Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
6:0
BKS Bogucin
Polesie Kock
0:1
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
4:2
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
8:4
Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin
1:5
Polesie Kock
Zawisza Garbów
0:7
Powiślak Końskowola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
2:0
GKS Niemce
Mazowsze Stężyca
5:2
Garbarnia Kurów
Polesie Kock
1:0
Zawisza Garbów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:2
Polesie Kock
BKS Bogucin
4:7
Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów
1:7
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
3:0
BKS Bogucin
GKS Niemce
4:2
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
2:3
Zawisza Garbów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
7:1
Mazowsze Stężyca
Zawisza Garbów
0:6
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
BKS Bogucin
1:4
GKS Niemce
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
3:2
Powiślak Końskowola
Mazowsze Stężyca
0:6
Polesie Kock
Garbarnia Kurów
3:1
BKS Bogucin
GKS Niemce
1:3
Zawisza Garbów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
5:2
Garbarnia Kurów
Polesie Kock
2:7
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Powiślak Końskowola
3:0
GKS Niemce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:5
Powiślak Końskowola
GKS Niemce
3:0
Polesie Kock
BKS Bogucin
2:2
Zawisza Garbów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
Pauza
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
5:0
Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin
1:3
Powiślak Końskowola
Garbarnia Kurów
4:0
Polesie Kock
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
3:0
GKS Niemce
Polesie Kock
8:0
BKS Bogucin
Powiślak Końskowola
3:0*
Zawisza Garbów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bogucin
Pauza
Zawisza Garbów
2:3
Polesie Kock
GKS Niemce
0:4
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Garbarnia Kurów
4:1
Mazowsze Stężyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zawisza Garbów
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
2:0
Garbarnia Kurów
Polesie Kock
0:3
Powiślak Końskowola
Mazowsze Stężyca
2:3
BKS Bogucin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
Pauza
Garbarnia Kurów
6:3
GKS Niemce
Zawisza Garbów
0:3*
Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin
2:2
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Polesie Kock
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
3:0*
Zawisza Garbów
Mazowsze Stężyca
0:3*
Powiślak Końskowola
GKS Niemce
0:3*
BKS Bogucin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:3*
GKS Niemce
Polesie Kock
3:0
Mazowsze Stężyca
Powiślak Końskowola
3:0*
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
BKS Bogucin
1:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
Pauza
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
3:0
Polesie Kock
Garbarnia Kurów
3:0*
Zawisza Garbów
GKS Niemce
0:3*
Powiślak Końskowola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
KS AR-TIG Huta Dąbrowa
Powiślak Końskowola
3:2
Garbarnia Kurów
Polesie Kock
3:0*
GKS Niemce
BKS Bogucin
3:0*
Zawisza Garbów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości