Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
4:3
Polesie Kock
LKS Kamionka
2:7
UKS Dys
Ruch Ryki
4:1
Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola
3:5
Legion Tomaszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
4:1
Polesie Kock
Ruch Ryki
10:1
Powiślak Końskowola
UKS Dys
1:6
KS Ciecierzyn
Legion Tomaszowice
4:2
LKS Kamionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:1
UKS Dys
LKS Kamionka
5:1
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
0:7
Zawisza Garbów
KS Ciecierzyn
4:0
Legion Tomaszowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:7
LKS Kamionka
Ruch Ryki
4:1
KS Ciecierzyn
Legion Tomaszowice
9:1
Orły Kazimierz
UKS Dys
5:5
Polesie Kock
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:2
Ruch Ryki
LKS Kamionka
2:5
Zawisza Garbów
KS Ciecierzyn
8:2
Powiślak Końskowola
Polesie Kock
1:1
Legion Tomaszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:5
Orły Kazimierz
Zawisza Garbów
5:3
UKS Dys
LKS Kamionka
1:2
KS Ciecierzyn
Ruch Ryki
3:0
Polesie Kock
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:2
KS Ciecierzyn
Orły Kazimierz
3:3
LKS Kamionka
UKS Dys
5:2
Legion Tomaszowice
Polesie Kock
8:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
4:0
Polesie Kock
Zawisza Garbów
3:2
Legion Tomaszowice
KS Ciecierzyn
3:3
Orły Kazimierz
Ruch Ryki
3:2
UKS Dys
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polesie Kock
1:7
KS Ciecierzyn
Orły Kazimierz
5:3
Zawisza Garbów
UKS Dys
3:0*
Powiślak Końskowola
Legion Tomaszowice
1:2
Ruch Ryki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Dys
4:1
LKS Kamionka
Zawisza Garbów
1:5
Ruch Ryki
Polesie Kock
4:2
Orły Kazimierz
Legion Tomaszowice
2:2
Powiślak Końskowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
2:0
Legion Tomaszowice
KS Ciecierzyn
4:0
UKS Dys
Polesie Kock
3:2
Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola
3:2
Ruch Ryki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
5:0
Powiślak Końskowola
Ruch Ryki
4:1
LKS Kamionka
Legion Tomaszowice
2:4
KS Ciecierzyn
UKS Dys
3:4
Orły Kazimierz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
0:5
Powiślak Końskowola
KS Ciecierzyn
2:2
Ruch Ryki
Orły Kazimierz
4:5
Legion Tomaszowice
Polesie Kock
1:3
UKS Dys
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:2
LKS Kamionka
Powiślak Końskowola
1:3
KS Ciecierzyn
Legion Tomaszowice
1:1
Polesie Kock
Ruch Ryki
7:0
Orły Kazimierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
7:1
Powiślak Końskowola
UKS Dys
3:0
Zawisza Garbów
Polesie Kock
3:4
Ruch Ryki
KS Ciecierzyn
3:0
LKS Kamionka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kamionka
- : -
Orły Kazimierz
KS Ciecierzyn
- : -
Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola
- : -
Polesie Kock
Legion Tomaszowice
- : -
UKS Dys
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
- : -
KS Ciecierzyn
Legion Tomaszowice
- : -
Zawisza Garbów
UKS Dys
- : -
Ruch Ryki
Polesie Kock
- : -
LKS Kamionka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
- : -
Orły Kazimierz
Powiślak Końskowola
- : -
UKS Dys
Ruch Ryki
- : -
Legion Tomaszowice
KS Ciecierzyn
- : -
Polesie Kock
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości