Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
7:0
Janowianka Janów Lubelski
Ruch Popkowice
7:2
LKS Kowalin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:1
GUKS Modliborzyce
GKS Perła Borzechów
4:2
Orion Niedrzwica
Tęcza Bełżyce
11:0
Krzczonovia Krzczonów
Stal Poniatowa
2:2
Legion Tomaszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
4:6
GKS Perła Borzechów
GUKS Modliborzyce
3:0
Orion Niedrzwica
Janowianka Janów Lubelski
3:7
Tęcza Bełżyce
Krzczonovia Krzczonów
1:5
Stal Poniatowa
Wodniak Piotrawin-Łaziska
6:3
Wisła Annopol
Legion Tomaszowice
2:3
Ruch Popkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
5:4
GUKS Modliborzyce
Stal Poniatowa
8:1
Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica
2:1
LKS Kowalin
Tęcza Bełżyce
5:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Ruch Popkowice
12:0
Krzczonovia Krzczonów
GKS Perła Borzechów
2:0
Legion Tomaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
4:3
Tęcza Bełżyce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:3
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
3:7
Ruch Popkowice
Legion Tomaszowice
1:1
Orion Niedrzwica
GUKS Modliborzyce
1:3
LKS Kowalin
Krzczonovia Krzczonów
0:8
GKS Perła Borzechów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
3:1
Wisła Annopol
Orion Niedrzwica
1:1
Krzczonovia Krzczonów
LKS Kowalin
5:2
Legion Tomaszowice
Ruch Popkowice
4:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
GKS Perła Borzechów
2:3
Janowianka Janów Lubelski
Tęcza Bełżyce
2:1
GUKS Modliborzyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
2:2
Stal Poniatowa
Wisła Annopol
1:3
Ruch Popkowice
Krzczonovia Krzczonów
1:7
LKS Kowalin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:4
GKS Perła Borzechów
Janowianka Janów Lubelski
1:1
Orion Niedrzwica
GUKS Modliborzyce
3:3
Legion Tomaszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
0:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Stal Poniatowa
2:0
GUKS Modliborzyce
Ruch Popkowice
1:1
Tęcza Bełżyce
LKS Kowalin
4:3
Janowianka Janów Lubelski
Legion Tomaszowice
7:1
Krzczonovia Krzczonów
GKS Perła Borzechów
3:5
Wisła Annopol
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
1:5
GKS Perła Borzechów
Wisła Annopol
5:0
Orion Niedrzwica
GUKS Modliborzyce
11:0
Krzczonovia Krzczonów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
5:5
LKS Kowalin
Janowianka Janów Lubelski
1:4
Legion Tomaszowice
Stal Poniatowa
0:1
Ruch Popkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
1:2
Tęcza Bełżyce
LKS Kowalin
7:1
Wisła Annopol
Ruch Popkowice
7:2
GUKS Modliborzyce
Krzczonovia Krzczonów
3:4
Janowianka Janów Lubelski
Legion Tomaszowice
5:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
GKS Perła Borzechów
2:1
Stal Poniatowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
8:1
Krzczonovia Krzczonów
Stal Poniatowa
2:0
Orion Niedrzwica
GUKS Modliborzyce
2:1
Janowianka Janów Lubelski
Ruch Popkowice
2:5
GKS Perła Borzechów
Wisła Annopol
1:1
Legion Tomaszowice
Tęcza Bełżyce
3:5
LKS Kowalin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
8:0
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
0:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
GKS Perła Borzechów
5:0
GUKS Modliborzyce
Orion Niedrzwica
0:4
Ruch Popkowice
Krzczonovia Krzczonów
0:7
Wisła Annopol
Legion Tomaszowice
0:0
Tęcza Bełżyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Krzczonovia Krzczonów
2:3
Tęcza Bełżyce
GUKS Modliborzyce
0:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Janowianka Janów Lubelski
6:2
Wisła Annopol
LKS Kowalin
1:4
Ruch Popkowice
Orion Niedrzwica
2:4
GKS Perła Borzechów
Legion Tomaszowice
4:2
Stal Poniatowa
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
2:0
Janowianka Janów Lubelski
GKS Perła Borzechów
5:3
LKS Kowalin
Stal Poniatowa
4:0
Krzczonovia Krzczonów
Ruch Popkowice
5:2
Legion Tomaszowice
Orion Niedrzwica
1:1
GUKS Modliborzyce
Wisła Annopol
3:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
0:0
Wisła Annopol
Krzczonovia Krzczonów
1:6
Ruch Popkowice
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:5
Tęcza Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski
0:6
Stal Poniatowa
Legion Tomaszowice
2:1
GKS Perła Borzechów
LKS Kowalin
4:0
Orion Niedrzwica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
1:1
Legion Tomaszowice
Tęcza Bełżyce
6:0
Wisła Annopol
Stal Poniatowa
2:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Ruch Popkowice
4:0
Janowianka Janów Lubelski
LKS Kowalin
5:1
GUKS Modliborzyce
GKS Perła Borzechów
4:0
Krzczonovia Krzczonów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
0:7
Tęcza Bełżyce
Wisła Annopol
2:4
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
1:3
GKS Perła Borzechów
Krzczonovia Krzczonów
0:2
Orion Niedrzwica
Legion Tomaszowice
2:1
LKS Kowalin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:2
Ruch Popkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
3:4
Janowianka Janów Lubelski
Legion Tomaszowice
5:0
GUKS Modliborzyce
LKS Kowalin
13:2
Krzczonovia Krzczonów
Ruch Popkowice
4:2
Wisła Annopol
Stal Poniatowa
2:0
Tęcza Bełżyce
GKS Perła Borzechów
0:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
2:7
Stal Poniatowa
Wisła Annopol
4:5
GKS Perła Borzechów
Janowianka Janów Lubelski
2:5
LKS Kowalin
Tęcza Bełżyce
1:3
Ruch Popkowice
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:3
Orion Niedrzwica
Krzczonovia Krzczonów
2:3
Legion Tomaszowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Popkowice
1:1
Stal Poniatowa
GKS Perła Borzechów
1:4
Tęcza Bełżyce
Orion Niedrzwica
1:2
Wisła Annopol
Krzczonovia Krzczonów
9:1
GUKS Modliborzyce
LKS Kowalin
4:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Legion Tomaszowice
1:1
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
0:15
Ruch Popkowice
Wisła Annopol
2:4
LKS Kowalin
Janowianka Janów Lubelski
3:1
Krzczonovia Krzczonów
Stal Poniatowa
6:0
GKS Perła Borzechów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:9
Legion Tomaszowice
Tęcza Bełżyce
2:0
Orion Niedrzwica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
4:2
GUKS Modliborzyce
Legion Tomaszowice
3:0
Wisła Annopol
LKS Kowalin
2:1
Tęcza Bełżyce
GKS Perła Borzechów
4:1
Ruch Popkowice
Krzczonovia Krzczonów
1:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orion Niedrzwica
1:3
Stal Poniatowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GUKS Modliborzyce
- : -
GKS Perła Borzechów
Wisła Annopol
- : -
Krzczonovia Krzczonów
Tęcza Bełżyce
- : -
Legion Tomaszowice
Stal Poniatowa
- : -
LKS Kowalin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Janowianka Janów Lubelski
Ruch Popkowice
- : -
Orion Niedrzwica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości