Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:1
GKS Niemce
Ludwiniak Ludwin
2:2
Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów
1:10
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GLKS Michów
1:3
Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niedźwiada
2:1
Wodnik Uścimów
LKS Kamionka
0:1
Perła Rokitno
LKS Trawniki
4:2
Zawisza Garbów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
5:1
Błękit Cyców
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:2
Ludwiniak Ludwin
Zawisza Garbów
3:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Wodnik Uścimów
5:0
LKS Kamionka
GKS Niemce
3:0
GKS Niedźwiada
Perła Rokitno
3:1
GLKS Michów
LKS Trawniki
3:0
Huragan Siostrzytów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:2
Perła Rokitno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
Perła Rokitno
Błękit Cyców
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
4:1
LKS Trawniki
Huragan Siostrzytów
4:3
Zawisza Garbów
GLKS Michów
6:4
Wodnik Uścimów
GKS Niedźwiada
2:4
Vir Dorohucza
LKS Kamionka
1:0
GKS Niemce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
GKS Niemce
Błękit Cyców
9:0
Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin
2:3
Zawisza Garbów
GLKS Michów
0:4
Vir Dorohucza
GKS Niedźwiada
0:2
LKS Trawniki
LKS Kamionka
0:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Perła Rokitno
2:3
Wodnik Uścimów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
6:0
Błękit Cyców
Vir Dorohucza
5:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów
1:3
GKS Niedźwiada
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
6:1
GLKS Michów
Zawisza Garbów
1:3
Wodnik Uścimów
GKS Niemce
0:0
Perła Rokitno
LKS Trawniki
2:3
LKS Kamionka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
4:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Błękit Cyców
3:1
Zawisza Garbów
GLKS Michów
5:1
LKS Trawniki
GKS Niedźwiada
1:0
Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów
2:2
GKS Niemce
LKS Kamionka
8:0
Huragan Siostrzytów
Perła Rokitno
2:2
Vir Dorohucza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:1
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
7:1
LKS Kamionka
Vir Dorohucza
5:0
Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów
4:3
GLKS Michów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:3
Perła Rokitno
Zawisza Garbów
1:1
GKS Niemce
LKS Trawniki
1:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
7:1
Huragan Siostrzytów
GLKS Michów
2:2
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
2:0
Zawisza Garbów
Wodnik Uścimów
3:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niemce
3:0
Vir Dorohucza
LKS Kamionka
2:2
Błękit Cyców
Perła Rokitno
3:2
LKS Trawniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:3
GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin
4:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów
2:3
Perła Rokitno
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
GKS Niemce
GKS Niedźwiada
4:1
LKS Kamionka
Zawisza Garbów
3:0
Vir Dorohucza
LKS Trawniki
0:0
Wodnik Uścimów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
0:0
Błękit Cyców
Vir Dorohucza
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GLKS Michów
3:2
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
2:0
Huragan Siostrzytów
GKS Niemce
3:0
LKS Trawniki
LKS Kamionka
2:3
Zawisza Garbów
Perła Rokitno
1:2
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
5:1
Perła Rokitno
Ludwiniak Ludwin
1:3
Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów
4:6
GKS Niemce
GKS Niedźwiada
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Zawisza Garbów
2:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Kamionka
1:3
GLKS Michów
LKS Trawniki
1:1
Vir Dorohucza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
5:3
LKS Kamionka
Vir Dorohucza
4:0
Huragan Siostrzytów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:3
LKS Trawniki
Zawisza Garbów
3:4
GLKS Michów
Wodnik Uścimów
3:1
Błękit Cyców
GKS Niemce
6:0
Ludwiniak Ludwin
Perła Rokitno
4:2
GKS Niedźwiada
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:2
GLKS Michów
Vir Dorohucza
2:3
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:1
Huragan Siostrzytów
Zawisza Garbów
1:3
LKS Trawniki
Wodnik Uścimów
3:0
GKS Niedźwiada
GKS Niemce
5:0
Błękit Cyców
Perła Rokitno
5:0
LKS Kamionka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
4:0
Zawisza Garbów
Błękit Cyców
2:3
Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin
1:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów
1:2
LKS Trawniki
GLKS Michów
1:2
Perła Rokitno
GKS Niedźwiada
0:5
GKS Niemce
LKS Kamionka
3:0
Wodnik Uścimów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
5:4
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
3:5
GLKS Michów
GKS Niemce
4:1
LKS Kamionka
Perła Rokitno
2:0
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki
0:3
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
Wodnik Uścimów
Błękit Cyców
2:3
LKS Trawniki
Ludwiniak Ludwin
9:2
Huragan Siostrzytów
GLKS Michów
0:3
GKS Niemce
GKS Niedźwiada
0:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Kamionka
0:1
Vir Dorohucza
Perła Rokitno
1:2
Zawisza Garbów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
1:2
GLKS Michów
Huragan Siostrzytów
1:1
Błękit Cyców
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
LKS Kamionka
Zawisza Garbów
2:5
Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów
2:1
Perła Rokitno
GKS Niemce
2:0
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki
2:1
GKS Niedźwiada
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
0:0
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
0:3
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
3:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada
2:4
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
6:2
Zawisza Garbów
Perła Rokitno
2:3
GKS Niemce
LKS Trawniki
3:2
LKS Kamionka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
5:0
GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza
4:3
Perła Rokitno
Huragan Siostrzytów
3:2
LKS Kamionka
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
8:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Zawisza Garbów
1:1
Błękit Cyców
GKS Niemce
4:1
Wodnik Uścimów
LKS Trawniki
4:1
GLKS Michów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
5:2
LKS Trawniki
GLKS Michów
5:3
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
2:3
Błękit Cyców
Wodnik Uścimów
3:3
Vir Dorohucza
GKS Niemce
1:1
Zawisza Garbów
LKS Kamionka
0:2
Ludwiniak Ludwin
Perła Rokitno
3:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
2:2
LKS Kamionka
Ludwiniak Ludwin
5:1
GLKS Michów
Vir Dorohucza
2:3
GKS Niemce
Huragan Siostrzytów
5:3
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
Wodnik Uścimów
Zawisza Garbów
1:2
GKS Niedźwiada
LKS Trawniki
1:3
Perła Rokitno
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
1:3
Ludwiniak Ludwin
Vir Dorohucza
4:5
Zawisza Garbów
GLKS Michów
2:2
Błękit Cyców
Wodnik Uścimów
2:5
LKS Trawniki
GKS Niemce
2:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Kamionka
1:4
GKS Niedźwiada
Perła Rokitno
5:0
Huragan Siostrzytów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
5:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Ludwiniak Ludwin
4:0
Perła Rokitno
Huragan Siostrzytów
2:1
Wodnik Uścimów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:2
Vir Dorohucza
GKS Niedźwiada
3:2
GLKS Michów
Zawisza Garbów
2:5
LKS Kamionka
LKS Trawniki
1:4
GKS Niemce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
7:1
GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza
3:0
LKS Trawniki
GLKS Michów
2:0
LKS Kamionka
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:4
Zawisza Garbów
Wodnik Uścimów
0:3
Ludwiniak Ludwin
GKS Niemce
6:0
Huragan Siostrzytów
Perła Rokitno
4:2
Błękit Cyców
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
0:2
Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin
1:2
GKS Niemce
Huragan Siostrzytów
1:0
Vir Dorohucza
GLKS Michów
1:5
Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada
0:5
Perła Rokitno
LKS Kamionka
3:3
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Trawniki
0:4
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości