Remisy w Kazimierzu Dolnym

Walczący o utrzymanie Sygnał zdobył cenny punkt w Kazimierzu Dolnym. - To był dobry mecz, choć w naszym składzie zagrało aż czterech juniorów. Dlatego punkt zdobyty na terenie Orłów to dla nas korzystny rezultat.Szczególnie dobrze zaprezentował się Kamil Nakonieczny, który dopiero debiutował na tym poziomie. Więcej z gry mieli gospodarze, ale okazje w wykonaniu mojego zespołu były groźniejsze - skomentował Sylwester Czernicki, trener Sygnału.

Mniej zadowoleni byli gospodarze, zarówno z jakości spotkania, jak i rezultatu. Orły to czołowa drużyna ligi, ale wiosną straciły niespodziewanie sporo punktów. A już szczególnie podopiecznym Mirosława Banaszka nie wiedzie się w maju. Zaczęło się od sensacyjnej porażki z Hetmanem Gołąb, z potem były remisy z Wisłą Annopol i właśnie Sygnałem.

W sobotę oba gole gospodarze strzelili głową. Najpierw sztuki tej dokonał Mateusz Marcinkowski. Jednak później dwa błędy w obronie miejscowych wykorzystali lublinianie. Na 2:1 Sygnał wyprowadził Damian Drzymała, który na boisku pojawił się zaledwie trzy minuty wcześniej. To wprowadziło sporo niepokoju w szeregach Orłów i dopiero w 84 min Marcin Kowalik uratował remis.

Orły Kazimierz Dolny - Sygnał Lublin 2:2 (1:1)
Bramki: Marcinkowski (28), Kowalik (84) - Lemieszek (35), Drzymała (73).
Orły: Guzek - Kamola (77 Grykałowski), Zjawiony, Stolarek, Skowyra, Guz (Pięta), Berliński, Suszek, Banaszek (61 Jusyk), Sikora (70 Kowalik), Marcinkowski.
Sygnał: Oniszczuk - Lemieszek (70 Drzymała), Paszczuk, Brzozowski, Grajczyk, Świątkowski, Grabias, Nakonieczny, Grzegorczyk, Grajewski (85 Gwardyjski), Kołodziej.
Żółte kartki: Skowyra - Grabias, Świątkowski. Sędziował: Golewski. Widzów: 100.

źródło: www.dziennikwschodni.pl