VIII mecz kontrolny

20.03.2011r. Niedziela 17:00 boisko ze sztuczną murawą przy KEN-ie.

LKS,,Serokomla" Janowiec - KKS ,,Orły" Kazimierz 0 : 11( 0 : 7 )

Bramki:12'- R. Wanicki,14'- P. Ziomka,21', 48' - M.Pięta,25'- Ł.Skowyra,32', 34'- P.Partyka,

39', 53'- D.Matyjaszek,64'- A.Kruk,66'- P.Wolszczak.

Skład drużyny: D.Kołcz (46'-M.Karaś)- M.Miturski (80'-M.Pięta), K.Kusyk (56'- Ł.Skowyra), K.Gembal (36'- R.Lubicki), Ł.Skowyra- M.Pięta ( 46'- K.Nastaj), P.Wolszczak, P.Ziomka (46'- R.Cywka), D.Matyjaszek (75'- A.Rutkowski) - R.Wanicki (60'- G.Grykałowski).

W meczu nie grali z różnych przyczyn: J.Kalinowski, D.Miroński, M.Matyjaszek, Sł.Radzikowski, M.Marcinkowski, oraz Rafał Kamola (który wznowił treningi z Gryfem Policzna ).

Dzisiejsza gra kontrolna doszła do skutku dzięki uprzejmości LKS,,Serokomla" Janowiec. KS Góra Puławska zrezygnowała z gry z drużyną Janowca, a my ze względu na zły stan boiska w Bochotnicy stanęliśmy przed trudnym i przykrym faktem odwołania spotkania z drużyną GABARYTÓW Dęblin. Z punktu szkoleniowego bardzo dobrze się stało, że znalazło się takie rozwiązanie. Drużyna KS ,,Gabaryty" Dęblin nie powinna czuć się urażona, gdyż takie sytuacje zdarzają się nawet w wyższych klasach. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie.