Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
3:4
Wisła Puławy
Wawel Wąwolnica
1:13
Akademia Piłkarskie Perełki
Laskovia Baranów
5:0
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
21:1
Gabaryty Dęblin
Polesie Kock
0:0
LKS Kamionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
2:5
Orły Kazimierz
Wisła Puławy
13:3
Wawel Wąwolnica
LKS Kamionka
1:6
Mazowsze Stężyca
Gabaryty Dęblin
0:16
Laskovia Baranów
MOSiR Lubartów
4:2
Polesie Kock
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
21:0
Gabaryty Dęblin
Mazowsze Stężyca
20:2
MOSiR Lubartów
Laskovia Baranów
3:1
LKS Kamionka
Akademia Piłkarskie Perełki
3:1
Wisła Puławy
Wawel Wąwolnica
3:5
Garbarnia Kurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
1:10
Wawel Wąwolnica
Polesie Kock
1:9
Mazowsze Stężyca
LKS Kamionka
1:8
Orły Kazimierz
MOSiR Lubartów
1:2
Laskovia Baranów
Garbarnia Kurów
0:11
Akademia Piłkarskie Perełki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wąwolnica
9:3
LKS Kamionka
Orły Kazimierz
14:1
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
6:2
Garbarnia Kurów
Akademia Piłkarskie Perełki
30:0
Gabaryty Dęblin
Laskovia Baranów
2:1
Polesie Kock
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gabaryty Dęblin
1:10
Wisła Puławy
Mazowsze Stężyca
7:3
Laskovia Baranów
LKS Kamionka
0:8
Akademia Piłkarskie Perełki
Polesie Kock
3:9
Orły Kazimierz
MOSiR Lubartów
6:2
Wawel Wąwolnica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
- : -
Gabaryty Dęblin
Wawel Wąwolnica
- : -
Polesie Kock
Akademia Piłkarskie Perełki
- : -
MOSiR Lubartów
Wisła Puławy
- : -
LKS Kamionka
Orły Kazimierz
- : -
Mazowsze Stężyca
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
0:13
Akademia Piłkarskie Perełki
LKS Kamionka
- : -
Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca
- : -
Wawel Wąwolnica
MOSiR Lubartów
- : -
Wisła Puławy
Laskovia Baranów
- : -
Orły Kazimierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
- : -
MOSiR Lubartów
Gabaryty Dęblin
- : -
LKS Kamionka
Wisła Puławy
- : -
Polesie Kock
Akademia Piłkarskie Perełki
- : -
Mazowsze Stężyca
Wawel Wąwolnica
- : -
Laskovia Baranów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
- : -
Garbarnia Kurów
Orły Kazimierz
- : -
Wawel Wąwolnica
Mazowsze Stężyca
- : -
Wisła Puławy
Laskovia Baranów
- : -
Akademia Piłkarskie Perełki
MOSiR Lubartów
- : -
Gabaryty Dęblin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
- : -
Mazowsze Stężyca
Gabaryty Dęblin
- : -
Polesie Kock
Wisła Puławy
- : -
Laskovia Baranów
LKS Kamionka
- : -
MOSiR Lubartów
Akademia Piłkarskie Perełki
- : -
Orły Kazimierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości