Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
5:2
Cisy Nałęczów
POM-Iskra Piotrowice
4:1
Iskra Krzemień
Polesie Kock
1:0
Sławin Lublin
Wisła Annopol
4:0
Unia Wilkołaz
KS Dąbrowica
3:0
Sokół Konopnica
Tęcza Bełżyce
1:2
Piaskovia Piaski
Hetman Gołąb
0:5
Granit Bychawa
Górnik 1979 Łęczna
0:3
Viking Leśniczówka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
4:3
Iskra Krzemień
Piaskovia Piaski
2:2
Czarni Dęblin
Cisy Nałęczów
1:2
Polesie Kock
Viking Leśniczówka
1:5
POM-Iskra Piotrowice
Unia Wilkołaz
1:4
Tęcza Bełżyce
Hetman Gołąb
0:4
Wisła Annopol
Sokół Konopnica
4:2
Górnik 1979 Łęczna
Sławin Lublin
0:6
KS Dąbrowica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
8:2
Unia Wilkołaz
POM-Iskra Piotrowice
2:1
Sokół Konopnica
Polesie Kock
4:2
Piaskovia Piaski
Wisła Annopol
3:2
Granit Bychawa
KS Dąbrowica
4:2
Cisy Nałęczów
Tęcza Bełżyce
6:1
Hetman Gołąb
Górnik 1979 Łęczna
0:3
Sławin Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
3:0
Tęcza Bełżyce
Granit Bychawa
0:1
Viking Leśniczówka
Piaskovia Piaski
3:0
KS Dąbrowica
Cisy Nałęczów
4:0
Górnik 1979 Łęczna
Unia Wilkołaz
1:2
Polesie Kock
Hetman Gołąb
2:3
Czarni Dęblin
Sokół Konopnica
2:1
Iskra Krzemień
Sławin Lublin
0:9
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
2:1
Wisła Annopol
POM-Iskra Piotrowice
5:0
Cisy Nałęczów
Polesie Kock
2:1
Hetman Gołąb
KS Dąbrowica
3:1
Unia Wilkołaz
Tęcza Bełżyce
1:1
Granit Bychawa
Iskra Krzemień
5:0
Sławin Lublin
Viking Leśniczówka
0:0
Sokół Konopnica
Górnik 1979 Łęczna
5:0
Piaskovia Piaski
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
3:0
Polesie Kock
Granit Bychawa
3:0
Sokół Konopnica
Tęcza Bełżyce
1:3
Czarni Dęblin
Piaskovia Piaski
0:4
POM-Iskra Piotrowice
Cisy Nałęczów
3:2
Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz
3:3
Górnik 1979 Łęczna
Hetman Gołąb
1:3
KS Dąbrowica
Sławin Lublin
1:2
Viking Leśniczówka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
3:1
Granit Bychawa
POM-Iskra Piotrowice
3:0
Unia Wilkołaz
Polesie Kock
6:0
Tęcza Bełżyce
KS Dąbrowica
4:3
Wisła Annopol
Iskra Krzemień
3:3
Piaskovia Piaski
Viking Leśniczówka
1:3
Cisy Nałęczów
Górnik 1979 Łęczna
2:3
Hetman Gołąb
Sokół Konopnica
1:2
Sławin Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
3:2
Polesie Kock
Wisła Annopol
2:0
Górnik 1979 Łęczna
Granit Bychawa
6:0
Sławin Lublin
Tęcza Bełżyce
0:6
KS Dąbrowica
Piaskovia Piaski
1:2
Viking Leśniczówka
Cisy Nałęczów
2:1
Sokół Konopnica
Unia Wilkołaz
2:3
Iskra Krzemień
Hetman Gołąb
0:0
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
4:1
Wisła Annopol
Polesie Kock
1:5
Granit Bychawa
KS Dąbrowica
3:1
Czarni Dęblin
Iskra Krzemień
5:2
Hetman Gołąb
Viking Leśniczówka
0:1
Unia Wilkołaz
Górnik 1979 Łęczna
4:7
Tęcza Bełżyce
Sokół Konopnica
4:1
Piaskovia Piaski
Sławin Lublin
2:0
Cisy Nałęczów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
9:0
Górnik 1979 Łęczna
Polesie Kock
2:2
KS Dąbrowica
Wisła Annopol
2:0
Iskra Krzemień
Granit Bychawa
5:0
Cisy Nałęczów
Tęcza Bełżyce
0:2
POM-Iskra Piotrowice
Piaskovia Piaski
3:0
Sławin Lublin
Unia Wilkołaz
2:2
Sokół Konopnica
Hetman Gołąb
2:1
Viking Leśniczówka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
0:2
Czarni Dęblin
KS Dąbrowica
1:2
Granit Bychawa
Iskra Krzemień
2:4
Tęcza Bełżyce
Cisy Nałęczów
1:2
Piaskovia Piaski
Viking Leśniczówka
0:1
Wisła Annopol
Górnik 1979 Łęczna
0:3
Polesie Kock
Sokół Konopnica
5:0
Hetman Gołąb
Sławin Lublin
3:2
Unia Wilkołaz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
3:3
Iskra Krzemień
Polesie Kock
2:4
POM-Iskra Piotrowice
Wisła Annopol
3:2
Sokół Konopnica
Granit Bychawa
8:1
Piaskovia Piaski
KS Dąbrowica
8:2
Górnik 1979 Łęczna
Tęcza Bełżyce
6:2
Viking Leśniczówka
Unia Wilkołaz
3:0
Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb
0:1
Sławin Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
0:2
KS Dąbrowica
Piaskovia Piaski
1:1
Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień
1:6
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
2:2
Hetman Gołąb
Viking Leśniczówka
0:3
Czarni Dęblin
Górnik 1979 Łęczna
2:8
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
2:3
Tęcza Bełżyce
Sławin Lublin
4:1
Wisła Annopol
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
1:0
Sokół Konopnica
Polesie Kock
5:1
Viking Leśniczówka
Wisła Annopol
5:1
Cisy Nałęczów
Granit Bychawa
5:3
Unia Wilkołaz
KS Dąbrowica
5:1
Iskra Krzemień
Tęcza Bełżyce
1:0
Sławin Lublin
Hetman Gołąb
3:7
Piaskovia Piaski
Górnik 1979 Łęczna
0:6
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
2:1
Granit Bychawa
Piaskovia Piaski
1:4
Wisła Annopol
Iskra Krzemień
5:0
Górnik 1979 Łęczna
Cisy Nałęczów
0:1
Tęcza Bełżyce
Viking Leśniczówka
1:4
KS Dąbrowica
Unia Wilkołaz
3:2
Hetman Gołąb
Sokół Konopnica
1:1
Polesie Kock
Sławin Lublin
0:2
Czarni Dęblin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
0:5
Wisła Annopol
Sławin Lublin
1:4
Polesie Kock
Piaskovia Piaski
3:3
Tęcza Bełżyce
Sokół Konopnica
1:3
KS Dąbrowica
Viking Leśniczówka
3:0
Górnik 1979 Łęczna
Cisy Nałęczów
0:2
Czarni Dęblin
Iskra Krzemień
0:1
POM-Iskra Piotrowice
Granit Bychawa
0:1
Hetman Gołąb
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
0:1
Viking Leśniczówka
Polesie Kock
2:0
Cisy Nałęczów
Wisła Annopol
3:0
Hetman Gołąb
KS Dąbrowica
4:0
Sławin Lublin
Tęcza Bełżyce
2:2
Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień
0:2
Granit Bychawa
Górnik 1979 Łęczna
3:0
Sokół Konopnica
Czarni Dęblin
3:1
Piaskovia Piaski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
3:0
Wisła Annopol
Piaskovia Piaski
2:1
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
0:2
KS Dąbrowica
Viking Leśniczówka
2:0
Iskra Krzemień
Hetman Gołąb
4:1
Tęcza Bełżyce
Sławin Lublin
1:0
Górnik 1979 Łęczna
Sokół Konopnica
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Unia Wilkołaz
1:2
Czarni Dęblin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
0:0
Sławin Lublin
Polesie Kock
1:2
Unia Wilkołaz
KS Dąbrowica
3:1
Piaskovia Piaski
Tęcza Bełżyce
2:5
Wisła Annopol
Iskra Krzemień
0:2
Sokół Konopnica
Viking Leśniczówka
2:0
Granit Bychawa
Górnik 1979 Łęczna
1:1
Cisy Nałęczów
Czarni Dęblin
3:0
Hetman Gołąb
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
2:2
Czarni Dęblin
Granit Bychawa
14:2
Tęcza Bełżyce
Piaskovia Piaski
4:1
Górnik 1979 Łęczna
Cisy Nałęczów
0:5
POM-Iskra Piotrowice
Unia Wilkołaz
1:4
KS Dąbrowica
Hetman Gołąb
1:4
Polesie Kock
Sokół Konopnica
1:2
Viking Leśniczówka
Sławin Lublin
0:1
Iskra Krzemień
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
5:1
Tęcza Bełżyce
POM-Iskra Piotrowice
2:2
Piaskovia Piaski
Polesie Kock
1:3
Wisła Annopol
KS Dąbrowica
6:1
Hetman Gołąb
Iskra Krzemień
6:0
Cisy Nałęczów
Viking Leśniczówka
3:1
Sławin Lublin
Górnik 1979 Łęczna
2:0
Unia Wilkołaz
Sokół Konopnica
2:2
Granit Bychawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
1:3
Czarni Dęblin
KS Dąbrowica
2:2
Wisła Annopol
Tęcza Bełżyce
2:2
Polesie Kock
Piaskovia Piaski
4:2
Iskra Krzemień
Cisy Nałęczów
2:4
Viking Leśniczówka
Unia Wilkołaz
2:2
POM-Iskra Piotrowice
Hetman Gołąb
3:0
Górnik 1979 Łęczna
Sławin Lublin
1:0
Sokół Konopnica
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
1:1
Hetman Gołąb
Polesie Kock
1:2
Czarni Dęblin
KS Dąbrowica
6:0
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
6:3
Unia Wilkołaz
Viking Leśniczówka
3:1
Piaskovia Piaski
Górnik 1979 Łęczna
1:5
Wisła Annopol
Sokół Konopnica
2:0
Cisy Nałęczów
Sławin Lublin
2:5
Granit Bychawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
1:1
KS Dąbrowica
Wisła Annopol
2:2
POM-Iskra Piotrowice
Granit Bychawa
4:2
Polesie Kock
Tęcza Bełżyce
1:2
Górnik 1979 Łęczna
Piaskovia Piaski
1:5
Sokół Konopnica
Cisy Nałęczów
2:1
Sławin Lublin
Unia Wilkołaz
1:1
Viking Leśniczówka
Hetman Gołąb
3:1
Iskra Krzemień
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
2:0
Tęcza Bełżyce
KS Dąbrowica
2:0
Polesie Kock
Iskra Krzemień
1:2
Wisła Annopol
Cisy Nałęczów
2:1
Granit Bychawa
Viking Leśniczówka
2:3
Hetman Gołąb
Górnik 1979 Łęczna
2:6
Czarni Dęblin
Sokół Konopnica
1:0
Unia Wilkołaz
Sławin Lublin
1:7
Piaskovia Piaski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:6
Sokół Konopnica
Piaskovia Piaski
2:0
Cisy Nałęczów
Czarni Dęblin
5:2
POM-Iskra Piotrowice
Granit Bychawa
1:4
KS Dąbrowica
Unia Wilkołaz
2:0
Sławin Lublin
Polesie Kock
10:3
Górnik 1979 Łęczna
Wisła Annopol
2:0
Viking Leśniczówka
Tęcza Bełżyce
1:3
Iskra Krzemień
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
0:3
Czarni Dęblin
Cisy Nałęczów
3:0
Unia Wilkołaz
Viking Leśniczówka
2:1
Tęcza Bełżyce
Sławin Lublin
2:2
Hetman Gołąb
Piaskovia Piaski
2:6
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
1:0
Wisła Annopol
POM-Iskra Piotrowice
1:2
Polesie Kock
Górnik 1979 Łęczna
0:3
KS Dąbrowica
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
4:2
Viking Leśniczówka
Polesie Kock
1:1
Iskra Krzemień
Wisła Annopol
10:0
Sławin Lublin
Granit Bychawa
3:1
Górnik 1979 Łęczna
KS Dąbrowica
1:1
POM-Iskra Piotrowice
Tęcza Bełżyce
1:1
Sokół Konopnica
Unia Wilkołaz
4:2
Piaskovia Piaski
Hetman Gołąb
1:0
Cisy Nałęczów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
7:1
Górnik 1979 Łęczna
Piaskovia Piaski
1:4
Hetman Gołąb
Iskra Krzemień
2:5
KS Dąbrowica
Cisy Nałęczów
0:7
Wisła Annopol
Viking Leśniczówka
1:2
Polesie Kock
Unia Wilkołaz
2:2
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
1:4
Czarni Dęblin
Sławin Lublin
1:4
Tęcza Bełżyce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
3:0
Sławin Lublin
Polesie Kock
2:2
Sokół Konopnica
Wisła Annopol
5:1
Piaskovia Piaski
Granit Bychawa
0:1
POM-Iskra Piotrowice
KS Dąbrowica
5:3
Viking Leśniczówka
Tęcza Bełżyce
4:1
Cisy Nałęczów
Hetman Gołąb
1:0
Unia Wilkołaz
Górnik 1979 Łęczna
0:3
Iskra Krzemień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości