Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
4:1
Pogoń 07 Lubartów
GLKS Michów
1:5
Błękit Cyców
Wodnik Uścimów
2:1
KS Ciecierzyn
LKS Kamionka
2:4
GKS Niemce
Perła Rokitno
2:0
GKS Niedźwiada
LKS Trawniki
6:2
Huragan Siostrzytów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
Pauza
Huragan Siostrzytów
2:3
Pogoń 07 Lubartów
GKS Niemce
2:3
Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niedźwiada
4:6
Ludwiniak Ludwin
KS Ciecierzyn
1:2
Perła Rokitno
Błękit Cyców
2:2
Wodnik Uścimów
LKS Trawniki
3:1
GLKS Michów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
Pauza
Ludwiniak Ludwin
0:1
KS Ciecierzyn
GLKS Michów
6:3
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
1:3
LKS Trawniki
LKS Kamionka
1:2
GKS Niedźwiada
Perła Rokitno
1:0
Błękit Cyców
Pogoń 07 Lubartów
1:2
GKS Niemce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń 07 Lubartów
Pauza
Błękit Cyców
2:1
Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów
1:2
GKS Niemce
GLKS Michów
2:0
Wodnik Uścimów
GKS Niedźwiada
0:5
Świdniczanka Świdnik Mały
KS Ciecierzyn
9:1
LKS Kamionka
LKS Trawniki
5:2
Perła Rokitno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
5:2
KS Ciecierzyn
Ludwiniak Ludwin
3:5
LKS Trawniki
Wodnik Uścimów
7:1
Huragan Siostrzytów
LKS Kamionka
2:2
Błękit Cyców
Perła Rokitno
1:2
GLKS Michów
Pogoń 07 Lubartów
4:1
GKS Niedźwiada
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
Pauza
Błękit Cyców
2:2
Świdniczanka Świdnik Mały
GLKS Michów
2:0
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
2:4
GKS Niemce
Wodnik Uścimów
4:0
Perła Rokitno
KS Ciecierzyn
1:2
Pogoń 07 Lubartów
LKS Trawniki
2:0
LKS Kamionka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
2:1
LKS Trawniki
Ludwiniak Ludwin
3:6
Wodnik Uścimów
GKS Niemce
1:5
KS Ciecierzyn
LKS Kamionka
0:2
GLKS Michów
Perła Rokitno
5:1
Huragan Siostrzytów
Pogoń 07 Lubartów
2:1
Błękit Cyców
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ciecierzyn
Pauza
Błękit Cyców
4:0
GKS Niemce
Huragan Siostrzytów
2:3
GKS Niedźwiada
GLKS Michów
3:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Wodnik Uścimów
5:0
LKS Kamionka
Perła Rokitno
2:3
Ludwiniak Ludwin
LKS Trawniki
3:1
Pogoń 07 Lubartów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
4:1
Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin
1:2
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
3:2
KS Ciecierzyn
GKS Niemce
6:0
LKS Trawniki
LKS Kamionka
4:4
Perła Rokitno
Pogoń 07 Lubartów
1:0
GLKS Michów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trawniki
Pauza
Błękit Cyców
6:0
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
2:3
LKS Kamionka
Huragan Siostrzytów
2:3
KS Ciecierzyn
GLKS Michów
2:1
GKS Niemce
Wodnik Uścimów
3:3
Pogoń 07 Lubartów
Perła Rokitno
0:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
3:2
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
0:1
LKS Trawniki
GKS Niemce
2:1
Wodnik Uścimów
KS Ciecierzyn
5:1
Błękit Cyców
LKS Kamionka
0:2
Huragan Siostrzytów
Pogoń 07 Lubartów
5:1
Perła Rokitno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodnik Uścimów
Pauza
Ludwiniak Ludwin
1:8
Pogoń 07 Lubartów
Huragan Siostrzytów
1:3
Błękit Cyców
GLKS Michów
1:1
GKS Niedźwiada
LKS Kamionka
0:8
Świdniczanka Świdnik Mały
Perła Rokitno
1:4
GKS Niemce
LKS Trawniki
2:1
KS Ciecierzyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
4:0
Huragan Siostrzytów
Błękit Cyców
1:3
LKS Trawniki
GKS Niedźwiada
2:5
Wodnik Uścimów
GKS Niemce
5:1
Ludwiniak Ludwin
KS Ciecierzyn
2:1
GLKS Michów
Pogoń 07 Lubartów
3:0
LKS Kamionka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
2:3
GLKS Michów
Huragan Siostrzytów
3:5
LKS Trawniki
GKS Niedźwiada
3:2
Perła Rokitno
GKS Niemce
1:0
LKS Kamionka
KS Ciecierzyn
6:1
Wodnik Uścimów
Pogoń 07 Lubartów
2:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
GKS Niemce
Ludwiniak Ludwin
4:3
GKS Niedźwiada
GLKS Michów
2:1
LKS Trawniki
Wodnik Uścimów
3:0
Błękit Cyców
Perła Rokitno
1:2
KS Ciecierzyn
Pogoń 07 Lubartów
5:2
Huragan Siostrzytów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:2
Perła Rokitno
Huragan Siostrzytów
1:1
GLKS Michów
GKS Niedźwiada
2:0
LKS Kamionka
GKS Niemce
1:3
Pogoń 07 Lubartów
KS Ciecierzyn
0:1
Ludwiniak Ludwin
LKS Trawniki
0:1
Wodnik Uścimów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń 07 Lubartów
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
4:1
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
2:3
Błękit Cyców
Wodnik Uścimów
3:3
GLKS Michów
GKS Niemce
6:1
Huragan Siostrzytów
LKS Kamionka
1:4
KS Ciecierzyn
Perła Rokitno
2:3
LKS Trawniki
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
Pauza
Błękit Cyców
4:0
LKS Kamionka
Huragan Siostrzytów
0:2
Wodnik Uścimów
GLKS Michów
2:1
Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
0:5
Pogoń 07 Lubartów
KS Ciecierzyn
3:2
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki
0:2
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
2:4
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
2:3
GLKS Michów
GKS Niemce
2:1
GKS Niedźwiada
LKS Kamionka
1:2
LKS Trawniki
Perła Rokitno
5:2
Wodnik Uścimów
Pogoń 07 Lubartów
1:1
KS Ciecierzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
Pauza
Błękit Cyców
4:2
Pogoń 07 Lubartów
Huragan Siostrzytów
3:2
Perła Rokitno
GLKS Michów
4:2
LKS Kamionka
Wodnik Uścimów
0:3
Ludwiniak Ludwin
KS Ciecierzyn
1:2
GKS Niemce
LKS Trawniki
1:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Ciecierzyn
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
2:1
GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin
1:3
Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
6:2
Huragan Siostrzytów
GKS Niemce
2:1
Błękit Cyców
LKS Kamionka
0:9
Wodnik Uścimów
Pogoń 07 Lubartów
1:0
LKS Trawniki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
Pauza
Huragan Siostrzytów
3:4
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
3:2
Pogoń 07 Lubartów
Wodnik Uścimów
1:0
Świdniczanka Świdnik Mały
KS Ciecierzyn
9:4
GKS Niedźwiada
Perła Rokitno
3:1
LKS Kamionka
LKS Trawniki
0:3
GKS Niemce
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Trawniki
Pauza
Świdniczanka Świdnik Mały
1:0
Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
2:3
Błękit Cyców
GKS Niemce
4:1
GLKS Michów
KS Ciecierzyn
12:0
Huragan Siostrzytów
LKS Kamionka
2:0
Ludwiniak Ludwin
Pogoń 07 Lubartów
4:1
Wodnik Uścimów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
Pauza
Błękit Cyców
2:4
KS Ciecierzyn
Ludwiniak Ludwin
2:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów
6:2
LKS Kamionka
Wodnik Uścimów
1:3
GKS Niemce
Perła Rokitno
0:3
Pogoń 07 Lubartów
LKS Trawniki
3:0*
GKS Niedźwiada
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
6:5
LKS Kamionka
Błękit Cyców
3:0
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
5:3
GLKS Michów
GKS Niemce
3:2
Perła Rokitno
KS Ciecierzyn
3:2
LKS Trawniki
Pogoń 07 Lubartów
1:0
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Rokitno
Pauza
Ludwiniak Ludwin
1:1
GKS Niemce
Huragan Siostrzytów
0:2
Świdniczanka Świdnik Mały
GLKS Michów
1:11
KS Ciecierzyn
Wodnik Uścimów
8:2
GKS Niedźwiada
LKS Kamionka
1:3
Pogoń 07 Lubartów
LKS Trawniki
2:1
Błękit Cyców
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości