Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Dubler Opole Lubelskie
Dubler Opole Lubelskie 15 38 44 - 7 12 2 1
2
Puławiak Puławy
Puławiak Puławy 15 28 30 - 14 9 1 5
3
Mazowsze Stężyca
Mazowsze Stężyca 15 20 20 - 28 6 2 7
4
Orły Kazimierz
Orły Kazimierz 15 18 17 - 28 5 3 7
5
Wawel Wąwolnica
Wawel Wąwolnica 15 15 16 - 29 4 3 8
6
Hetman Gołąb
Hetman Gołąb 15 10 12 - 33 3 1 11
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
0:0
Dubler Opole Lubelskie
Orły Kazimierz
2:1
Hetman Gołąb
Puławiak Puławy
3:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
1:3
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
0:3
Puławiak Puławy
Dubler Opole Lubelskie
3:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
0:2
Wawel Wąwolnica
Orły Kazimierz
1:3
Dubler Opole Lubelskie
Mazowsze Stężyca
0:2
Hetman Gołąb
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:0
Puławiak Puławy
Wawel Wąwolnica
4:2
Mazowsze Stężyca
Dubler Opole Lubelskie
3:0
Hetman Gołąb
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
2:0
Orły Kazimierz
Puławiak Puławy
2:0
Dubler Opole Lubelskie
Hetman Gołąb
3:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:4
Wawel Wąwolnica
Puławiak Puławy
1:2
Dubler Opole Lubelskie
Mazowsze Stężyca
4:1
Hetman Gołąb
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:1
Puławiak Puławy
Dubler Opole Lubelskie
1:1
Mazowsze Stężyca
Wawel Wąwolnica
1:2
Hetman Gołąb
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:0
Orły Kazimierz
Puławiak Puławy
2:0
Wawel Wąwolnica
Hetman Gołąb
0:4
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
6:0
Mazowsze Stężyca
Orły Kazimierz
2:2
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
0:5
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
0:4
Puławiak Puławy
Mazowsze Stężyca
1:1
Wawel Wąwolnica
Dubler Opole Lubelskie
6:1
Orły Kazimierz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
0:0
Orły Kazimierz
Mazowsze Stężyca
4:0
Wawel Wąwolnica
Hetman Gołąb
0:2
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
4:0
Mazowsze Stężyca
Wawel Wąwolnica
1:0
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
1:4
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
0:2
Puławiak Puławy
Mazowsze Stężyca
2:0
Orły Kazimierz
Dubler Opole Lubelskie
3:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:1
Hetman Gołąb
Puławiak Puławy
0:6
Dubler Opole Lubelskie
Orły Kazimierz
1:1
Wawel Wąwolnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
2:0
Mazowsze Stężyca
Hetman Gołąb
0:2
Orły Kazimierz
Wawel Wąwolnica
1:2
Puławiak Puławy
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?