Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
1:4
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
2:1
Błękitni Dys
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Ciecierzyn
2:6
Hetman Gołąb
GLKS Michów
3:1
KS Góra Puławska
Orły Kazimierz
2:8
KS Drzewce
Wilki Wilków
1:1
Gabaryty Dęblin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
4:0
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
6:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:1
Amator Leopoldów-Rososz
Gabaryty Dęblin
1:2
Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:5
Hetman Gołąb
KS Drzewce
6:2
GLKS Michów
Błękitni Dys
0:0
Wilki Wilków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
4:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Ciecierzyn
2:4
KS Drzewce
GLKS Michów
4:7
Garbarnia Kurów
Hetman Gołąb
2:1
KS Góra Puławska
Orły Kazimierz
3:5
Gabaryty Dęblin
Wilki Wilków
0:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Wawel Wąwolnica
1:1
Błękitni Dys
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
5:0
KS Ciecierzyn
Gabaryty Dęblin
2:0
GLKS Michów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:3
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
0:2
Wilki Wilków
Żyrzyniak Żyrzyn
1:2
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
7:1
Hetman Gołąb
Błękitni Dys
2:1
Orły Kazimierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
0:4
Garbarnia Kurów
GLKS Michów
2:3
Błękitni Dys
KS Góra Puławska
0:2
KS Drzewce
Wawel Wąwolnica
4:1
Amator Leopoldów-Rososz
KS Ciecierzyn
1:3
Gabaryty Dęblin
Orły Kazimierz
1:7
Żyrzyniak Żyrzyn
Wilki Wilków
1:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
3:0
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
2:2
GLKS Michów
Gabaryty Dęblin
6:3
Hetman Gołąb
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:3
KS Drzewce
Amator Leopoldów-Rososz
4:0
Orły Kazimierz
Błękitni Dys
6:2
KS Ciecierzyn
Wilki Wilków
2:0
Wawel Wąwolnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
0:1
Błękitni Dys
Wawel Wąwolnica
1:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Ciecierzyn
2:0
Żyrzyniak Żyrzyn
GLKS Michów
4:3
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
4:1
Wilki Wilków
KS Góra Puławska
1:3
Gabaryty Dęblin
KS Drzewce
0:3
Garbarnia Kurów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
2:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
3:1
Hetman Gołąb
Gabaryty Dęblin
1:6
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:1
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:3
Orły Kazimierz
Wilki Wilków
6:3
GLKS Michów
Błękitni Dys
0:0
KS Góra Puławska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:3
Amator Leopoldów-Rososz
KS Ciecierzyn
3:0
Wilki Wilków
GLKS Michów
2:0
Wawel Wąwolnica
Orły Kazimierz
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Garbarnia Kurów
6:1
Gabaryty Dęblin
KS Góra Puławska
2:2
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
3:2
Błękitni Dys
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
KS Drzewce
Błękitni Dys
0:3
Garbarnia Kurów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:5
Gabaryty Dęblin
Wilki Wilków
2:2
Hetman Gołąb
Wawel Wąwolnica
0:0
KS Ciecierzyn
Orły Kazimierz
1:1
GLKS Michów
Amator Leopoldów-Rososz
5:0
KS Góra Puławska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Gołąb
5:1
Wawel Wąwolnica
Gabaryty Dęblin
2:1
Błękitni Dys
KS Ciecierzyn
5:4
Orły Kazimierz
GLKS Michów
4:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
3:0
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
2:3
Wilki Wilków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
1:0
Gabaryty Dęblin
Orły Kazimierz
0:4
Hetman Gołąb
Wilki Wilków
2:6
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:0
Błękitni Dys
GLKS Michów
2:3
KS Ciecierzyn
Amator Leopoldów-Rososz
2:3
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:0
KS Góra Puławska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
2:1
Wilki Wilków
Gabaryty Dęblin
1:5
Amator Leopoldów-Rososz
Hetman Gołąb
3:3
GLKS Michów
KS Góra Puławska
2:1
Orły Kazimierz
KS Drzewce
2:0
Wawel Wąwolnica
KS Ciecierzyn
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Błękitni Dys
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
4:1
KS Ciecierzyn
Gabaryty Dęblin
2:2
Wilki Wilków
KS Drzewce
5:2
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
2:0
GLKS Michów
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Błękitni Dys
1:4
Amator Leopoldów-Rososz
Garbarnia Kurów
0:1
Wawel Wąwolnica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
4:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
2:1
Błękitni Dys
Wawel Wąwolnica
2:2
Gabaryty Dęblin
Orły Kazimierz
1:3
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
0:0
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Ciecierzyn
1:2
KS Góra Puławska
GLKS Michów
3:5
KS Drzewce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
3:1
Orły Kazimierz
Garbarnia Kurów
2:0
GLKS Michów
KS Góra Puławska
1:2
Hetman Gołąb
KS Drzewce
7:0
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
5:0
Wilki Wilków
Błękitni Dys
0:4
Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:6
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:3
KS Drzewce
Wilki Wilków
3:2
Amator Leopoldów-Rososz
GLKS Michów
2:0
Gabaryty Dęblin
KS Ciecierzyn
0:8
Garbarnia Kurów
Wawel Wąwolnica
3:4
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Góra Puławska
1:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orły Kazimierz
3:1
Błękitni Dys
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
4:1
Wawel Wąwolnica
Garbarnia Kurów
3:1
Hetman Gołąb
KS Drzewce
3:2
KS Góra Puławska
Gabaryty Dęblin
3:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
5:1
Orły Kazimierz
Błękitni Dys
2:1
GLKS Michów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:4
Wilki Wilków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:1
Gabaryty Dęblin
Wawel Wąwolnica
4:0
Wilki Wilków
KS Drzewce
7:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Ciecierzyn
2:3
Błękitni Dys
Orły Kazimierz
2:3
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
0:2
Garbarnia Kurów
GLKS Michów
0:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:0
KS Drzewce
Żyrzyniak Żyrzyn
5:0
KS Ciecierzyn
Gabaryty Dęblin
0:3
KS Góra Puławska
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:1
Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków
2:1
Orły Kazimierz
Amator Leopoldów-Rososz
3:4
GLKS Michów
Błękitni Dys
0:5
Hetman Gołąb
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
3:0*
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Ciecierzyn
2:2
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
0:3
Wawel Wąwolnica
KS Drzewce
9:0
Gabaryty Dęblin
GLKS Michów
2:2
Wilki Wilków
KS Góra Puławska
3:0
Błękitni Dys
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
1:1
Hetman Gołąb
Gabaryty Dęblin
1:5
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
6:1
KS Góra Puławska
Błękitni Dys
2:1
KS Drzewce
Wilki Wilków
5:2
KS Ciecierzyn
Wawel Wąwolnica
5:1
GLKS Michów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:1
Orły Kazimierz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
11:0
Błękitni Dys
Hetman Gołąb
1:0
Wilki Wilków
KS Ciecierzyn
0:4
Wawel Wąwolnica
GLKS Michów
2:1
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
0:0
Amator Leopoldów-Rososz
KS Drzewce
6:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Gabaryty Dęblin
2:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
1:1
KS Góra Puławska
Wawel Wąwolnica
4:0
Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn
0:2
Garbarnia Kurów
Orły Kazimierz
3:0
KS Ciecierzyn
Amator Leopoldów-Rososz
2:10
KS Drzewce
Błękitni Dys
2:0
Gabaryty Dęblin
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:1
GLKS Michów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
8:1
Amator Leopoldów-Rososz
KS Drzewce
11:0
Wilki Wilków
KS Ciecierzyn
3:3
GLKS Michów
Gabaryty Dęblin
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Hetman Gołąb
2:3
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
2:3
Wawel Wąwolnica
Błękitni Dys
1:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
3:2
Gabaryty Dęblin
Wilki Wilków
4:3
Garbarnia Kurów
GLKS Michów
3:1
Hetman Gołąb
Orły Kazimierz
4:2
KS Góra Puławska
Żyrzyniak Żyrzyn
3:0*
Błękitni Dys
Wawel Wąwolnica
3:2
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:0
KS Ciecierzyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości