Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
Pauza
Unia Wilkołaz
1:5
Iskra Krzemień
POM-Iskra Piotrowice
0:3
LKS Stróża
Stal Poniatowa
10:0
GLKS Polichna
GLKS Potok Wielki
3:1
LKS Kowalin
Orzeł Urzędów
3:3
Orion Niedrzwica
Tęcza Bełżyce
1:1
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
2:2
Stal Poniatowa
LKS Stróża
2:4
Orzeł Urzędów
GLKS Polichna
0:11
GLKS Potok Wielki
KS Wisła Józefów
1:5
Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień
4:3
Tęcza Bełżyce
LKS Kowalin
13:0
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
Pauza
POM-Iskra Piotrowice
3:0
GLKS Polichna
Orzeł Urzędów
1:6
LKS Kowalin
GLKS Potok Wielki
1:0
Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica
1:4
LKS Stróża
Tęcza Bełżyce
3:2
KS Wisła Józefów
Stal Poniatowa
2:2
Iskra Krzemień
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stróża
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
5:0
POM-Iskra Piotrowice
Unia Wilkołaz
3:3
Tęcza Bełżyce
LKS Kowalin
2:1
Orion Niedrzwica
KS Wisła Józefów
1:2
Stal Poniatowa
GLKS Polichna
2:4
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
2:1
GLKS Potok Wielki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
Pauza
Orzeł Urzędów
0:9
Janowianka Janów Lubelski
LKS Stróża
0:1
LKS Kowalin
GLKS Potok Wielki
3:0
KS Wisła Józefów
Stal Poniatowa
8:1
Unia Wilkołaz
POM-Iskra Piotrowice
0:3
Iskra Krzemień
Orion Niedrzwica
4:0
GLKS Polichna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
Pauza
Unia Wilkołaz
0:4
GLKS Potok Wielki
Tęcza Bełżyce
0:3
Stal Poniatowa
KS Wisła Józefów
7:0
POM-Iskra Piotrowice
Janowianka Janów Lubelski
2:2
Orion Niedrzwica
GLKS Polichna
1:3
LKS Stróża
Iskra Krzemień
6:0
Orzeł Urzędów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
GLKS Potok Wielki
2:1
Tęcza Bełżyce
LKS Stróża
0:6
Janowianka Janów Lubelski
POM-Iskra Piotrowice
2:2
Unia Wilkołaz
LKS Kowalin
12:0
GLKS Polichna
Orion Niedrzwica
0:3
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
1:3
KS Wisła Józefów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Polichna
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
4:3
LKS Kowalin
Stal Poniatowa
1:2
GLKS Potok Wielki
Tęcza Bełżyce
2:0
POM-Iskra Piotrowice
Iskra Krzemień
4:0
LKS Stróża
KS Wisła Józefów
3:0
Orion Niedrzwica
Unia Wilkołaz
7:0
Orzeł Urzędów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Potok Wielki
Pauza
GLKS Polichna
0:6
Janowianka Janów Lubelski
POM-Iskra Piotrowice
1:6
Stal Poniatowa
LKS Kowalin
5:4
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
0:0
Tęcza Bełżyce
LKS Stróża
2:3
KS Wisła Józefów
Orion Niedrzwica
1:2
Unia Wilkołaz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Tęcza Bełżyce
1:1
Orion Niedrzwica
Stal Poniatowa
1:2
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
3:1
GLKS Polichna
KS Wisła Józefów
3:1
LKS Kowalin
Unia Wilkołaz
0:3
LKS Stróża
GLKS Potok Wielki
8:1
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Iskra Krzemień
LKS Kowalin
3:0
Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów
5:2
GLKS Potok Wielki
Orion Niedrzwica
1:4
Stal Poniatowa
LKS Stróża
1:4
Tęcza Bełżyce
GLKS Polichna
0:2
KS Wisła Józefów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
KS Wisła Józefów
3:0
Janowianka Janów Lubelski
Tęcza Bełżyce
2:0
LKS Kowalin
GLKS Potok Wielki
3:0
Orion Niedrzwica
Stal Poniatowa
0:2
LKS Stróża
POM-Iskra Piotrowice
2:6
Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz
4:0
GLKS Polichna
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
0:0
Unia Wilkołaz
LKS Kowalin
5:1
Stal Poniatowa
LKS Stróża
1:2
GLKS Potok Wielki
GLKS Polichna
1:1
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
1:0
KS Wisła Józefów
Orion Niedrzwica
4:1
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisła Józefów
Pauza
LKS Stróża
5:0
POM-Iskra Piotrowice
Janowianka Janów Lubelski
4:0
Tęcza Bełżyce
GLKS Polichna
0:6
Stal Poniatowa
Iskra Krzemień
7:0
Unia Wilkołaz
LKS Kowalin
4:1
GLKS Potok Wielki
Orion Niedrzwica
1:6
Orzeł Urzędów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
Pauza
Unia Wilkołaz
4:2
KS Wisła Józefów
Tęcza Bełżyce
- : -
Iskra Krzemień
Stal Poniatowa
5:1
Janowianka Janów Lubelski
GLKS Potok Wielki
8:0
GLKS Polichna
POM-Iskra Piotrowice
2:9
LKS Kowalin
Orzeł Urzędów
3:1
LKS Stróża
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
Pauza
GLKS Polichna
10:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Stróża
0:4
Orion Niedrzwica
Janowianka Janów Lubelski
2:0
GLKS Potok Wielki
LKS Kowalin
1:0
Orzeł Urzędów
KS Wisła Józefów
0:0
Tęcza Bełżyce
Iskra Krzemień
1:3
Stal Poniatowa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Stróża
Pauza
Tęcza Bełżyce
0:0
Unia Wilkołaz
Orion Niedrzwica
2:1
LKS Kowalin
GLKS Potok Wielki
6:0
Iskra Krzemień
Stal Poniatowa
2:3
KS Wisła Józefów
POM-Iskra Piotrowice
1:14
Janowianka Janów Lubelski
Orzeł Urzędów
6:0
GLKS Polichna
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
Pauza
Unia Wilkołaz
0:4
Stal Poniatowa
GLKS Polichna
2:4
Orion Niedrzwica
Janowianka Janów Lubelski
1:0
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
8:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Kowalin
7:0
LKS Stróża
KS Wisła Józefów
4:0
GLKS Potok Wielki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kowalin
Pauza
Stal Poniatowa
4:1
Tęcza Bełżyce
LKS Stróża
1:2
GLKS Polichna
Orzeł Urzędów
0:3
Iskra Krzemień
POM-Iskra Piotrowice
0:3
KS Wisła Józefów
GLKS Potok Wielki
2:0
Unia Wilkołaz
Orion Niedrzwica
2:1
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Unia Wilkołaz
0:0
POM-Iskra Piotrowice
Tęcza Bełżyce
2:3
GLKS Potok Wielki
Janowianka Janów Lubelski
4:1
LKS Stróża
KS Wisła Józefów
0:3
Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień
2:2
Orion Niedrzwica
GLKS Polichna
3:5
LKS Kowalin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Polichna
Pauza
Orion Niedrzwica
1:3
KS Wisła Józefów
POM-Iskra Piotrowice
0:3
Tęcza Bełżyce
LKS Kowalin
3:1
Janowianka Janów Lubelski
LKS Stróża
0:4
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
5:2
Unia Wilkołaz
GLKS Potok Wielki
2:2
Stal Poniatowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Potok Wielki
Pauza
Unia Wilkołaz
0:1
Orion Niedrzwica
Tęcza Bełżyce
2:0
Orzeł Urzędów
Stal Poniatowa
3:0
POM-Iskra Piotrowice
Janowianka Janów Lubelski
4:1
GLKS Polichna
Iskra Krzemień
3:5
LKS Kowalin
KS Wisła Józefów
4:1
LKS Stróża
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Orion Niedrzwica
0:1
Tęcza Bełżyce
POM-Iskra Piotrowice
0:3
GLKS Potok Wielki
LKS Kowalin
2:3
KS Wisła Józefów
LKS Stróża
5:2
Unia Wilkołaz
GLKS Polichna
0:2
Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów
1:9
Stal Poniatowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
POM-Iskra Piotrowice
Pauza
Unia Wilkołaz
2:5
LKS Kowalin
Stal Poniatowa
4:1
Orion Niedrzwica
GLKS Potok Wielki
5:1
Orzeł Urzędów
Tęcza Bełżyce
5:1
LKS Stróża
Iskra Krzemień
0:0
Janowianka Janów Lubelski
KS Wisła Józefów
7:1
GLKS Polichna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzemień
Pauza
LKS Stróża
2:1
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
4:1
KS Wisła Józefów
LKS Kowalin
3:0
Tęcza Bełżyce
GLKS Polichna
0:0
Unia Wilkołaz
Orzeł Urzędów
3:0
POM-Iskra Piotrowice
Orion Niedrzwica
0:2
GLKS Potok Wielki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Urzędów
Pauza
Unia Wilkołaz
0:9
Janowianka Janów Lubelski
GLKS Potok Wielki
2:0
LKS Stróża
Tęcza Bełżyce
3:0
GLKS Polichna
Stal Poniatowa
0:3
LKS Kowalin
POM-Iskra Piotrowice
0:3
Orion Niedrzwica
KS Wisła Józefów
- : -
Iskra Krzemień
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości