Informacje

Hetman Gołąb

Hetman Gołąb

Klub Sportowy Hetman Gołąb

Adres

Puławska 32
24-100
Gołąb
Lubelskie

Kontakt

(81) 881 32 30


hetman.golab77@o2.pl

Drużyny

Nazwa Kategoria wiekowa
Pierwsza drużyna Seniorzy
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RJ I)
A - Klasa Lublin gr. II Sezon 2018/2019
A - Klasa Lublin gr. II Sezon 2017/2018
A - Klasa Lublin gr. II Sezon 2016/2017
A - Klasa Lublin gr. II Sezon 2015/2016
Klasa Okręgowa Lublin Sezon 2014/2015
Klasa Okręgowa Lublin sezon 2013/2014
Klasa Okręgowa Lublin sezon 2012/2013
B1 Junior młodszy U17
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Juniorów Młodszych gr I Sezon 2018/2019
Lubelska Liga Juniorów Młodszych gr. II sezon 2014/2015
Lubelska Liga Juniorów Młodszych gr I Sezon 2013/2014
C1 Trampkarz starszy U15
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Trampkarza Starszego C1 GR.I 2016/2017
C2 Trampkarz młodszy II U14
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Trampkarza Młodszego C2 gr II sezon 2017/2018
Lubelska Liga Trampkarzy Młodszych gr II SEZON 2015/2016
D2 Młodzik młodszy U12
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. IV (lubelska) 2019/2020
D2 Młodzik "Puchar Prezesa PZPN GR D" 2019/2020
D2 Lubelska Liga Młodzików Młodszych gr. III (lubelska) 2018/2019
Lubelska Liga Młodzików Młodszych D2 gr. III 2016/2017
Hetman Gołąb U12
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
D1 Lubelska Liga Młodzików Starszych gr. III 2014/2015
Lubelska Liga Młodzików Starszych D1 gr. II 2014/2015
D2 Wojewódzka Liga Młodzików Młodszych (Lubelska) 2013/2014
E1 Orlik starszy U11
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
Lubelska Liga Orlików Starszych Sezon 2019/2020 (RJ I)
E2 Orlik młodszy U10
Nazwa rozgrywek Poszczególne edycje
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RW I)
E2 Lubelska Liga Orlików Młodszych Sezon 2018/2019 (RJ II)

Data powstania

01.01.1974

Barwy

Opis

Opis klubu dodany przez:

Rok powstania: 1974 (jako LZS Gołąb)

Stadion: boisko KEN w Puławach, sztuczna murawa i oświetlenie (pojemność - brak danych)

Prezes: Ireneusz Teper

Trener: Jarosław Gowin

 

1974/75 - C-klasa

-

1978/79 - B-klasa

-

1980/81 - A-klasa

-

1989/90 - B-klasa - 3. miejsce

1990/91 - B-klasa - 2. miejsce (po jesieni, awans)

1991/92 - A-klasa - 7. miejsce

1992/93 - A-klasa

1993/94 - A-klasa

1994/95 - A-klasa - 2. miejsce (awans)

1995/96 - Klasa wojewódzka

1996/97 - Klasa wojewódzka

1997/98 - Klasa wojewódzka - 15. miejsce (spadek)

1998/99 - A-klasa - 11. miejsce

1999/00 - A-klasa - 12. miejsce

2000/01 - A-klasa

2002/03 - A-klasa - 3. miejsce

2003/04 - A-klasa - 1. miejsce (awans)

2004/05 - Klasa okręgowa - 14. miejsce

2005/06 - Klasa okręgowa - 15. miejsce (spadek)

2006/07 - A-klasa - 1. miejsce (awans)

2007/08 - Klasa okręgowa - 14. miejsce

2008/09 - Klasa okręgowa - 13. miejsce (spadek)

2009/10 - A-klasa - 2. miejsce

2010/11 - A-klasa - 1. miejsce (awans)

2011/12 - Klasa okręgowa - 3. miejsce

2012/13 - Klasa okręgowa - 12. miejsce

2013/14 - Klasa okręgowa - 11. miejsce

2014/15 - Klasa okręgowa - 16. miejsce (spadek)

2015/16 - A-klasa - 11. miejsce

2016/17 - A-klasa - 4. miejsce

2017/18 - A-klasa - 5. miejsce

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości