Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
Pauza
LKS Skrobów
3:4
KS Nasutów
Victoria Rybczewice
3:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
7:1
Kadet Lisów
GKS Niedźwiada
3:0
Huragan Siostrzytów
Zawisza Garbów
1:4
GKS Abramów
Tur Milejów
2:2
GLKS Michów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
Pauza
Huragan Siostrzytów
2:4
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
1:4
GKS Niedźwiada
Kadet Lisów
4:2
LKS Skrobów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:2
Tur Milejów
Zawisza Garbów
7:1
Vir Dorohucza
GKS Abramów
1:0
KS Nasutów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
Pauza
Victoria Rybczewice
5:4
Zawisza Garbów
Vir Dorohucza
3:4
GKS Abramów
KS Nasutów
2:0
Kadet Lisów
GKS Niedźwiada
3:4
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Skrobów
1:2
Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin
7:0
GLKS Michów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
Pauza
Huragan Siostrzytów
1:3
KS Nasutów
Vir Dorohucza
1:5
Victoria Rybczewice
GLKS Michów
5:2
LKS Skrobów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:2
Ludwiniak Ludwin
GKS Abramów
0:0
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
1:1
Tur Milejów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
Pauza
Victoria Rybczewice
2:1
GKS Abramów
GKS Niedźwiada
7:1
Zawisza Garbów
KS Nasutów
5:1
GLKS Michów
Kadet Lisów
2:3
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
3:0*
Vir Dorohucza
LKS Skrobów
0:13
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
Pauza
GLKS Michów
0:0
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
2:2
Ludwiniak Ludwin
Victoria Rybczewice
3:0
Tur Milejów
Vir Dorohucza
4:2
GKS Niedźwiada
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
5:0
KS Nasutów
GKS Abramów
1:1
Huragan Siostrzytów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
Pauza
Huragan Siostrzytów
1:3
GLKS Michów
Kadet Lisów
3:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada
4:3
Victoria Rybczewice
Tur Milejów
0:0
GKS Abramów
LKS Skrobów
1:6
Zawisza Garbów
Ludwiniak Ludwin
11:0
Vir Dorohucza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
Pauza
Zawisza Garbów
3:2
KS Nasutów
Vir Dorohucza
0:3*
LKS Skrobów
Victoria Rybczewice
1:1
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
9:2
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
1:1
GKS Niedźwiada
GKS Abramów
2:0
GLKS Michów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
Pauza
GKS Niedźwiada
2:3
GKS Abramów
GLKS Michów
0:4
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
KS Nasutów
7:0
Vir Dorohucza
Kadet Lisów
3:0
Zawisza Garbów
LKS Skrobów
3:6
Victoria Rybczewice
Ludwiniak Ludwin
4:2
Tur Milejów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
Pauza
Vir Dorohucza
2:0
Kadet Lisów
GKS Niedźwiada
6:2
Ludwiniak Ludwin
Victoria Rybczewice
1:1
KS Nasutów
Tur Milejów
4:0
LKS Skrobów
Zawisza Garbów
2:2
Huragan Siostrzytów
GKS Abramów
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Pauza
GLKS Michów
4:1
Zawisza Garbów
LKS Skrobów
1:2
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
2:4
GKS Abramów
Huragan Siostrzytów
2:1
Vir Dorohucza
KS Nasutów
1:2
Tur Milejów
Kadet Lisów
1:2
Victoria Rybczewice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Vir Dorohucza
1:8
GLKS Michów
Victoria Rybczewice
3:0
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
6:0
KS Nasutów
Tur Milejów
7:1
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
4:1
LKS Skrobów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Huragan Siostrzytów
1:0
Tur Milejów
LKS Skrobów
0:5
GKS Abramów
GLKS Michów
1:3
Victoria Rybczewice
KS Nasutów
3:6
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
12:1
Vir Dorohucza
Kadet Lisów
1:2
GKS Niedźwiada
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Vir Dorohucza
Pauza
GLKS Michów
0:2
Tur Milejów
GKS Abramów
1:0
Zawisza Garbów
Huragan Siostrzytów
2:2
GKS Niedźwiada
Kadet Lisów
2:3
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:2
Victoria Rybczewice
KS Nasutów
2:2
LKS Skrobów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
Pauza
LKS Skrobów
3:1
Kadet Lisów
Vir Dorohucza
0:1
Zawisza Garbów
Tur Milejów
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
KS Nasutów
1:3
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
6:0
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
3:3
GLKS Michów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
Pauza
Huragan Siostrzytów
3:1
LKS Skrobów
Kadet Lisów
1:4
KS Nasutów
GLKS Michów
3:0*
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:2
GKS Niedźwiada
Zawisza Garbów
1:0
Victoria Rybczewice
GKS Abramów
1:0
Vir Dorohucza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
Pauza
Ludwiniak Ludwin
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Victoria Rybczewice
3:0
Vir Dorohucza
Tur Milejów
1:1
Zawisza Garbów
LKS Skrobów
2:0
GLKS Michów
KS Nasutów
2:2
Huragan Siostrzytów
Kadet Lisów
0:5
GKS Abramów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
Pauza
Vir Dorohucza
3:6
Tur Milejów
Huragan Siostrzytów
1:1
Kadet Lisów
GLKS Michów
3:0
KS Nasutów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
LKS Skrobów
Zawisza Garbów
1:1
GKS Niedźwiada
GKS Abramów
1:1
Victoria Rybczewice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
Pauza
KS Nasutów
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada
3:0
Vir Dorohucza
Kadet Lisów
1:1
GLKS Michów
Tur Milejów
1:4
Victoria Rybczewice
Ludwiniak Ludwin
1:1
Zawisza Garbów
Huragan Siostrzytów
2:3
GKS Abramów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
Pauza
Victoria Rybczewice
0:3
GKS Niedźwiada
Vir Dorohucza
1:1
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
2:1
Huragan Siostrzytów
Zawisza Garbów
1:3
LKS Skrobów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:2
Kadet Lisów
GKS Abramów
1:3
Tur Milejów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
Pauza
Huragan Siostrzytów
2:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
KS Nasutów
0:3*
Zawisza Garbów
GLKS Michów
1:1
GKS Abramów
LKS Skrobów
4:2
Vir Dorohucza
Ludwiniak Ludwin
0:2
Victoria Rybczewice
GKS Niedźwiada
4:0
Tur Milejów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
Pauza
Victoria Rybczewice
6:4
LKS Skrobów
Vir Dorohucza
5:1
KS Nasutów
Tur Milejów
2:2
Ludwiniak Ludwin
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:0
GLKS Michów
Zawisza Garbów
2:1
Kadet Lisów
GKS Abramów
0:3
GKS Niedźwiada
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
Pauza
Huragan Siostrzytów
1:1
Zawisza Garbów
Kadet Lisów
3:0
Vir Dorohucza
LKS Skrobów
4:2
Tur Milejów
KS Nasutów
1:4
Victoria Rybczewice
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:0
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
1:4
GKS Niedźwiada
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Pauza
Victoria Rybczewice
5:3
Kadet Lisów
Tur Milejów
7:1
KS Nasutów
Vir Dorohucza
1:4
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
4:1
LKS Skrobów
Zawisza Garbów
1:0
GLKS Michów
GKS Abramów
1:1
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
Pauza
Kadet Lisów
3:1
Tur Milejów
LKS Skrobów
3:0*
Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów
3:2
Victoria Rybczewice
GLKS Michów
5:0
Vir Dorohucza
KS Nasutów
1:3
GKS Niedźwiada
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
Zawisza Garbów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
Pauza
Tur Milejów
4:0
Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin
2:3
KS Nasutów
Vir Dorohucza
2:8
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada
5:2
Kadet Lisów
GKS Abramów
2:4
LKS Skrobów
Victoria Rybczewice
4:1
GLKS Michów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości