Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:13
Garbarnia Kurów
KS Ciecierzyn
5:1
Powiślak Końskowola
Orlik Lubartów
5:0
Górnik Łęczna
KS Góra Puławska
0:5
Wisła Puławy
MOSiR Lubartów
3:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
4:0
Orlik Dęblin
Garbarnia Kurów
0:4
Orlik Lubartów
Wisła Puławy
8:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:6
Górnik Łęczna
Powiślak Końskowola
4:2
Hetman Gołąb
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
0:8
MOSiR Lubartów
Górnik Łęczna
5:3
Garbarnia Kurów
Hetman Gołąb
0:7
Wisła Puławy
Orlik Dęblin
4:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Orlik Lubartów
5:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
1:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:4
Garbarnia Kurów
Orlik Dęblin
6:0
KS Góra Puławska
Wisła Puławy
2:0
Orlik Lubartów
Powiślak Końskowola
0:0
Górnik Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
0:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Górnik Łęczna
3:0
Wisła Puławy
Hetman Gołąb
1:9
MOSiR Lubartów
KS Ciecierzyn
0:6
Orlik Dęblin
Garbarnia Kurów
3:0
Powiślak Końskowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
1:6
Orlik Lubartów
KS Góra Puławska
0:2
KS Ciecierzyn
Orlik Dęblin
1:1
Hetman Gołąb
Wisła Puławy
0:1
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
4:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
4:3
Orlik Dęblin
Górnik Łęczna
3:1
MOSiR Lubartów
Hetman Gołąb
3:0
KS Góra Puławska
KS Ciecierzyn
1:5
Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola
3:7
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
6:0
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
1:3
Wisła Puławy
KS Góra Puławska
1:9
Orlik Lubartów
Orlik Dęblin
1:3
Górnik Łęczna
KS Ciecierzyn
3:3
Hetman Gołąb
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
8:4
KS Ciecierzyn
Górnik Łęczna
2:0
KS Góra Puławska
Garbarnia Kurów
0:4
Orlik Dęblin
Hetman Gołąb
3:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola
3:2
MOSiR Lubartów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
0:1
Wisła Puławy
KS Ciecierzyn
0:3
Górnik Łęczna
Hetman Gołąb
1:8
Orlik Lubartów
KS Góra Puławska
1:7
Garbarnia Kurów
Orlik Dęblin
7:0
Powiślak Końskowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
7:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Górnik Łęczna
4:1
Hetman Gołąb
Garbarnia Kurów
7:0
KS Ciecierzyn
Wisła Puławy
1:2
Orlik Dęblin
Powiślak Końskowola
2:0
KS Góra Puławska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Dęblin
Pauza
Żyrzyniak Żyrzyn
1:6
MOSiR Lubartów
Garbarnia Kurów
7:0
Hetman Gołąb
Powiślak Końskowola
3:2
KS Ciecierzyn
Górnik Łęczna
0:2
Orlik Lubartów
Wisła Puławy
3:0
KS Góra Puławska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
Pauza
Górnik Łęczna
6:0
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Ciecierzyn
2:9
Wisła Puławy
Orlik Dęblin
5:4
MOSiR Lubartów
Hetman Gołąb
1:3
Powiślak Końskowola
Orlik Lubartów
5:3
Garbarnia Kurów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Ciecierzyn
Powiślak Końskowola
0:4
Orlik Lubartów
Garbarnia Kurów
3:1
Górnik Łęczna
MOSiR Lubartów
6:1
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
2:4
Orlik Dęblin
Wisła Puławy
13:0
Hetman Gołąb
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
Pauza
Garbarnia Kurów
1:2
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Ciecierzyn
1:8
MOSiR Lubartów
KS Góra Puławska
0:8
Orlik Dęblin
Górnik Łęczna
1:1
Powiślak Końskowola
Orlik Lubartów
4:2
Wisła Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlik Lubartów
Orlik Dęblin
5:0
KS Ciecierzyn
MOSiR Lubartów
7:1
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
2:0
KS Góra Puławska
Powiślak Końskowola
0:4
Garbarnia Kurów
Wisła Puławy
1:1
Górnik Łęczna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
Hetman Gołąb
1:11
Orlik Dęblin
Orlik Lubartów
4:2
MOSiR Lubartów
Garbarnia Kurów
3:1
Wisła Puławy
KS Ciecierzyn
2:2
KS Góra Puławska
Powiślak Końskowola
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
6:4
KS Ciecierzyn
KS Góra Puławska
1:2
Hetman Gołąb
Orlik Dęblin
4:0
Orlik Lubartów
MOSiR Lubartów
2:2
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
3:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Orlik Lubartów
12:0
KS Góra Puławska
Górnik Łęczna
1:4
Orlik Dęblin
Garbarnia Kurów
6:5
MOSiR Lubartów
Hetman Gołąb
4:6
KS Ciecierzyn
Wisła Puławy
4:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Wisła Puławy
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Hetman Gołąb
KS Góra Puławska
0:10
Górnik Łęczna
KS Ciecierzyn
1:11
Orlik Lubartów
Orlik Dęblin
1:4
Garbarnia Kurów
MOSiR Lubartów
2:3
Powiślak Końskowola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Żyrzyniak Żyrzyn
Orlik Lubartów
13:3
Hetman Gołąb
Górnik Łęczna
3:0
KS Ciecierzyn
Garbarnia Kurów
3:1
KS Góra Puławska
Powiślak Końskowola
2:6
Orlik Dęblin
Wisła Puławy
7:0
MOSiR Lubartów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
Pauza
Żyrzyniak Żyrzyn
0:9
Orlik Lubartów
Hetman Gołąb
0:3
Górnik Łęczna
KS Ciecierzyn
1:2
Garbarnia Kurów
Orlik Dęblin
6:0
Wisła Puławy
KS Góra Puławska
0:1
Powiślak Końskowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości