Nie żyje Waldemar Wojciechowski

W dniu wczorajszym w szpitalu zmarł Waldemar Wojciechowski. Znany wychowawca młodzieży w Wiśle Puławy, Orłach Kazimierz i reprezentacji LZPN odszedł w wieku 45 lat.

Wojciechowski na świat przyszedł w Słupsku, choć od dziecka związany był z puławską Wisłą. W latach 80-tych bronił jej barw w rozgrywkach III ligi. Grał ponadto w Czarnych Dęblin i Górniku Łęczna.

Przez wiele lat opiekował się młodzieżą w Puławach, w latach 2005-2006 był trenerem pierwszej drużyny. W sezonie 2003/2004 prowadził młodzieżową drużynę Orłów Kazimierz, z którą bez porażki wygrał Lubelską Ligę Młodzików Młodszych, wyprzedzając m. in. chlubiącą się juniorskimi sukcesami Wieniawę Lublin.

Pogrzeb odbędzie się w piątek w puławskim kościele pw. Miłosierdzia Bożego o 14:30. Redakcja składa najbliższym zmarłego serdeczne kondolencje.

źródło: własne/wislapulawy.pl/lubgol.pl