Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:0
Tęcza Bełżyce
Hetman Gołąb
0:3
Błękitni Dys
Orły Kazimierz
1:2
KS Góra Puławska
Serokomla Janowiec
1:3
Amator Leopoldów-Rososz
Żyrzyniak Żyrzyn
1:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
BKS Bogucin
2:3
GLKS Michów
KS Drzewce
9:1
KS Ciecierzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
0:7
KS Drzewce
Tęcza Bełżyce
3:0
KS Ciecierzyn
KS Góra Puławska
3:2
Serokomla Janowiec
Błękitni Dys
4:2
BKS Bogucin
GLKS Michów
2:0
Orły Kazimierz
Mazowsze Stężyca
5:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
0:5
Hetman Gołąb
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
2:1
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
1:5
Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec
3:1
GLKS Michów
KS Ciecierzyn
1:5
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
0:4
Mazowsze Stężyca
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:2
Tęcza Bełżyce
Orły Kazimierz
3:4
Błękitni Dys
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
4:2
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
4:0
BKS Bogucin
Tęcza Bełżyce
1:0
Amator Leopoldów-Rososz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:3
Hetman Gołąb
GLKS Michów
1:1
KS Drzewce
Żyrzyniak Żyrzyn
1:4
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
5:1
KS Ciecierzyn
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
4:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
1:2
Mazowsze Stężyca
Amator Leopoldów-Rososz
1:2
KS Góra Puławska
Hetman Gołąb
3:4
Tęcza Bełżyce
Serokomla Janowiec
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
3:1
Błękitni Dys
KS Ciecierzyn
2:5
GLKS Michów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
2:1
BKS Bogucin
GLKS Michów
4:1
Amator Leopoldów-Rososz
Błękitni Dys
1:0
KS Ciecierzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:2
Orły Kazimierz
Tęcza Bełżyce
2:1
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
0:5
KS Drzewce
Mazowsze Stężyca
5:1
Serokomla Janowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
3:0
Błękitni Dys
Serokomla Janowiec
1:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
4:4
Hetman Gołąb
KS Drzewce
3:2
Mazowsze Stężyca
KS Ciecierzyn
2:3
Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin
0:2
Tęcza Bełżyce
KS Góra Puławska
1:2
GLKS Michów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
6:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
1:0
Amator Leopoldów-Rososz
Błękitni Dys
3:2
KS Góra Puławska
Hetman Gołąb
8:2
Serokomla Janowiec
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:1
KS Drzewce
BKS Bogucin
4:0
Orły Kazimierz
Tęcza Bełżyce
1:1
GLKS Michów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
1:2
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
4:2
Hetman Gołąb
KS Ciecierzyn
3:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Amator Leopoldów-Rososz
1:1
Mazowsze Stężyca
GLKS Michów
3:2
Błękitni Dys
Orły Kazimierz
2:1
Tęcza Bełżyce
Serokomla Janowiec
1:4
BKS Bogucin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
1:0
Błękitni Dys
Hetman Gołąb
7:2
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
GLKS Michów
BKS Bogucin
1:1
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
2:0
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
2:0
KS Góra Puławska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
1:4
Hetman Gołąb
Serokomla Janowiec
0:2
Tęcza Bełżyce
KS Góra Puławska
0:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Błękitni Dys
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
4:1
Orły Kazimierz
KS Ciecierzyn
4:1
BKS Bogucin
GLKS Michów
2:3
Mazowsze Stężyca
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
1:7
KS Drzewce
Tęcza Bełżyce
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Gołąb
6:0
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
1:3
KS Ciecierzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:2
GLKS Michów
Mazowsze Stężyca
2:2
Błękitni Dys
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Mazowsze Stężyca
Amator Leopoldów-Rososz
2:3
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
1:1
BKS Bogucin
Błękitni Dys
1:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Ciecierzyn
2:2
Serokomla Janowiec
GLKS Michów
1:2
Hetman Gołąb
KS Drzewce
2:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
2:2
BKS Bogucin
KS Góra Puławska
2:2
Orły Kazimierz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
2:2
Serokomla Janowiec
Błękitni Dys
1:1
Hetman Gołąb
Tęcza Bełżyce
2:1
Mazowsze Stężyca
KS Ciecierzyn
4:1
KS Drzewce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
2:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec
2:2
KS Góra Puławska
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:4
Mazowsze Stężyca
KS Drzewce
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
BKS Bogucin
2:2
Błękitni Dys
KS Ciecierzyn
2:3
Tęcza Bełżyce
Orły Kazimierz
1:6
GLKS Michów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
1:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Mazowsze Stężyca
4:1
Hetman Gołąb
Błękitni Dys
0:1
Orły Kazimierz
Amator Leopoldów-Rososz
2:4
KS Ciecierzyn
KS Góra Puławska
1:2
KS Drzewce
Żyrzyniak Żyrzyn
2:2
BKS Bogucin
GLKS Michów
0:4
Serokomla Janowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
2:3
Tęcza Bełżyce
Hetman Gołąb
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Serokomla Janowiec
6:0
Błękitni Dys
KS Drzewce
3:1
GLKS Michów
KS Ciecierzyn
1:2
KS Góra Puławska
BKS Bogucin
1:1
Mazowsze Stężyca
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
5:0
Orły Kazimierz
Tęcza Bełżyce
2:0
Hetman Gołąb
Błękitni Dys
2:0
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:1
BKS Bogucin
GLKS Michów
4:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
Serokomla Janowiec
KS Góra Puławska
0:3
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
2:2
GLKS Michów
BKS Bogucin
1:3
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
0:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Serokomla Janowiec
1:1
Mazowsze Stężyca
KS Ciecierzyn
1:3
Błękitni Dys
KS Góra Puławska
3:1
Tęcza Bełżyce
KS Drzewce
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
2:2
Orły Kazimierz
Błękitni Dys
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:0
Serokomla Janowiec
Tęcza Bełżyce
5:1
BKS Bogucin
Mazowsze Stężyca
2:0
KS Drzewce
GLKS Michów
1:0
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
KS Ciecierzyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
2:1
Błękitni Dys
Serokomla Janowiec
1:2
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
3:0
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Ciecierzyn
3:6
Mazowsze Stężyca
GLKS Michów
2:1
Tęcza Bełżyce
Orły Kazimierz
6:3
BKS Bogucin
KS Drzewce
2:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
BKS Bogucin
1:1
Serokomla Janowiec
Tęcza Bełżyce
0:1
Orły Kazimierz
Hetman Gołąb
2:1
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:2
KS Ciecierzyn
Błękitni Dys
1:5
GLKS Michów
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0
KS Góra Puławska
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
5:3
BKS Bogucin
KS Góra Puławska
0:8
Mazowsze Stężyca
Błękitni Dys
0:5
Tęcza Bełżyce
KS Ciecierzyn
5:2
Hetman Gołąb
GLKS Michów
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
3:0*
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Serokomla Janowiec
0:2
Orły Kazimierz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
5:0
Błękitni Dys
BKS Bogucin
2:2
KS Ciecierzyn
Hetman Gołąb
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
3:6
KS Drzewce
Tęcza Bełżyce
5:1
Serokomla Janowiec
Wodniak Piotrawin-Łaziska
6:1
KS Góra Puławska
Mazowsze Stężyca
1:0
GLKS Michów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Dys
0:3
Mazowsze Stężyca
KS Ciecierzyn
3:0*
Orły Kazimierz
GLKS Michów
4:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
2:0
Tęcza Bełżyce
KS Góra Puławska
1:3
Hetman Gołąb
KS Drzewce
1:1
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
2:2
BKS Bogucin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:2
Błękitni Dys
Tęcza Bełżyce
1:4
KS Drzewce
Hetman Gołąb
1:2
GLKS Michów
Orły Kazimierz
4:8
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec
0:2
KS Ciecierzyn
BKS Bogucin
1:1
KS Góra Puławska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości