Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
0:2
Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec
4:1
Stal II Poniatowa
Orły Kazimierz
4:3
Garbarnia II Kurów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:3
Poraj Kraczewice
Puławiak Puławy
2:3
SKS Leokadiów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
3:2
Cisy Nałęczów
Garbarnia II Kurów
7:2
Jaworzanka Rogów
Orły Kazimierz
7:2
Puławiak Puławy
Poraj Kraczewice
1:4
Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów
4:1
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
4:0
Orły Kazimierz
Jaworzanka Rogów
2:4
Stal II Poniatowa
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:1
SKS Leokadiów
Serokomla Janowiec
5:2
Zawisza Garbów
Puławiak Puławy
3:6
Garbarnia II Kurów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
2:1
Jaworzanka Rogów
Puławiak Puławy
2:4
Cisy Nałęczów
SKS Leokadiów
3:3
Serokomla Janowiec
Orły Kazimierz
8:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Garbarnia II Kurów
0:2
Stal II Poniatowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
1:3
Garbarnia II Kurów
Jaworzanka Rogów
3:5
Zawisza Garbów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
1:3
Puławiak Puławy
Stal II Poniatowa
8:3
Poraj Kraczewice
Serokomla Janowiec
1:0
Orły Kazimierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
3:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
SKS Leokadiów
4:0
Jaworzanka Rogów
Puławiak Puławy
2:6
Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów
3:2
Stal II Poniatowa
Garbarnia II Kurów
1:0
Poraj Kraczewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:6
Garbarnia II Kurów
Poraj Kraczewice
2:4
Zawisza Garbów
Stal II Poniatowa
4:0
SKS Leokadiów
Jaworzanka Rogów
3:5
Orły Kazimierz
Serokomla Janowiec
2:1
Cisy Nałęczów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
3:2
Zawisza Garbów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
0:9
Serokomla Janowiec
Puławiak Puławy
6:0
Jaworzanka Rogów
Orły Kazimierz
3:4
Stal II Poniatowa
SKS Leokadiów
2:3
Poraj Kraczewice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Poraj Kraczewice
0:7
Orły Kazimierz
Zawisza Garbów
5:1
SKS Leokadiów
Serokomla Janowiec
5:0
Garbarnia II Kurów
Jaworzanka Rogów
1:6
Cisy Nałęczów
Stal II Poniatowa
6:2
Puławiak Puławy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Nałęczów
0:6
Stal II Poniatowa
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
5:1
Jaworzanka Rogów
Puławiak Puławy
3:2
Poraj Kraczewice
Garbarnia II Kurów
4:1
SKS Leokadiów
Orły Kazimierz
5:1
Zawisza Garbów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS Leokadiów
3:4
Orły Kazimierz
Poraj Kraczewice
4:0
Cisy Nałęczów
Stal II Poniatowa
6:0
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Zawisza Garbów
2:3
Puławiak Puławy
Jaworzanka Rogów
2:10
Serokomla Janowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kurów
- : -
Orły Kazimierz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości