Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Górnik Łęczna
Górnik Łęczna 5 15 18 - 0 5 0 0
2
Orlik Dęblin
Orlik Dęblin 5 9 7 - 8 3 0 2
3
Granit Bychawa
Granit Bychawa 5 6 6 - 7 2 0 3
4
Stal Poniatowa
Stal Poniatowa 5 5 4 - 8 1 2 2
5
MKS Ryki
MKS Ryki 5 5 2 - 9 1 2 2
6
MOSiR Lubartów
MOSiR Lubartów 5 2 2 - 7 0 2 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
0:4
Górnik Łęczna
Orlik Dęblin
3:1
Granit Bychawa
MOSiR Lubartów
0:0
MKS Ryki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
2:3
Orlik Dęblin
Górnik Łęczna
6:0
MKS Ryki
Granit Bychawa
3:2
MOSiR Lubartów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
0:0
Stal Poniatowa
Orlik Dęblin
0:4
Górnik Łęczna
MKS Ryki
0:2
Granit Bychawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
1:0
Granit Bychawa
Orlik Dęblin
1:0
MOSiR Lubartów
Stal Poniatowa
1:1
MKS Ryki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
0:3
Górnik Łęczna
Granit Bychawa
0:1
Stal Poniatowa
MKS Ryki
1:0
Orlik Dęblin
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Motor Lublin
Motor Lublin 5 15 22 - 0 5 0 0
2
Wysoczanka Wysokie
Wysoczanka Wysokie 5 10 7 - 9 3 1 1
3
UKS FOOTBALL   ACADEMY Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin 5 9 8 - 5 3 0 2
4
UKS Footbal Academy Kraśnik
UKS Footbal Academy Kraśnik 5 6 7 - 9 2 0 3
5
Zawisza Garbów
Zawisza Garbów 5 3 6 - 18 1 0 4
6
Sygnał Lublin
Sygnał Lublin 5 1 1 - 10 0 1 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:3
UKS Footbal Academy Kraśnik
Wysoczanka Wysokie
0:6
Motor Lublin
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
1:0
Sygnał Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Footbal Academy Kraśnik
1:0
Sygnał Lublin
Motor Lublin
2:0
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Zawisza Garbów
1:3
Wysoczanka Wysokie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wysoczanka Wysokie
3:2
UKS Footbal Academy Kraśnik
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
5:1
Zawisza Garbów
Sygnał Lublin
0:5
Motor Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
3:1
Sygnał Lublin
UKS Footbal Academy Kraśnik
0:3
Motor Lublin
Wysoczanka Wysokie
1:0
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
6:0
Zawisza Garbów
Sygnał Lublin
0:0
Wysoczanka Wysokie
UKS FOOTBALL ACADEMY Lublin
2:1
UKS Footbal Academy Kraśnik
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
BKS Lublin
BKS Lublin 3 9 14 - 2 3 0 0
2
Puławiak Puławy
Puławiak Puławy 3 7 7 - 2 2 1 0
3
Widok Lublin
Widok Lublin 3 7 4 - 2 2 1 0
4
Avia Świdnik
Avia Świdnik 3 3 3 - 6 1 0 2
5
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin 3 0 1 - 8 0 0 3
6
AF Głusk
AF Głusk 3 0 3 - 12 0 0 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
2:1
AF Głusk
Puławiak Puławy
2:1
Avia Świdnik
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin
0:5
BKS Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:0
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin
Widok Lublin
0:0
Puławiak Puławy
AF Głusk
1:5
BKS Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
5:1
AF Głusk
BKS Lublin
4:1
Avia Świdnik
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin
1:2
Widok Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
- : -
AF Głusk
BKS Lublin
- : -
Avia Świdnik
Puławiak Puławy
- : -
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
- : -
Widok Lublin
BKS Lublin
- : -
Puławiak Puławy
Brazylijskie Szkółki Piłkarskie Lublin
- : -
AF Głusk
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Vrotcovia Lublin
Vrotcovia Lublin 5 11 14 - 2 3 2 0
2
Wisła Puławy
Wisła Puławy 5 11 12 - 1 3 2 0
3
Skarpa Lublin
Skarpa Lublin 5 6 5 - 5 1 3 1
4
Powiślak Końskowola
Powiślak Końskowola 5 6 5 - 7 1 3 1
5
Lublinianka Lublin
Lublinianka Lublin 5 5 4 - 10 1 2 2
6
Orlik Lubartów
Orlik Lubartów 5 0 0 - 15 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
5:0
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
3:0
Orlik Lubartów
Skarpa Lublin
1:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:1
Vrotcovia Lublin
Orlik Lubartów
0:3
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
1:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
0:3
Wisła Puławy
Vrotcovia Lublin
4:0
Lublinianka Lublin
Powiślak Końskowola
3:0
Orlik Lubartów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Vrotcovia Lublin
1:1
Skarpa Lublin
Wisła Puławy
0:0
Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin
3:0
Orlik Lubartów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
0:5
Vrotcovia Lublin
Skarpa Lublin
0:0
Lublinianka Lublin
Orlik Lubartów
0:3
Wisła Puławy

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości