Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pauza
Stal Poniatowa
1:1
Serokomla Janowiec
Sygnał Chodel
1:2
LKS Poniatowa Wieś
Tęcza Bełżyce
1:0
KS Góra Puławska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
KS Wisła Józefów
5:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Poniatowa Wieś
0:9
Stal Poniatowa
KS Góra Puławska
1:0
Sygnał Chodel
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
Pauza
Tęcza Bełżyce
6:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Stal Poniatowa
4:1
KS Góra Puławska
Serokomla Janowiec
6:2
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Poniatowa Wieś
Pauza
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:2
Sygnał Chodel
KS Wisła Józefów
1:1
Tęcza Bełżyce
KS Góra Puławska
2:3
Serokomla Janowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
Pauza
Stal Poniatowa
4:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Poniatowa Wieś
2:2
KS Góra Puławska
Sygnał Chodel
1:2
KS Wisła Józefów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
Pauza
Tęcza Bełżyce
2:0
Sygnał Chodel
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:3
Serokomla Janowiec
KS Wisła Józefów
3:4
Stal Poniatowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
Pauza
LKS Poniatowa Wieś
4:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Serokomla Janowiec
7:1
KS Wisła Józefów
Stal Poniatowa
1:4
Tęcza Bełżyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
4:0
Serokomla Janowiec
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:5
KS Góra Puławska
Sygnał Chodel
1:3
Stal Poniatowa
KS Wisła Józefów
4:0
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
KS Góra Puławska
2:3
KS Wisła Józefów
LKS Poniatowa Wieś
1:6
Tęcza Bełżyce
Serokomla Janowiec
1:1
Sygnał Chodel
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Wisła Józefów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pauza
LKS Poniatowa Wieś
0:2
Sygnał Chodel
Serokomla Janowiec
0:1
Stal Poniatowa
KS Góra Puławska
2:2
Tęcza Bełżyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
Pauza
Serokomla Janowiec
Pauza
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:9
KS Wisła Józefów
Stal Poniatowa
3:0
LKS Poniatowa Wieś
Sygnał Chodel
2:1
KS Góra Puławska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sygnał Chodel
KS Wisła Józefów
Pauza
KS Góra Puławska
1:1
Stal Poniatowa
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:6
Tęcza Bełżyce
LKS Poniatowa Wieś
1:2
Serokomla Janowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
LKS Poniatowa Wieś
Pauza
Tęcza Bełżyce
7:3
KS Wisła Józefów
Sygnał Chodel
5:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Serokomla Janowiec
0:2
KS Góra Puławska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Serokomla Janowiec
Tęcza Bełżyce
Pauza
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:3
Stal Poniatowa
KS Wisła Józefów
3:2
Sygnał Chodel
KS Góra Puławska
3:0
LKS Poniatowa Wieś
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
Pauza
LKS Poniatowa Wieś
Pauza
Stal Poniatowa
- : -
KS Wisła Józefów
Sygnał Chodel
0:1
Tęcza Bełżyce
Serokomla Janowiec
3:0*
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS Góra Puławska
Sygnał Chodel
Pauza
Tęcza Bełżyce
4:1
Stal Poniatowa
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:6
LKS Poniatowa Wieś
KS Wisła Józefów
8:5
Serokomla Janowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
2:0
Sygnał Chodel
LKS Poniatowa Wieś
0:2
KS Wisła Józefów
Serokomla Janowiec
1:4
Tęcza Bełżyce
KS Góra Puławska
3:0*
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pauza
Stal Poniatowa
Pauza
Tęcza Bełżyce
8:2
LKS Poniatowa Wieś
Sygnał Chodel
2:0
Serokomla Janowiec
KS Wisła Józefów
2:0
KS Góra Puławska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości