Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
1:2
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
8:1
Zawisza Garbów
LKS Skrobów
5:2
Wodnik Uścimów
Błękit Cyców
1:1
LKS TRAWENA
Vir Dorohucza
1:0
KS Nasutów
GLKS Michów
2:5
Ludwiniak Ludwin
Górnik 1979 Łęczna
4:2
GKS Abramów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
4:5
Górnik 1979 Łęczna
Zawisza Garbów
0:1
Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów
3:1
Wodnik Uścimów
KS Nasutów
1:0
Błękit Cyców
LKS TRAWENA
1:4
LKS Skrobów
GKS Niedźwiada
4:2
GLKS Michów
GKS Abramów
3:4
Tur Milejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 1979 Łęczna
6:5
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
2:1
LKS TRAWENA
LKS Skrobów
6:1
KS Nasutów
Błękit Cyców
4:2
Zawisza Garbów
Vir Dorohucza
1:1
GKS Abramów
GLKS Michów
4:1
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
3:1
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
1:4
Vir Dorohucza
Huragan Siostrzytów
2:1
LKS TRAWENA
GLKS Michów
1:9
Górnik 1979 Łęczna
KS Nasutów
2:3
Wodnik Uścimów
GKS Niedźwiada
1:1
Tur Milejów
Zawisza Garbów
2:3
LKS Skrobów
GKS Abramów
2:3
Błękit Cyców
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:1
GKS Abramów
Tur Milejów
7:1
GLKS Michów
Błękit Cyców
0:4
Ludwiniak Ludwin
Vir Dorohucza
2:1
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
2:0
Zawisza Garbów
Górnik 1979 Łęczna
14:0
Huragan Siostrzytów
LKS TRAWENA
2:5
KS Nasutów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
1:4
LKS Skrobów
Huragan Siostrzytów
2:2
KS Nasutów
GLKS Michów
1:4
Vir Dorohucza
GKS Niedźwiada
1:2
Błękit Cyców
Zawisza Garbów
0:1
LKS TRAWENA
GKS Abramów
0:0
Wodnik Uścimów
Górnik 1979 Łęczna
3:1
Tur Milejów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:0
GKS Niedźwiada
Tur Milejów
10:0
Huragan Siostrzytów
Błękit Cyców
6:2
GLKS Michów
Vir Dorohucza
3:1
Górnik 1979 Łęczna
KS Nasutów
2:5
Zawisza Garbów
Wodnik Uścimów
0:5
Ludwiniak Ludwin
LKS TRAWENA
2:7
GKS Abramów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
4:1
Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin
1:0
LKS TRAWENA
Huragan Siostrzytów
2:0
Zawisza Garbów
GLKS Michów
1:3
LKS Skrobów
GKS Niedźwiada
0:1
Wodnik Uścimów
GKS Abramów
2:4
KS Nasutów
Górnik 1979 Łęczna
3:0
Błękit Cyców
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:2
Górnik 1979 Łęczna
Błękit Cyców
0:1
Tur Milejów
Vir Dorohucza
6:1
Huragan Siostrzytów
KS Nasutów
0:2
Ludwiniak Ludwin
Zawisza Garbów
1:0
GKS Abramów
Wodnik Uścimów
5:3
GLKS Michów
LKS TRAWENA
4:1
GKS Niedźwiada
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
5:1
LKS Skrobów
Ludwiniak Ludwin
1:2
Zawisza Garbów
Vir Dorohucza
2:2
Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów
2:1
GKS Abramów
GLKS Michów
6:3
LKS TRAWENA
GKS Niedźwiada
1:3
KS Nasutów
Górnik 1979 Łęczna
5:0
Wodnik Uścimów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:1
Vir Dorohucza
Błękit Cyców
9:0
Huragan Siostrzytów
KS Nasutów
0:1
GLKS Michów
Zawisza Garbów
3:0
GKS Niedźwiada
GKS Abramów
2:1
Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów
0:10
Tur Milejów
LKS TRAWENA
2:7
Górnik 1979 Łęczna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
4:2
LKS TRAWENA
Błękit Cyców
1:1
LKS Skrobów
Vir Dorohucza
5:0
Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów
1:8
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
1:2
Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada
3:2
GKS Abramów
Górnik 1979 Łęczna
7:2
KS Nasutów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
3:0
Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin
3:1
GKS Niedźwiada
KS Nasutów
3:2
Tur Milejów
Zawisza Garbów
1:1
Górnik 1979 Łęczna
Wodnik Uścimów
0:2
Błękit Cyców
GKS Abramów
3:0
GLKS Michów
LKS TRAWENA
0:2
Vir Dorohucza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
4:1
GLKS Michów
Huragan Siostrzytów
0:3
GKS Niedźwiada
KS Nasutów
5:0
Vir Dorohucza
Zawisza Garbów
1:1
Tur Milejów
Wodnik Uścimów
2:2
LKS Skrobów
GKS Abramów
1:4
Górnik 1979 Łęczna
LKS TRAWENA
4:5
Błękit Cyców
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
3:1
LKS TRAWENA
Tur Milejów
4:0
GKS Abramów
Błękit Cyców
5:0
KS Nasutów
Vir Dorohucza
1:2
Zawisza Garbów
GLKS Michów
4:3
GKS Niedźwiada
Wodnik Uścimów
8:0
Huragan Siostrzytów
Górnik 1979 Łęczna
2:2
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
1:1
Tur Milejów
Huragan Siostrzytów
0:3
GLKS Michów
KS Nasutów
3:1
LKS Skrobów
GKS Niedźwiada
0:4
Górnik 1979 Łęczna
Zawisza Garbów
2:3
Błękit Cyców
GKS Abramów
1:1
Vir Dorohucza
LKS TRAWENA
1:0
Wodnik Uścimów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
5:1
Zawisza Garbów
Tur Milejów
3:1
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
2:1
GKS Abramów
Vir Dorohucza
2:1
Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów
3:1
KS Nasutów
Górnik 1979 Łęczna
10:1
GLKS Michów
LKS TRAWENA
3:1
Huragan Siostrzytów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
2:0
Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów
1:4
Górnik 1979 Łęczna
GLKS Michów
0:4
Tur Milejów
KS Nasutów
4:0
LKS TRAWENA
GKS Niedźwiada
1:1
Vir Dorohucza
Zawisza Garbów
2:5
Wodnik Uścimów
GKS Abramów
2:0
LKS Skrobów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
3:3
Ludwiniak Ludwin
Tur Milejów
2:5
Górnik 1979 Łęczna
Błękit Cyców
5:1
GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza
1:2
GLKS Michów
KS Nasutów
10:2
Huragan Siostrzytów
Wodnik Uścimów
3:1
GKS Abramów
LKS TRAWENA
4:3
Zawisza Garbów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
0:2
Wodnik Uścimów
Huragan Siostrzytów
0:4
Tur Milejów
GLKS Michów
0:2
Błękit Cyców
GKS Niedźwiada
2:1
LKS Skrobów
Zawisza Garbów
1:2
KS Nasutów
GKS Abramów
1:1
LKS TRAWENA
Górnik 1979 Łęczna
8:2
Vir Dorohucza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
3:2
Tur Milejów
Błękit Cyców
3:1
Górnik 1979 Łęczna
LKS Skrobów
6:2
GLKS Michów
Wodnik Uścimów
3:2
GKS Niedźwiada
LKS TRAWENA
1:5
Ludwiniak Ludwin
KS Nasutów
1:1
GKS Abramów
Zawisza Garbów
0:0
Huragan Siostrzytów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
2:2
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
4:3
KS Nasutów
Huragan Siostrzytów
2:5
Vir Dorohucza
GLKS Michów
3:0
Wodnik Uścimów
GKS Niedźwiada
2:1
LKS TRAWENA
GKS Abramów
8:2
Zawisza Garbów
Górnik 1979 Łęczna
7:1
LKS Skrobów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
3:1
Tur Milejów
Błękit Cyców
3:1
Vir Dorohucza
KS Nasutów
2:3
GKS Niedźwiada
Zawisza Garbów
0:7
Ludwiniak Ludwin
Wodnik Uścimów
1:6
Górnik 1979 Łęczna
GKS Abramów
2:1
Huragan Siostrzytów
LKS TRAWENA
4:1
GLKS Michów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
8:0
Wodnik Uścimów
Ludwiniak Ludwin
6:3
GKS Abramów
Vir Dorohucza
6:2
LKS Skrobów
Huragan Siostrzytów
0:3
Błękit Cyców
GLKS Michów
4:4
KS Nasutów
GKS Niedźwiada
6:0
Zawisza Garbów
Górnik 1979 Łęczna
6:3
LKS TRAWENA
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:8
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
0:1
Huragan Siostrzytów
KS Nasutów
5:2
Górnik 1979 Łęczna
Wodnik Uścimów
4:3
Vir Dorohucza
GKS Abramów
1:0
GKS Niedźwiada
LKS TRAWENA
2:5
Tur Milejów
Zawisza Garbów
2:0
GLKS Michów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
4:1
KS Nasutów
Błękit Cyców
2:2
Wodnik Uścimów
Vir Dorohucza
3:3
LKS TRAWENA
Huragan Siostrzytów
4:3
LKS Skrobów
GLKS Michów
3:1
GKS Abramów
GKS Niedźwiada
2:3
Ludwiniak Ludwin
Górnik 1979 Łęczna
2:3
Zawisza Garbów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości