Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
5:0
GKS Niemce
Opolanin Opole Lubelskie
5:1
LKS Stróża
Stal Poniatowa
1:4
Janowianka Janów Lubelski
POM-Iskra Piotrowice
6:1
Ruch Ryki
Polesie Kock
0:2
Tęcza Bełżyce
Sokół Konopnica
2:0
Mazowsze Stężyca
Avia II Świdnik
1:2
Orion Niedrzwica
Wisła II Puławy
4:2
Garbarnia Kurów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
0:5
POM-Iskra Piotrowice
Garbarnia Kurów
1:6
Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niemce
0:1
Stal Poniatowa
Ruch Ryki
1:3
Polesie Kock
Janowianka Janów Lubelski
0:3
Opolanin Opole Lubelskie
Orion Niedrzwica
3:6
Tęcza Bełżyce
LKS Stróża
0:2
Sokół Konopnica
Avia II Świdnik
1:4
Wisła II Puławy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
1:1
Orion Niedrzwica
Sokół Konopnica
0:1
Janowianka Janów Lubelski
Świdniczanka Świdnik Mały
8:0
Avia II Świdnik
Tęcza Bełżyce
2:1
Ruch Ryki
Opolanin Opole Lubelskie
1:1
GKS Niemce
Stal Poniatowa
1:1
Garbarnia Kurów
POM-Iskra Piotrowice
3:0
LKS Stróża
Polesie Kock
4:3
Mazowsze Stężyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
0:4
POM-Iskra Piotrowice
Garbarnia Kurów
4:5
Opolanin Opole Lubelskie
Mazowsze Stężyca
1:4
Tęcza Bełżyce
GKS Niemce
0:0
Sokół Konopnica
Avia II Świdnik
3:5
Stal Poniatowa
Wisła II Puławy
4:8
Świdniczanka Świdnik Mały
Orion Niedrzwica
0:0
Ruch Ryki
LKS Stróża
1:4
Polesie Kock
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
6:0
Orion Niedrzwica
Opolanin Opole Lubelskie
8:1
Avia II Świdnik
Stal Poniatowa
3:2
Wisła II Puławy
POM-Iskra Piotrowice
2:0
GKS Niemce
Polesie Kock
4:3
Janowianka Janów Lubelski
Tęcza Bełżyce
3:1
LKS Stróża
Sokół Konopnica
1:3
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
6:4
Mazowsze Stężyca
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica
2:0
Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów
0:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Stróża
2:3
Ruch Ryki
GKS Niemce
2:0
Polesie Kock
Avia II Świdnik
3:1
Sokół Konopnica
Wisła II Puławy
0:2
Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski
1:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolanin Opole Lubelskie
4:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Stal Poniatowa
1:1
Orion Niedrzwica
POM-Iskra Piotrowice
4:2
Avia II Świdnik
Polesie Kock
0:0
Garbarnia Kurów
Tęcza Bełżyce
2:1
GKS Niemce
Sokół Konopnica
4:3
Wisła II Puławy
Mazowsze Stężyca
0:3
LKS Stróża
Ruch Ryki
0:6
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
4:2
Sokół Konopnica
Orion Niedrzwica
2:2
LKS Stróża
Stal Poniatowa
2:1
Opolanin Opole Lubelskie
Garbarnia Kurów
1:1
Tęcza Bełżyce
GKS Niemce
0:1
Ruch Ryki
Avia II Świdnik
4:2
Polesie Kock
Wisła II Puławy
0:3
POM-Iskra Piotrowice
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Mazowsze Stężyca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolanin Opole Lubelskie
9:1
Orion Niedrzwica
POM-Iskra Piotrowice
0:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Polesie Kock
4:0
Wisła II Puławy
Tęcza Bełżyce
3:2
Avia II Świdnik
Sokół Konopnica
2:1
Stal Poniatowa
Mazowsze Stężyca
0:3
GKS Niemce
LKS Stróża
0:2
Janowianka Janów Lubelski
Ruch Ryki
2:2
Garbarnia Kurów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
8:0
Polesie Kock
Opolanin Opole Lubelskie
6:3
Sokół Konopnica
Orion Niedrzwica
3:2
Janowianka Janów Lubelski
Stal Poniatowa
2:1
POM-Iskra Piotrowice
Garbarnia Kurów
4:0
Mazowsze Stężyca
GKS Niemce
4:2
LKS Stróża
Avia II Świdnik
2:4
Ruch Ryki
Wisła II Puławy
2:0
Tęcza Bełżyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
3:4
Opolanin Opole Lubelskie
Polesie Kock
2:2
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
1:5
Świdniczanka Świdnik Mały
Sokół Konopnica
0:1
Orion Niedrzwica
Mazowsze Stężyca
1:1
Avia II Świdnik
LKS Stróża
0:3
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
0:0
Wisła II Puławy
Janowianka Janów Lubelski
4:4
GKS Niemce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
5:1
Ruch Ryki
Opolanin Opole Lubelskie
1:0
Polesie Kock
Orion Niedrzwica
0:2
GKS Niemce
Stal Poniatowa
0:2
Tęcza Bełżyce
Sokół Konopnica
0:2
POM-Iskra Piotrowice
Garbarnia Kurów
2:2
Janowianka Janów Lubelski
Avia II Świdnik
2:0
LKS Stróża
Wisła II Puławy
7:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
0:0
Orion Niedrzwica
Polesie Kock
0:0
Sokół Konopnica
Tęcza Bełżyce
2:5
Opolanin Opole Lubelskie
Mazowsze Stężyca
0:5
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Stróża
1:2
Wisła II Puławy
GKS Niemce
1:2
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
1:4
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
4:0
Avia II Świdnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
6:2
LKS Stróża
Opolanin Opole Lubelskie
10:3
Ruch Ryki
Orion Niedrzwica
0:0
Garbarnia Kurów
Stal Poniatowa
5:1
Mazowsze Stężyca
POM-Iskra Piotrowice
0:2
Polesie Kock
Sokół Konopnica
2:2
Tęcza Bełżyce
Avia II Świdnik
3:0
GKS Niemce
Wisła II Puławy
4:2
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
1:1
Orion Niedrzwica
Tęcza Bełżyce
1:5
POM-Iskra Piotrowice
Garbarnia Kurów
1:0
Avia II Świdnik
Mazowsze Stężyca
0:13
Opolanin Opole Lubelskie
LKS Stróża
0:1
Stal Poniatowa
GKS Niemce
1:4
Wisła II Puławy
Ruch Ryki
1:2
Sokół Konopnica
Janowianka Janów Lubelski
2:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0
GKS Niemce
Janowianka Janów Lubelski
1:4
Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica
0:3
Avia II Świdnik
Tęcza Bełżyce
0:2
Polesie Kock
Garbarnia Kurów
2:2
Wisła II Puławy
Mazowsze Stężyca
1:2
Sokół Konopnica
LKS Stróża
2:5
Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki
3:3
POM-Iskra Piotrowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości