Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
Pauza
Granit Bychawa
0:1
Stal Poniatowa
Bobry Karczmiska
1:14
Wisła Annopol
Wilki Wilków
0:9
Iskra Krzemień
Janowianka Janów Lubelski
3:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Iskra Krzemień
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:3
Bobry Karczmiska
Orion Niedrzwica
11:0
Wilki Wilków
Wisła Annopol
4:5
Granit Bychawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
8:1
Wisła Annopol
Granit Bychawa
3:0
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Bobry Karczmiska
0:10
Iskra Krzemień
Wilki Wilków
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
0:0
Orion Niedrzwica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Annopol
Pauza
Iskra Krzemień
6:1
Granit Bychawa
Wodniak Piotrawin-Łaziska
8:2
Stal Poniatowa
Wilki Wilków
0:9
Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica
2:4
Bobry Karczmiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Stal Poniatowa
2:3
Iskra Krzemień
Granit Bychawa
0:2
Orion Niedrzwica
Bobry Karczmiska
6:1
Wilki Wilków
Wisła Annopol
1:4
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
4:1
Wisła Annopol
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pauza
Wilki Wilków
0:5
Granit Bychawa
Orion Niedrzwica
1:1
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
9:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
6:3
Wilki Wilków
Granit Bychawa
1:4
Janowianka Janów Lubelski
Wodniak Piotrawin-Łaziska
1:3
Iskra Krzemień
Bobry Karczmiska
Pauza
Wisła Annopol
3:4
Orion Niedrzwica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
Bobry Karczmiska
2:3
Granit Bychawa
Wilki Wilków
0:10
Wisła Annopol
Orion Niedrzwica
2:1
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Janowianka Janów Lubelski
3:2
Stal Poniatowa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
7:4
Bobry Karczmiska
Iskra Krzemień
3:0
Orion Niedrzwica
Granit Bychawa
Pauza
Wodniak Piotrawin-Łaziska
10:1
Wilki Wilków
Wisła Annopol
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
Pauza
Stal Poniatowa
3:3
Granit Bychawa
Iskra Krzemień
3:0
Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska
2:1
Janowianka Janów Lubelski
Wisła Annopol
3:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Bobry Karczmiska
0:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Janowianka Janów Lubelski
0:0
Iskra Krzemień
Wilki Wilków
0:11
Orion Niedrzwica
Granit Bychawa
0:5
Wisła Annopol
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
Pauza
Wisła Annopol
1:0
Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica
3:1
Janowianka Janów Lubelski
Wodniak Piotrawin-Łaziska
6:4
Granit Bychawa
Iskra Krzemień
3:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
1:3
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Bobry Karczmiska
0:3
Orion Niedrzwica
Janowianka Janów Lubelski
3:0
Wilki Wilków
Granit Bychawa
1:0
Iskra Krzemień
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Iskra Krzemień
1:0
Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica
2:1
Granit Bychawa
Wodniak Piotrawin-Łaziska
4:5
Wisła Annopol
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
- : -
Orion Niedrzwica
Wisła Annopol
- : -
Iskra Krzemień
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pauza
Bobry Karczmiska
0:3
Janowianka Janów Lubelski
Granit Bychawa
3:0
Wilki Wilków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Bobry Karczmiska
Pauza
Wilki Wilków
0:3
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
6:3
Granit Bychawa
Iskra Krzemień
2:2
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orion Niedrzwica
1:1
Wisła Annopol
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
Wisła Annopol
- : -
Wilki Wilków
Stal Poniatowa
- : -
Janowianka Janów Lubelski
Wodniak Piotrawin-Łaziska
- : -
Orion Niedrzwica
Granit Bychawa
3:0
Bobry Karczmiska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
- : -
Wisła Annopol
Bobry Karczmiska
- : -
Stal Poniatowa
Wilki Wilków
- : -
Wodniak Piotrawin-Łaziska
Orion Niedrzwica
- : -
Iskra Krzemień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?