Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
0:21
Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola
5:6
Ruch Ryki
Vrotcovia Lublin
10:1
Błękit Cyców
Orły Kazimierz
3:3
LKS Kamionka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
2:2
Ruch Ryki
Błękit Cyców
2:5
Powiślak Końskowola
Zawisza Garbów
1:7
Vrotcovia Lublin
Orły Kazimierz
23:0
GKS Niedźwiada
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
9:3
Błękit Cyców
GKS Niedźwiada
0:9
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
4:5
Zawisza Garbów
Vrotcovia Lublin
1:2
Orły Kazimierz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
0:14
Vrotcovia Lublin
Zawisza Garbów
3:2
Ruch Ryki
LKS Kamionka
9:0
Błękit Cyców
Orły Kazimierz
6:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
3:3
Orły Kazimierz
Vrotcovia Lublin
6:4
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
12:0
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
5:5
Zawisza Garbów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
0:10
Ruch Ryki
LKS Kamionka
6:1
Zawisza Garbów
Vrotcovia Lublin
2:0
Powiślak Końskowola
Orły Kazimierz
18:0
Błękit Cyców
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
1:2
Vrotcovia Lublin
Powiślak Końskowola
3:6
LKS Kamionka
Błękit Cyców
9:1
GKS Niedźwiada
Zawisza Garbów
0:3*
Orły Kazimierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
3:1
Powiślak Końskowola
Błękit Cyców
2:10
Vrotcovia Lublin
Zawisza Garbów
20:1
GKS Niedźwiada
LKS Kamionka
3:1
Orły Kazimierz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
0:16
Orły Kazimierz
Powiślak Końskowola
3:1
Błękit Cyców
Ruch Ryki
2:1
LKS Kamionka
Vrotcovia Lublin
6:0
Zawisza Garbów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:4
Vrotcovia Lublin
LKS Kamionka
20:0
GKS Niedźwiada
Zawisza Garbów
3:3
Powiślak Końskowola
Błękit Cyców
0:7
Ruch Ryki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
6:3
Zawisza Garbów
Błękit Cyców
1:6
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
2:0
Orły Kazimierz
Vrotcovia Lublin
14:0
GKS Niedźwiada
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
2:5
Ruch Ryki
LKS Kamionka
3:1
Vrotcovia Lublin
GKS Niedźwiada
0:8
Powiślak Końskowola
Zawisza Garbów
8:0
Błękit Cyców
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
20:0
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
4:8
Orły Kazimierz
Zawisza Garbów
2:6
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
2:5
Vrotcovia Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
0:10
Błękit Cyców
Vrotcovia Lublin
0:1
Ruch Ryki
Orły Kazimierz
0:1
Zawisza Garbów
LKS Kamionka
3:2
Powiślak Końskowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?