Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Oleśnia Oleśniki
2:1
Błękit Cyców
GLKS Michów
8:0
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
5:1
Mila Turka
KS Nasutów
2:7
LKS Skrobów
Victoria Rybczewice
6:1
GKS Abramów
Zawisza Garbów
0:0
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
1:2
Kadet Lisów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
2:1
LKS Skrobów
Tur Milejów
3:1
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
3:2
KS Nasutów
Huragan Siostrzytów
2:1
Ludwiniak Ludwin
Oleśnia Oleśniki
0:2
Victoria Rybczewice
Mila Turka
3:4
GLKS Michów
GKS Abramów
1:0
Zawisza Garbów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
3:0*
Błękit Cyców
GLKS Michów
1:4
GKS Niedźwiada
LKS Skrobów
4:2
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
3:0*
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
5:2
Mila Turka
KS Nasutów
0:2
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
2:2
Oleśnia Oleśniki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
4:2
Zawisza Garbów
Mila Turka
3:2
LKS Skrobów
Huragan Siostrzytów
3:2
KS Nasutów
Oleśnia Oleśniki
1:3
Tur Milejów
Błękit Cyców
2:1
Kadet Lisów
GKS Niedźwiada
2:3
Ludwiniak Ludwin
GKS Abramów
0:1
GLKS Michów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
5:1
GKS Abramów
Kadet Lisów
2:2
Huragan Siostrzytów
LKS Skrobów
4:4
GKS Niedźwiada
Tur Milejów
0:3
Victoria Rybczewice
GLKS Michów
1:2
Oleśnia Oleśniki
KS Nasutów
0:4
Mila Turka
Zawisza Garbów
1:2
Błękit Cyców
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
4:2
Huragan Siostrzytów
GKS Niedźwiada
6:0
KS Nasutów
Zawisza Garbów
0:5
Tur Milejów
Oleśnia Oleśniki
2:0
Ludwiniak Ludwin
Victoria Rybczewice
4:2
GLKS Michów
Mila Turka
3:6
Kadet Lisów
GKS Abramów
1:1
LKS Skrobów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
2:5
GKS Abramów
Kadet Lisów
1:6
GKS Niedźwiada
LKS Skrobów
1:4
Oleśnia Oleśniki
Tur Milejów
6:0
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
4:3
Victoria Rybczewice
Huragan Siostrzytów
5:2
Mila Turka
GLKS Michów
3:2
Zawisza Garbów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
4:1
GLKS Michów
Błękit Cyców
6:1
Mila Turka
GKS Niedźwiada
9:1
Huragan Siostrzytów
Zawisza Garbów
2:2
Ludwiniak Ludwin
GKS Abramów
4:6
Kadet Lisów
Oleśnia Oleśniki
3:1
KS Nasutów
Victoria Rybczewice
3:2
LKS Skrobów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
1:0
GKS Abramów
Kadet Lisów
2:3
Oleśnia Oleśniki
LKS Skrobów
4:1
Zawisza Garbów
Ludwiniak Ludwin
0:6
Tur Milejów
GLKS Michów
2:1
Błękit Cyców
KS Nasutów
0:1
Victoria Rybczewice
Mila Turka
4:8
GKS Niedźwiada
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
0:3
Mila Turka
Tur Milejów
5:1
LKS Skrobów
Błękit Cyców
4:3
GKS Niedźwiada
GLKS Michów
2:1
Ludwiniak Ludwin
Zawisza Garbów
7:2
KS Nasutów
Oleśnia Oleśniki
6:2
Huragan Siostrzytów
Victoria Rybczewice
9:1
Kadet Lisów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
11:3
GKS Abramów
Kadet Lisów
0:1
Zawisza Garbów
LKS Skrobów
3:2
GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin
4:0
Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów
- : -
Victoria Rybczewice
KS Nasutów
0:7
Tur Milejów
Mila Turka
2:5
Oleśnia Oleśniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
3:0*
GKS Abramów
Ludwiniak Ludwin
2:0
LKS Skrobów
GLKS Michów
7:0
KS Nasutów
Zawisza Garbów
0:1
Huragan Siostrzytów
Oleśnia Oleśniki
2:2
GKS Niedźwiada
Victoria Rybczewice
6:2
Mila Turka
Tur Milejów
8:0
Kadet Lisów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
0:2
Oleśnia Oleśniki
Kadet Lisów
3:1
GLKS Michów
LKS Skrobów
4:2
Błękit Cyców
Huragan Siostrzytów
0:3
Tur Milejów
KS Nasutów
2:2
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
6:4
Victoria Rybczewice
Mila Turka
4:3
Zawisza Garbów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
0:4
Tur Milejów
GKS Abramów
1:2
Victoria Rybczewice
Huragan Siostrzytów
4:1
GLKS Michów
LKS Skrobów
1:3
KS Nasutów
Błękit Cyców
1:2
Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada
6:2
Zawisza Garbów
Kadet Lisów
2:3
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
1:7
Oleśnia Oleśniki
Zawisza Garbów
3:1
GKS Abramów
KS Nasutów
1:7
Błękit Cyców
GKS Niedźwiada
1:3
Tur Milejów
Ludwiniak Ludwin
3:1
Huragan Siostrzytów
LKS Skrobów
3:2
Kadet Lisów
GLKS Michów
1:2
Mila Turka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękit Cyców
1:2
Victoria Rybczewice
Kadet Lisów
2:1
KS Nasutów
Huragan Siostrzytów
5:1
LKS Skrobów
GKS Niedźwiada
0:2
GLKS Michów
Mila Turka
1:2
Ludwiniak Ludwin
GKS Abramów
0:7
Tur Milejów
Oleśnia Oleśniki
2:1
Zawisza Garbów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:2
Victoria Rybczewice
GLKS Michów
7:1
GKS Abramów
Kadet Lisów
2:4
Błękit Cyców
KS Nasutów
1:2
Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin
1:2
GKS Niedźwiada
Tur Milejów
4:4
Oleśnia Oleśniki
LKS Skrobów
1:3
Mila Turka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
3:3
Tur Milejów
Błękit Cyców
1:0
Zawisza Garbów
Huragan Siostrzytów
3:2
Kadet Lisów
GKS Niedźwiada
5:0
LKS Skrobów
Oleśnia Oleśniki
1:1
GLKS Michów
Mila Turka
3:2
KS Nasutów
GKS Abramów
1:7
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
0:4
Mila Turka
Huragan Siostrzytów
3:1
Błękit Cyców
GLKS Michów
0:1
Victoria Rybczewice
Ludwiniak Ludwin
2:2
Oleśnia Oleśniki
Tur Milejów
3:1
Zawisza Garbów
KS Nasutów
0:5
GKS Niedźwiada
LKS Skrobów
1:1
GKS Abramów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
4:0
Ludwiniak Ludwin
Mila Turka
4:1
Huragan Siostrzytów
GKS Abramów
1:2
KS Nasutów
Błękit Cyców
1:5
Tur Milejów
GKS Niedźwiada
9:1
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
1:0
GLKS Michów
Oleśnia Oleśniki
3:0*
LKS Skrobów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
2:1
Błękit Cyców
Kadet Lisów
3:0
GKS Abramów
Huragan Siostrzytów
2:8
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
3:0
Zawisza Garbów
GLKS Michów
4:1
Tur Milejów
LKS Skrobów
1:5
Victoria Rybczewice
KS Nasutów
4:7
Oleśnia Oleśniki
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
3:1
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
4:1
Mila Turka
GKS Abramów
3:10
Huragan Siostrzytów
Błękit Cyców
3:2
GLKS Michów
Victoria Rybczewice
7:1
KS Nasutów
Oleśnia Oleśniki
1:1
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
2:1
LKS Skrobów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
4:1
GKS Abramów
Kadet Lisów
4:6
Victoria Rybczewice
Huragan Siostrzytów
1:5
Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada
3:0
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
1:1
GLKS Michów
LKS Skrobów
1:13
Tur Milejów
KS Nasutów
0:3
Zawisza Garbów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
3:0*
Huragan Siostrzytów
Tur Milejów
12:0
KS Nasutów
GKS Abramów
2:3
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
2:1
Ludwiniak Ludwin
Oleśnia Oleśniki
2:0
Mila Turka
GLKS Michów
5:0
LKS Skrobów
Zawisza Garbów
2:1
Kadet Lisów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kadet Lisów
0:4
Tur Milejów
LKS Skrobów
1:8
Ludwiniak Ludwin
Huragan Siostrzytów
0:1
Zawisza Garbów
KS Nasutów
2:7
GLKS Michów
GKS Niedźwiada
1:2
Oleśnia Oleśniki
GKS Abramów
3:1
Błękit Cyców
Mila Turka
1:4
Victoria Rybczewice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
4:3
Huragan Siostrzytów
Ludwiniak Ludwin
11:0
KS Nasutów
Błękit Cyców
4:3
LKS Skrobów
GLKS Michów
8:1
Kadet Lisów
Zawisza Garbów
3:0
Mila Turka
Oleśnia Oleśniki
6:0
GKS Abramów
Victoria Rybczewice
1:3
GKS Niedźwiada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości