Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
3:3
KS Wisła Józefów
Tęcza Kraśnik
5:1
Unia Wilkołaz
LKS Stok Zakrzówek
0:3
Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Chodel
1:0
Perła Rudnik
Stal Poniatowa
5:0
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
8:4
GKS Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży
1:0
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
1:4
Sygnał Chodel
Perła Rudnik
5:4
LKS Stok Zakrzówek
Granit Bychawa
4:3
Wisła Annopol
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
15:0
Perła Rudnik
GKS Perła Borzechów
7:8
Granit Bychawa
LKS RUCH Popkowice
0:8
Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik
4:1
KS Wisła Józefów
LKS Stok Zakrzówek
3:3
Unia Wilkołaz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
1:1
Sygnał Chodel
Wisła Annopol
4:0
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
0:7
Stal Poniatowa
Perła Rudnik
4:7
LKS RUCH Popkowice
Granit Bychawa
1:1
Tęcza Kraśnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS RUCH Popkowice
3:3
Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży
0:3
Perła Rudnik
Tęcza Kraśnik
4:3
Wisła Annopol
LKS Stok Zakrzówek
7:1
KS Wisła Józefów
Sygnał Chodel
0:4
Granit Bychawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
1:5
Stal Poniatowa
Wisła Annopol
4:0
Sygnał Chodel
GKS Perła Borzechów
1:3
Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz
12:1
Płomień Trzydnik Duży
Granit Bychawa
6:1
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
2:0
Granit Bychawa
LKS RUCH Popkowice
6:3
KS Wisła Józefów
Perła Rudnik
1:3
Unia Wilkołaz
LKS Stok Zakrzówek
2:0
Wisła Annopol
Sygnał Chodel
4:3
GKS Perła Borzechów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
10:6
Płomień Trzydnik Duży
Wisła Annopol
3:4
Stal Poniatowa
GKS Perła Borzechów
4:2
LKS Stok Zakrzówek
Tęcza Kraśnik
1:1
Sygnał Chodel
Granit Bychawa
7:1
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
7:0
GKS Perła Borzechów
LKS RUCH Popkowice
3:0*
Wisła Annopol
Płomień Trzydnik Duży
2:3
Granit Bychawa
Perła Rudnik
5:1
KS Wisła Józefów
LKS Stok Zakrzówek
5:0
Tęcza Kraśnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
3:4
Unia Wilkołaz
Wisła Annopol
4:2
Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik
1:7
Stal Poniatowa
Sygnał Chodel
1:5
LKS Stok Zakrzówek
Granit Bychawa
7:0
Perła Rudnik
GKS Perła Borzechów
2:2
LKS RUCH Popkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
2:0
Sygnał Chodel
LKS RUCH Popkowice
3:0
Tęcza Kraśnik
Płomień Trzydnik Duży
4:3
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
1:7
Granit Bychawa
Perła Rudnik
1:5
Wisła Annopol
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Chodel
4:3
LKS RUCH Popkowice
Wisła Annopol
8:1
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
13:1
Perła Rudnik
Tęcza Kraśnik
1:3
Płomień Trzydnik Duży
LKS Stok Zakrzówek
0:2
Stal Poniatowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
1:7
Granit Bychawa
LKS RUCH Popkowice
3:0
LKS Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży
3:2
Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz
2:5
GKS Perła Borzechów
Perła Rudnik
1:6
Tęcza Kraśnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
3:2
LKS Stok Zakrzówek
KS Wisła Józefów
1:3
Wisła Annopol
Perła Rudnik
1:2
Sygnał Chodel
Unia Wilkołaz
4:1
Tęcza Kraśnik
LKS RUCH Popkowice
0:2
Stal Poniatowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
2:6
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
10:0
Płomień Trzydnik Duży
GKS Perła Borzechów
4:3
KS Wisła Józefów
LKS Stok Zakrzówek
1:1
Perła Rudnik
Sygnał Chodel
1:1
Unia Wilkołaz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
4:3
Tęcza Kraśnik
Płomień Trzydnik Duży
2:3
LKS RUCH Popkowice
Unia Wilkołaz
1:0
LKS Stok Zakrzówek
Perła Rudnik
0:11
Stal Poniatowa
Granit Bychawa
3:1
GKS Perła Borzechów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
3:0
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
5:1
Wisła Annopol
LKS RUCH Popkowice
11:1
Perła Rudnik
Tęcza Kraśnik
2:6
Granit Bychawa
Sygnał Chodel
1:5
KS Wisła Józefów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
2:1
LKS Stok Zakrzówek
Wisła Annopol
2:0
Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz
1:2
LKS RUCH Popkowice
Perła Rudnik
5:4
Płomień Trzydnik Duży
Granit Bychawa
2:0
Sygnał Chodel
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
5:0
KS Wisła Józefów
Płomień Trzydnik Duży
6:3
Unia Wilkołaz
Tęcza Kraśnik
2:3
GKS Perła Borzechów
LKS Stok Zakrzówek
2:4
Granit Bychawa
Sygnał Chodel
3:2
Wisła Annopol
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
3:0*
LKS Stok Zakrzówek
GKS Perła Borzechów
4:1
Sygnał Chodel
Granit Bychawa
1:0
Stal Poniatowa
KS Wisła Józefów
5:3
LKS RUCH Popkowice
Unia Wilkołaz
1:1
Perła Rudnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
3:0
Wisła Annopol
LKS RUCH Popkowice
3:2
Granit Bychawa
Płomień Trzydnik Duży
3:3
KS Wisła Józefów
LKS Stok Zakrzówek
2:2
GKS Perła Borzechów
Sygnał Chodel
2:1
Tęcza Kraśnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
5:1
Perła Rudnik
Wisła Annopol
4:3
LKS RUCH Popkowice
GKS Perła Borzechów
4:1
Stal Poniatowa
Tęcza Kraśnik
1:3
LKS Stok Zakrzówek
Granit Bychawa
3:0*
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
3:1
Tęcza Kraśnik
LKS RUCH Popkowice
2:4
GKS Perła Borzechów
Płomień Trzydnik Duży
0:3*
Wisła Annopol
Unia Wilkołaz
3:0
KS Wisła Józefów
Perła Rudnik
0:13
Granit Bychawa
LKS Stok Zakrzówek
1:2
Sygnał Chodel
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
8:1
Perła Rudnik
GKS Perła Borzechów
8:1
Płomień Trzydnik Duży
Tęcza Kraśnik
2:2
LKS RUCH Popkowice
Granit Bychawa
6:1
Unia Wilkołaz
Sygnał Chodel
1:3
Stal Poniatowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
3:0*
LKS Stok Zakrzówek
LKS RUCH Popkowice
6:2
Sygnał Chodel
Płomień Trzydnik Duży
1:5
Tęcza Kraśnik
Unia Wilkołaz
3:3
Wisła Annopol
Perła Rudnik
1:2
GKS Perła Borzechów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Perła Borzechów
4:2
Unia Wilkołaz
Tęcza Kraśnik
4:0
Perła Rudnik
Granit Bychawa
6:0
KS Wisła Józefów
Sygnał Chodel
3:0*
Płomień Trzydnik Duży
LKS Stok Zakrzówek
1:1
LKS RUCH Popkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości