Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Mazowsze Stężyca
Mazowsze Stężyca 15 39 31 - 9 13 0 2
2
PN Motor Lublin
PN Motor Lublin 15 27 34 - 23 9 0 6
3
Orły Kazimierz
Orły Kazimierz 15 23 24 - 23 7 2 6
4
Stok Zakrzówek
Stok Zakrzówek 15 19 21 - 20 6 1 8
5
KS Nasutów
KS Nasutów 15 13 11 - 35 4 1 10
6
Świdniczanka Świdnik Mały
Świdniczanka Świdnik Mały 15 12 19 - 30 4 0 11
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
0:3
KS Nasutów
Stok Zakrzówek
0:1
Mazowsze Stężyca
PN Motor Lublin
1:2
Orły Kazimierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
0:2
Stok Zakrzówek
Mazowsze Stężyca
2:1
PN Motor Lublin
KS Nasutów
1:1
Orły Kazimierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PN Motor Lublin
1:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Stok Zakrzówek
1:0
KS Nasutów
Orły Kazimierz
2:0
Mazowsze Stężyca
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stok Zakrzówek
0:3
PN Motor Lublin
Świdniczanka Świdnik Mały
0:4
Orły Kazimierz
KS Nasutów
0:3
Mazowsze Stężyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:0
Stok Zakrzówek
PN Motor Lublin
4:1
KS Nasutów
Mazowsze Stężyca
3:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Stok Zakrzówek
2:0
Świdniczanka Świdnik Mały
PN Motor Lublin
3:0*
KS Nasutów
Orły Kazimierz
1:3
Mazowsze Stężyca
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stok Zakrzówek
1:3
PN Motor Lublin
KS Nasutów
0:3*
Orły Kazimierz
Świdniczanka Świdnik Mały
0:1
Mazowsze Stężyca
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:2
Stok Zakrzówek
PN Motor Lublin
4:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Mazowsze Stężyca
3:0*
KS Nasutów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PN Motor Lublin
1:2
Orły Kazimierz
Stok Zakrzówek
1:2
Mazowsze Stężyca
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0*
KS Nasutów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
2:1
PN Motor Lublin
Orły Kazimierz
4:0
Świdniczanka Świdnik Mały
KS Nasutów
0:3*
Stok Zakrzówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
3:0*
Orły Kazimierz
Mazowsze Stężyca
3:0
PN Motor Lublin
Stok Zakrzówek
2:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:3*
Mazowsze Stężyca
KS Nasutów
1:0
Świdniczanka Świdnik Mały
PN Motor Lublin
2:1
Stok Zakrzówek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:3*
Stok Zakrzówek
PN Motor Lublin
7:0
KS Nasutów
Świdniczanka Świdnik Mały
0:3
Mazowsze Stężyca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
1:0
Stok Zakrzówek
PN Motor Lublin
3:0*
Orły Kazimierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:3*
Świdniczanka Świdnik Mały
Mazowsze Stężyca
1:2
KS Nasutów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
8:0
PN Motor Lublin
Stok Zakrzówek
3:0
KS Nasutów
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości