wawelem, piłkarze Marcina Lewtaka przystąpili do rywalizacji bez kilku ważnych ogniw (Dawid Matyjaszek, Paweł Bulzacki, Amadeusz Żybura, Jakub Maciąg). Przez pierwsze 30 minut pojedynek był dość wyrównany, później podopieczni Mariusza Abramczyka przejęli kontrolę nad wydarzeniami. Już i tak niekorzystny wynik zbrzydł nam jeszcze w ostatnim fragmencie meczu, gdy rywale w krótkim czasie kilkukrotnie pokonali naszego bramkarza.

Orły Kazimierz – Żyrzyniak Żyrzyn 1:7

Hinz w – Stępień (2), T. Kamola (2), Wawer, Zając, Jastrzębski

Orły: Lis – Błaziak, Berliński, Miturski, zawodnik testowany I – Hinz – Borowski, Hemperek, Nogas, Zawiślak – Miroński. Grali ponadto: T. Bulzacki, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, Zyska.

Kolejny mecz towarzyski Orłów zaplanowano na najbliższą niedzielę, jednak prawdopodobnie zostanie on przeniesiony na piątek 21 lutego (boisko MOSiR, godzina 19:00). Naprzeciwko nas staną strażacy z Leokadiowa.