Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
1:1
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:0
Bobry Karczmiska
Mazowsze Stężyca
4:2
KS Góra Puławska
Orły Kazimierz
3:2
Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec
4:1
Draco Kowala
Cisy Nałęczów
0:0
Wilki Wilków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Draco Kowala
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
1:2
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
2:4
KS Góra Puławska
Garbarnia Kurów
1:0
Mazowsze Stężyca
Bobry Karczmiska
2:2
Wilki Wilków
KS Drzewce
3:1
Orły Kazimierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
7:0
KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:1
Amator Leopoldów-Rososz
Żyrzyniak Żyrzyn
1:3
Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz
9:0
Draco Kowala
KS Góra Puławska
2:4
Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec
5:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
0:3
Orły Kazimierz
Draco Kowala
2:5
Mazowsze Stężyca
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:0
Wilki Wilków
Amator Leopoldów-Rososz
2:0
Garbarnia Kurów
Bobry Karczmiska
0:4
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
2:0
KS Góra Puławska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
3:1
Cisy Nałęczów
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
Wilki Wilków
Orły Kazimierz
6:1
Bobry Karczmiska
Garbarnia Kurów
0:0
KS Drzewce
KS Góra Puławska
8:0
Draco Kowala
Serokomla Janowiec
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
1:2
KS Góra Puławska
Draco Kowala
1:9
Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec
2:5
Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Amator Leopoldów-Rososz
1:2
KS Drzewce
Bobry Karczmiska
1:6
Mazowsze Stężyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
Wilki Wilków
KS Drzewce
3:0
Draco Kowala
Serokomla Janowiec
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
0:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Garbarnia Kurów
2:2
Cisy Nałęczów
KS Góra Puławska
3:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
4:0
Wilki Wilków
Cisy Nałęczów
0:2
KS Drzewce
Serokomla Janowiec
0:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:2
Mazowsze Stężyca
Amator Leopoldów-Rososz
3:0*
Draco Kowala
Bobry Karczmiska
0:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:3
Serokomla Janowiec
Draco Kowala
0:5
Cisy Nałęczów
Mazowsze Stężyca
2:0
Wilki Wilków
KS Góra Puławska
3:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Żyrzyniak Żyrzyn
2:2
Amator Leopoldów-Rososz
KS Drzewce
1:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wodniak Piotrawin-Łaziska
3:0
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
3:2
Cisy Nałęczów
Serokomla Janowiec
2:1
Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn
1:5
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
1:1
Wilki Wilków
Bobry Karczmiska
4:1
Draco Kowala
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
0:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Mazowsze Stężyca
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
1:1
Bobry Karczmiska
Orły Kazimierz
4:4
Amator Leopoldów-Rososz
Garbarnia Kurów
1:2
Wilki Wilków
KS Góra Puławska
3:2
Serokomla Janowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
4:3
Mazowsze Stężyca
KS Drzewce
1:3
Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska
5:0
Draco Kowala
Amator Leopoldów-Rososz
3:0
Bobry Karczmiska
Żyrzyniak Żyrzyn
0:3
KS Góra Puławska
Serokomla Janowiec
3:1
Garbarnia Kurów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Draco Kowala
0:3
Wilki Wilków
Garbarnia Kurów
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Drzewce
1:1
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
2:4
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
0:1
Orły Kazimierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
3:0
Orły Kazimierz
Draco Kowala
2:4
Serokomla Janowiec
Wilki Wilków
0:0
Cisy Nałęczów
Bobry Karczmiska
2:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
KS Góra Puławska
0:5
Mazowsze Stężyca
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:1
Garbarnia Kurów
KS Góra Puławska
1:2
Amator Leopoldów-Rososz
Orły Kazimierz
2:0
KS Drzewce
Wilki Wilków
1:2
Bobry Karczmiska
Serokomla Janowiec
1:0
Cisy Nałęczów
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Draco Kowala
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
2:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Draco Kowala
0:6
Orły Kazimierz
Amator Leopoldów-Rososz
0:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Bobry Karczmiska
1:4
Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów
3:0
KS Góra Puławska
KS Drzewce
1:2
Mazowsze Stężyca
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:0
Cisy Nałęczów
Mazowsze Stężyca
7:0
Draco Kowala
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Bobry Karczmiska
Wilki Wilków
0:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Garbarnia Kurów
5:2
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
2:2
KS Drzewce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
0:3
Mazowsze Stężyca
Draco Kowala
4:1
KS Góra Puławska
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:1
Serokomla Janowiec
Wilki Wilków
2:3
Amator Leopoldów-Rososz
Bobry Karczmiska
0:7
Orły Kazimierz
KS Drzewce
1:4
Garbarnia Kurów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
0:4
Amator Leopoldów-Rososz
Mazowsze Stężyca
5:0
Bobry Karczmiska
Żyrzyniak Żyrzyn
0:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Góra Puławska
5:0
Cisy Nałęczów
Wilki Wilków
1:1
Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów
2:1
Draco Kowala
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
1:3
Garbarnia Kurów
Amator Leopoldów-Rososz
1:0
Serokomla Janowiec
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:2
Orły Kazimierz
Draco Kowala
2:5
KS Drzewce
Bobry Karczmiska
1:0
KS Góra Puławska
Wilki Wilków
1:4
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Drzewce
2:2
Cisy Nałęczów
Żyrzyniak Żyrzyn
2:1
Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca
2:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Draco Kowala
3:6
Amator Leopoldów-Rososz
Garbarnia Kurów
3:0
Bobry Karczmiska
Wilki Wilków
1:0
Orły Kazimierz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:0*
Draco Kowala
Amator Leopoldów-Rososz
6:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:3
KS Góra Puławska
Bobry Karczmiska
2:5
KS Drzewce
Wilki Wilków
1:2
Mazowsze Stężyca
Serokomla Janowiec
2:5
Orły Kazimierz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
6:1
Serokomla Janowiec
Orły Kazimierz
5:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy Nałęczów
0:4
Amator Leopoldów-Rososz
Draco Kowala
4:0
Bobry Karczmiska
Garbarnia Kurów
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wilki Wilków
3:0
KS Góra Puławska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
2:7
Orły Kazimierz
Wodniak Piotrawin-Łaziska
0:0
KS Drzewce
Żyrzyniak Żyrzyn
1:2
Mazowsze Stężyca
Bobry Karczmiska
2:2
Cisy Nałęczów
Wilki Wilków
0:2
Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec
2:5
KS Góra Puławska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
1:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
2:1
Serokomla Janowiec
Draco Kowala
1:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Mazowsze Stężyca
1:2
Orły Kazimierz
Wilki Wilków
0:1
KS Drzewce
Bobry Karczmiska
3:3
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
4:2
Garbarnia Kurów
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:5
Cisy Nałęczów
Orły Kazimierz
3:1
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
3:1
Mazowsze Stężyca
Wilki Wilków
0:1
Draco Kowala
Serokomla Janowiec
4:2
KS Drzewce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości