Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
4:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
1:8
GLKS Elżbieta
Pogoń Trzebiesza
2:3
KS Wisła Józefów
Poraj Kraczewice
0:4
Błękitni Kierz
Czarni Puszno
2:1
Draco Kowala
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Puszno
4:1
Poraj Kraczewice
Błękitni Kierz
4:2
Viking Leśniczówka
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:5
Pogoń Trzebiesza
KS Wisła Józefów
10:1
Jaworzanka Rogów
GLKS Elżbieta
6:3
Draco Kowala
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
0:1
Czarni Puszno
Jaworzanka Rogów
7:2
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pogoń Trzebiesza
7:3
Błękitni Kierz
Poraj Kraczewice
1:4
Draco Kowala
GLKS Elżbieta
4:2
KS Wisła Józefów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Puszno
4:1
Pogoń Trzebiesza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:11
GLKS Elżbieta
Poraj Kraczewice
0:4
Viking Leśniczówka
KS Wisła Józefów
4:3
Draco Kowala
Błękitni Kierz
5:1
Jaworzanka Rogów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
2:4
Czarni Puszno
Pogoń Trzebiesza
9:2
Poraj Kraczewice
KS Wisła Józefów
3:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
GLKS Elżbieta
1:3
Błękitni Kierz
Viking Leśniczówka
6:1
Draco Kowala
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
6:2
Pogoń Trzebiesza
Czarni Puszno
2:1
GLKS Elżbieta
Błękitni Kierz
1:1
KS Wisła Józefów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:3
Draco Kowala
Poraj Kraczewice
3:1
Jaworzanka Rogów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaworzanka Rogów
2:10
Viking Leśniczówka
Pogoń Trzebiesza
3:3
Draco Kowala
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:2
Błękitni Kierz
KS Wisła Józefów
1:0
Czarni Puszno
GLKS Elżbieta
2:2
Poraj Kraczewice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
6:1
GLKS Elżbieta
Pogoń Trzebiesza
4:3
Jaworzanka Rogów
Poraj Kraczewice
1:6
KS Wisła Józefów
Czarni Puszno
2:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Draco Kowala
6:0
Błękitni Kierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
2:0
Czarni Puszno
Jaworzanka Rogów
2:5
Draco Kowala
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
2:0
Poraj Kraczewice
KS Wisła Józefów
4:5
Viking Leśniczówka
GLKS Elżbieta
6:5
Pogoń Trzebiesza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
2:1
Czarni Puszno
Błękitni Kierz
2:1
Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:5
Viking Leśniczówka
GLKS Elżbieta
5:0
Jaworzanka Rogów
KS Wisła Józefów
9:0
Pogoń Trzebiesza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
0:5
Błękitni Kierz
Jaworzanka Rogów
1:4
KS Wisła Józefów
Pogoń Trzebiesza
6:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Poraj Kraczewice
3:2
Czarni Puszno
Draco Kowala
5:4
GLKS Elżbieta
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
5:4
Pogoń Trzebiesza
Draco Kowala
6:0
Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
4:2
Jaworzanka Rogów
KS Wisła Józefów
5:1
GLKS Elżbieta
Czarni Puszno
1:1
Viking Leśniczówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
4:1
GLKS Elżbieta
Draco Kowala
4:2
Viking Leśniczówka
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:7
KS Wisła Józefów
Poraj Kraczewice
1:6
Pogoń Trzebiesza
Czarni Puszno
4:3
Jaworzanka Rogów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
8:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Jaworzanka Rogów
3:0*
Poraj Kraczewice
Pogoń Trzebiesza
2:0
Viking Leśniczówka
KS Wisła Józefów
2:2
Błękitni Kierz
GLKS Elżbieta
3:2
Czarni Puszno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
4:4
Pogoń Trzebiesza
Poraj Kraczewice
2:6
GLKS Elżbieta
Czarni Puszno
1:5
KS Wisła Józefów
Błękitni Kierz
8:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Viking Leśniczówka
0:0
Jaworzanka Rogów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
- : -
Jaworzanka Rogów
Błękitni Kierz
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Draco Kowala
- : -
Pogoń Trzebiesza
Poraj Kraczewice
- : -
GLKS Elżbieta
Czarni Puszno
- : -
KS Wisła Józefów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Kierz
- : -
Draco Kowala
Jaworzanka Rogów
- : -
Pogoń Trzebiesza
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
- : -
Czarni Puszno
KS Wisła Józefów
- : -
Poraj Kraczewice
GLKS Elżbieta
- : -
Viking Leśniczówka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Viking Leśniczówka
- : -
KS Wisła Józefów
Draco Kowala
- : -
Jaworzanka Rogów
Pogoń Trzebiesza
- : -
GLKS Elżbieta
Poraj Kraczewice
- : -
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Czarni Puszno
- : -
Błękitni Kierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości